Prague Open 2023, одиночний розряд
Prague Open 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Prague Open 2023 | ||||
Переможець | Хібіно Нао | |||
Фіналіст | Лінда Носкова | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–1 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Хібіно Нао виграла одиночні змагання на Prague Open 2023, здолавши в фіналі Лінду Носкову з рахунком 6–4, 6–1[1].
Маріє Боузкова захищала титул[2], але поступилася в першому колі Жаклін Крістіан.
Сіяні
- Маріє Боузкова (1 коло)
- Чжу Лінь (1 коло)
- Чжан Шуай (1 коло)
- Лінда Носкова (фінал)
- Татьяна Марія (знялася)
- Алізе Корне (чвертьфінал)
- Ван Сіньюй (1 коло)
- Катерина Байндль (чвертьфінал)
- Ван Сіюй (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
PR | Жаклін Крістіан | 4 | 77 | 3 | ||||||||
LL | Хібіно Нао | 6 | 62 | 6 | ||||||||
LL | Хібіно Нао | 6 | 6 | |||||||||
4 | Лінда Носкова | 4 | 1 | |||||||||
4 | Лінда Носкова | 6 | 6 | |||||||||
Q | Тамара Корпач | 1 | 1 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Боузкова | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||
PR | Ж Крістіан | 6 | 4 | 6 | PR | Ж Крістіан | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Б Паліцова | 3 | 2 | Q | Е Аранго | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | Е Аранго | 6 | 6 | PR | Ж Крістіан | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||||
SE | Г Вотсон | 2 | 3 | 8 | К Байндль | 4 | 6 | 2 | |||||||||||||||||
Ю Німаєр | 6 | 6 | Ю Німаєр | 0r | |||||||||||||||||||||
Q | Д Ястремська | 4 | 6 | 2 | 8 | К Байндль | 5 | ||||||||||||||||||
8 | К Байндль | 6 | 2 | 6 | PR | Ж Крістіан | 4 | 77 | 3 | ||||||||||||||||
3 | Ш Чжан | 2 | 2 | LL | Н Хібіно | 6 | 62 | 6 | |||||||||||||||||
Ю Юань | 6 | 6 | Ю Юань | 6 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Q | Г Кнудсон | 6 | 4 | 4 | WC | Т Мартінцова | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Т Мартінцова | 2 | 6 | 6 | WC | Т Мартінцова | 1 | 2 | |||||||||||||||||
LL | Н Хібіно | 7 | 3 | 6 | LL | Н Хібіно | 6 | 6 | |||||||||||||||||
С Еррані | 5 | 6 | 4 | LL | Н Хібіно | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Q | В Грунчакова | 3 | 6 | 77 | Q | В Грунчакова | 1 | 5 | |||||||||||||||||
7 | С Ван | 6 | 3 | 65 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
9 | Ван Сіюй | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Таусон | 3 | 2 | 9 | Ван Сіюй | 6 | 2 | 66 | ||||||||||||||||||
PR | ПМ Ціг | 2 | 2 | АК Шмідлова | 4 | 6 | 78 | ||||||||||||||||||
АК Шмідлова | 6 | 6 | АК Шмідлова | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
PR | Б Стрицова | 6 | 3 | 4 | 4 | Л Носкова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
LL | А Райна | 3 | 6 | 6 | LL | А Райна | 6 | 5 | 1 | ||||||||||||||||
Q | Е Калієва | 1 | 2 | 4 | Л Носкова | 1 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
4 | Л Носкова | 6 | 6 | 4 | Л Носкова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
6 | А Корне | 6 | 4 | 6 | Q | Т Корпач | 1 | 1 | |||||||||||||||||
WC | L Havlickova | 2 | 6 | 2 | 6 | А Корне | 77 | 5 | 6 | ||||||||||||||||
Л Стефаніні | 2 | 3 | К Канепі | 61 | 7 | 4 | |||||||||||||||||||
К Канепі | 6 | 6 | 6 | А Корне | 63 | 1 | |||||||||||||||||||
Q | Т Корпач | 6 | 6 | Q | Т Корпач | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
В Томова | 2 | 4 | Q | Т Корпач | 4 | ||||||||||||||||||||
Я Вікмаєр | 1 | 6 | 6 | Я Вікмаєр | 0r | ||||||||||||||||||||
2 | Л Чжу | 6 | 4 | 2 |
Кваліфікація
Сіяні
- Тамара Корпач (відібралася)
- Грет Міннен (1 коло)
- Вікторія Грунчакова (відібралася)
- Хібіно Нао (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Даяна Ястремська (відібралася)
- Ельвіна Калієва (відібралася)
- Ребекка Шрамкова (1 коло)
- Емільяна Аранго (відібралася)
- Катаріна Завацька (1 коло)
- Анкіта Райна (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Сінья Краус (1 коло)
- Клое Паке (гра за відбір)
Відібралися
- Тамара Корпач
- Габріела Кнудсон
- Вікторія Грунчакова
- Емільяна Аранго
- Даяна Ястремська
- Ельвіна Калієва
Щасливі невдахи
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Тамара Корпач | 6 | 6 | |||||||||
WC | Нікола Бартункова | 4 | 1 | |||||||||
1 | Тамара Корпач | 6 | 6 | |||||||||
Домініка Шалкова | 3 | 2 | ||||||||||
Домініка Шалкова | 6 | 6 | ||||||||||
7 | Ребекка Шрамкова | 1 | 4 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Грет Міннен | 3 | 3 | |||||||||
Габріела Кнудсон | 6 | 6 | ||||||||||
Габріела Кнудсон | 6 | 6 | ||||||||||
Найкта Бейнс | 3 | 2 | ||||||||||
Найкта Бейнс | 6 | 6 | ||||||||||
11 | Сінья Краус | 4 | 2 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Вікторія Грунчакова | 6 | 6 | |||||||||
WC | Рената Ворацова | 2 | 2 | |||||||||
3 | Вікторія Грунчакова | 6 | 6 | |||||||||
12 | Клое Паке | 2 | 4 | |||||||||
Джессі Ені | 62 | 2 | ||||||||||
12 | Клое Паке | 77 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Хібіно Нао | 6 | 6 | |||||||||
Яна Мордергер | 3 | 3 | ||||||||||
4 | Хібіно Нао | 6 | 1 | 0 | ||||||||
8 | Емільяна Аранго | 3 | 6 | 6 | ||||||||
Мона Бартель | 5 | 77 | 5 | |||||||||
8 | Емільяна Аранго | 7 | 63 | 7 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Даяна Ястремська | 6 | 6 | |||||||||
WC | Тереза Валентова | 1 | 4 | |||||||||
5 | Даяна Ястремська | 6 | 6 | |||||||||
10 | Анкіта Райна | 0 | 0 | |||||||||
WC | Amelie Smejkalova | 3 | 2 | |||||||||
10 | Анкіта Райна | 6 | 6 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Ельвіна Калієва | 3 | 6 | 6 | ||||||||
Анна Сіскова | 6 | 2 | 4 | |||||||||
6 | Ельвіна Калієва | 6 | 6 | |||||||||
Таїсія Мордергер | 2 | 3 | ||||||||||
Таїсія Мордергер | 6 | 3 | 6 | |||||||||
9 | Катаріна Завацька | 4 | 6 | 4 |
Посилання на джерела
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)