Dubai Tennis Championships 2023, жінки, парний розряд
Dubai Tennis Championships 2023, жінки, парний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dubai Tennis Championships 2023 | |||||||
Переможці | Вероніка Кудерметова Людмила Самсонова | ||||||
Фіналісти | Чжань Хаоцін Латіша Чжань | ||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–7(4–7), [10–1] | ||||||
Деталі | |||||||
Сітка | 28 (3 WC) | ||||||
К-ть сіяних | 8 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Докладніше: Dubai Tennis Championships 2023
У парному розряді турніру Dubai Tennis Championships 2023 Вероніка Кудерметова, минулорічна чемпіонка, та Людмила Самсонова, здолавши в фіналі пару Чжань Хаоцін / Латіша Чжань з рахунком 6–4, 6–7(4–7), [10–1] .
Титул повинні були захищати Кудерметова та Елісе Мертенс[1], але цього року Мертенс вирішила не грати.
Цей турнір був останнім для колишньої першої ракетки світу в парній грі Сані Мірзи[2]. Вона грала в парі з Медісон Кіз, але цей дует поступився в першому колі Кудерметовій та Самсоноовій.
Сіяні
Перші чотири номери посіву починали турнір з другого кола.
- Коко Гофф / Джессіка Пегула (чвертьфінал)
- Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко (півфінал)
- Дезіре Кравчик / Демі Схюрс (півфінал)
- Джуліана Ольмос / Чжан Шуай (2 коло)
- Ніколь Меліхар-Мартінес / Еллен Перес (1 коло)
- Анна Даніліна / Луїза Стефані (1 коло)
- Ян Чжаосюань / Віра Звонарьова (чвертьфінал)
- Кірстен Фліпкенс / Лаура Зігемунд (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Чжань Хаоцін Латіша Чжань | 6 | 4 | [10] | |||||||||
3 | Дезіре Кравчик Демі Схюрс | 1 | 6 | [4] | ||||||||
Чжань Хаоцін Латіша Чжань | 4 | 77 | [1] | |||||||||
Вероніка Кудерметова Людмила Самсонова | 6 | 64 | [10] | |||||||||
Вероніка Кудерметова Людмила Самсонова | 7 | 6 | ||||||||||
2 | Людмила Кіченок Єлєна Остапенко | 5 | 2 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | К Гофф Дж Пегула | 4 | 77 | [10] | |||||||||||||||||||||
WC | А Богдан А Габуєва | 63 | 3 | М Като А Сутьяді | 6 | 65 | [2] | ||||||||||||||||||
М Като А Сутьяді | 77 | 6 | 1 | К Гофф Дж Пегула | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
О Калашнікова О Панова | 1 | 610 | Х Чжань Л Чжань | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Х Чжань Л Чжань | 6 | 712 | Х Чжань Л Чжань | 77 | 79 | ||||||||||||||||||||
Г Калінська М Вондроушова | 3 | 6 | [16] | Г Калінська М Вондроушова | 65 | 67 | |||||||||||||||||||
5 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 6 | 3 | [14] | Х Чжань Л Чжань | 6 | 4 | [10] | |||||||||||||||||
3 | Д Кравчик Д Схюрс | 1 | 6 | [4] | |||||||||||||||||||||
3 | Д Кравчик Д Схюрс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
У Ейкері А Росольська | 6 | 77 | У Ейкері А Росольська | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||
А Гуарачі Е Рутліфф | 2 | 63 | 3 | Д Кравчик Д Схюрс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alt | Л Фругвіртова К Канепі | 6 | 4 | [9] | М Нікулеску К Ціммерманн | 0 | 4 | ||||||||||||||||||
М Нікулеску К Ціммерманн | 3 | 6 | [11] | М Нікулеску К Ціммерманн | w/o | ||||||||||||||||||||
А Павлюченкова О Рибакіна | 6 | 6 | А Павлюченкова О Рибакіна | ||||||||||||||||||||||
8 | К Фліпкенс Л Зігемунд | 2 | 4 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | А Даніліна Л Стефані | 6 | 3 | [9] | |||||||||||||||||||||
PR | Л Фернандес Б Маттек-Сендс | 1 | 6 | [11] | PR | Л Фернандес Б Маттек-Сендс | 3 | 6 | [13] | ||||||||||||||||
О Соснович І Сюй | 4 | 6 | [10] | О Соснович І Сюй | 6 | 1 | [11] | ||||||||||||||||||
WC | Г Дарт І Сілва | 6 | 1 | [6] | PR | Л Фернандес Б Маттек-Сендс | 5 | 5 | |||||||||||||||||
В Кудерметова Л Самсонова | 6 | 6 | В Кудерметова Л Самсонова | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||
М Кіз С Мірза | 4 | 0 | В Кудерметова Л Самсонова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
4 | Дж Ольмос Ш Чжан | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
В Кудерметова Л Самсонова | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||
7 | Чж Ян В Звонарьова | 6 | 6 | 2 | Л Кіченок Є Остапенко | 5 | 2 | ||||||||||||||||||
М Боузкова Б Аддад Мая | 1 | 1 | 7 | Чж Ян В Звонарьова | 2 | 6 | [16] | ||||||||||||||||||
С Аояма М Ніномія | 6 | 2 | [10] | С Аояма М Ніномія | 6 | 2 | [14] | ||||||||||||||||||
WC | С Кенін К Яшина | 1 | 6 | [5] | 7 | Чж Ян В Звонарьова | 77 | 2 | [8] | ||||||||||||||||
Т Бабош К Младенович | 6 | 78 | 2 | Л Кіченок Є Остапенко | 63 | 6 | [10] | ||||||||||||||||||
К Олександрова Т Мігалікова | 3 | 66 | Т Бабош К Младенович | 1 | 64 | ||||||||||||||||||||
2 | Л Кіченок Є Остапенко | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||||
Посилання на джерела
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)