Upper Austria Ladies Linz 2023, одиночний розряд
Upper Austria Ladies Linz 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Upper Austria Ladies Linz 2023 | ||||
Переможець | Анастасія Потапова | |||
Фіналіст | Петра Мартич | |||
Рахунок фіналу | 6–3, 6–1 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Upper Austria Ladies Linz 2023
В одиночному розряді Upper Austria Ladies Linz 2023 виграла Анастасія Потапова, здолавши в фіналі Петру Мартич з рахунком 6–3, 6–1.
Алісон Ріск-Амрітрадж, чеміонка 2021 року, коли турнір проводився востаннє[1], вирішила цього року не грати.
Сіяні
- Марія Саккарі (півфінал)
- Катерина Олександрова (1 коло)
- Ірина-Камелія Бегу (1 коло)
- Ангеліна Калініна (2 коло)
- Донна Векич (чвертьфінал)
- Петра Мартич (фінал)
- Бернарда Пера (1 коло)
- Анастасія Потапова (Чемпіонка)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Марія Саккарі | 6 | 3 | 4 | ||||||||
6 | Петра Мартич | 3 | 6 | 6 | ||||||||
6 | Петра Мартич | 3 | 1 | |||||||||
8 | Анастасія Потапова | 6 | 6 | |||||||||
8 | Анастасія Потапова | 6 | 64 | 6 | ||||||||
Маркета Вондроушова | 1 | 77 | 3 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Саккарі | 6 | 78 | ||||||||||||||||||||||
Н Паррісас Діас | 1 | 66 | 1 | М Саккарі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
LL | В Грачова | 7 | 7 | LL | В Грачова | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
Г Блінкова | 5 | 5 | 1 | М Саккарі | 6 | 710 | |||||||||||||||||||
М Бренгл | 77 | 6 | 5 | Д Векич | 3 | 68 | |||||||||||||||||||
WC | Ю Грабер | 62 | 2 | М Бренгл | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Т Корпач | 64 | 1 | 5 | Д Векич | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | Д Векич | 77 | 6 | 1 | М Саккарі | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
3 | І-К Бегу | 1 | 2 | 6 | П Мартич | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
LL | К Таусон | 6 | 6 | LL | К Таусон | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Джорджі | 6 | 6 | К Джорджі | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
PR | Ж Крістіан | 1 | 2 | LL | К Таусон | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
Л Носкова | 63 | 2 | 6 | П Мартич | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
А Ван Ейтванк | 77 | 6 | А Ван Ейтванк | 4 | 77 | 63 | |||||||||||||||||||
Q | М Бассоль Рібера | 1 | 5 | 6 | П Мартич | 6 | 65 | 77 | |||||||||||||||||
6 | П Мартич | 6 | 7 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | А Потапова | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Л Бронцетті | 6 | 3 | 4 | 8 | А Потапова | 7 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Ю Німаєр | 2 | 6 | 6 | Ю Німаєр | 5 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | С Кенін | 6 | 3 | 4 | 8 | А Потапова | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | А-Л Фрідзам | 6 | 6 | Q | А-Л Фрідзам | 6 | 4 | 1 | |||||||||||||||||
Q | С Еррані | 2 | 4 | Q | А-Л Фрідзам | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Алісія Паркс | 2 | 5 | 4 | А Калініна | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
4 | А Калініна | 6 | 7 | 8 | А Потапова | 6 | 64 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Б Пера | 2 | 65 | М Вондроушова | 1 | 77 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | Д Гальфі | 6 | 77 | Q | Д Гальфі | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
LL | К Рахімова | 4 | 65 | WC | Е Ліс | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
WC | Е Ліс | 6 | 77 | Q | Д Гальфі | 1r | |||||||||||||||||||
М Вондроушова | 6 | 6 | М Вондроушова | 4 | |||||||||||||||||||||
Q | В Томова | 3 | 3 | М Вондроушова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Р Масарова | 4 | 6 | 78 | Q | Р Масарова | 1 | 1 | |||||||||||||||||
2 | К Олександрова | 6 | 1 | 66 |
Кваліфікація
Сіяні
- Варвара Грачова (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Катерина Байндль (1 коло)
- Маркета Вондроушова (переміщено до основної сітки)
- Гальфі Дальма (відібралася)
- Вікторія Томова (відібралася)
- Ребека Масарова (відібралася)
- Сара Еррані (відібралася)
- Камілла Рахімова (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Анна-Лена Фрідзам (відібралася)
- Вікторія Кужмова (1 коло)
- Маріна Бассоль Рібера (відібралася)
- Клара Таусон (гра за відбір, щаслива лузерка)
Відібралися
- Анна-Лена Фрідзам
- Маріна Бассоль Рібера
- Сара Еррані
- Гальфі Дальма
- Вікторія Томова
- Ребека Масарова
Щасливі лузерки
- Варвара Грачова
- Камілла Рахімова
- Клара Таусон
Сітка кваліфікації
Перша кваліфаєрка
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Варвара Грачова | 6 | 6 | |||||||||
Сінья Краус | 2 | 4 | ||||||||||
1 | Варвара Грачова | 6 | 3 | 1 | ||||||||
9 | Анна-Лена Фрідзам | 2 | 6 | 6 | ||||||||
Інгрід Гамарра Мартінз | 1 | 2 | ||||||||||
9 | Анна-Лена Фрідзам | 6 | 6 |
Друга кваліфаєрка
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Катерина Байндль | 1 | 4 | |||||||||
Нома Нога Акугве | 6 | 6 | ||||||||||
Нома Нога Акугве | 4 | 6 | 3 | |||||||||
11 | Маріна Бассоль Рібера | 6 | 3 | 6 | ||||||||
Міріам Колодзєйова | 1 | 4 | ||||||||||
11 | Маріна Бассоль Рібера | 6 | 6 |
Третя кваліфаєрка
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
Alt | Johanna Hiesmair | 3 | 2 | |||||||||
Андреа Гаміс | 6 | 6 | ||||||||||
Андреа Гаміс | 2 | 3 | ||||||||||
7 | Сара Еррані | 6 | 6 | |||||||||
Denisa Hindova | 77 | 1 | 1 | |||||||||
7 | Сара Еррані | 64 | 6 | 6 |
Четверта кваліфаєрка
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Гальфі Дальма | 77 | 6 | |||||||||
WC | Мелані Кляффнер | 65 | 4 | |||||||||
4 | Гальфі Дальма | 6 | 4 | 7 | ||||||||
8 | Камілла Рахімова | 4 | 6 | 5 | ||||||||
WC | Veronika Bokor | 4 | 0 | |||||||||
8 | Камілла Рахімова | 6 | 6 |
П'ята кваліфаєрка
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Вікторія Томова | 6 | 6 | |||||||||
Барбара Гас | 2 | 1 | ||||||||||
5 | Вікторія Томова | 6 | 4 | 6 | ||||||||
WC | Анастасія Павлюченкова | 3 | 6 | 3 | ||||||||
WC | Анастасія Павлюченкова | 6 | 6 | |||||||||
10 | Вікторія Кужмова | 3 | 4 |
Шоста кваліфаєрка
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Ребека Масарова | 6 | 6 | |||||||||
PR | Георгіна Гарсія Перес | 0 | 3 | |||||||||
6 | Ребека Масарова | 6 | 6 | |||||||||
12 | Клара Таусон | 4 | 2 | |||||||||
WC | Alina Michalitsch | 0 | 2 | |||||||||
12 | Клара Таусон | 6 | 6 |
Посилання на джерела
- ↑ Upper Austria Ladies Linz: Alison Riske bags trophy with win over Jaqueline Cristian.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- Player list
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)