Korea Open 2023, одиночний розряд
Korea Open 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Korea Open 2023 | ||||
Переможець | Джессіка Пегула | |||
Фіналіст | Юань Юей | |||
Рахунок фіналу | 6–2, 6–3 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Джессіка Пегула виграла Korea Open 2023, здолавши в фіналі Юань Юей з рахунком 6–2, 6–3. Юань грала свій перший фінал WTA туру.
Титул захищала Катерина Олександрова[1], але програла в другому колі Яніні Вікмаєр.
Сіяні
- Джессіка Пегула (Чемпіонка)
- Єлєна Остапенко (1 коло)
- Катерина Олександрова (2 коло)
- Маріє Боузкова (чвертьфінал)
- Софія Кенін (1 коло)
- Алісія Паркс (1 коло)
- Аранча Рус (2 коло, прип.гру)
- Кеті Бултер (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1/WC | Джессіка Пегула | 6 | 6 | |||||||||
Яніна Вікмаєр | 4 | 3 | ||||||||||
1/WC | Джессіка Пегула | 6 | 6 | |||||||||
Юань Юей | 2 | 3 | ||||||||||
Юань Юей | 63 | 6 | 6 | |||||||||
Еміна Бекташ | 77 | 4 | 2 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1/WC | Дж Пегула | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
В Грунчакова | 2 | 4 | 1/WC | Дж Пегула | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Н Подороська | 2 | 4 | Е Крюгер | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
Е Крюгер | 6 | 6 | 1/WC | Дж Пегула | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Лю | 6 | 6 | К Лю | 6 | 3 | 0 | |||||||||||||||||||
Q | Y-w Ku | 3 | 3 | К Лю | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | НЛ Хан | 1 | 3 | 7 | А Рус | 6 | 3 | 0r | |||||||||||||||||
7 | А Рус | 6 | 6 | 1/WC | Дж Пегула | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | К Олександрова | 6 | 6 | Я Вікмаєр | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
М Хонтама | 3 | 1 | 3 | К Олександрова | 3 | 66 | |||||||||||||||||||
Q | Е Лян | 3 | 4 | Я Вікмаєр | 6 | 78 | |||||||||||||||||||
Я Вікмаєр | 6 | 6 | Я Вікмаєр | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
К фон Дайхманн | 5 | 6 | 3 | П Кудерметова | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
LL | І Хромачова | 7 | 4 | 0r | К фон Дайхманн | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
П Кудерметова | 3 | 6 | 6 | П Кудерметова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
6 | Алісія Паркс | 6 | 1 | 0 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | К Бултер | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
К Юван | 6 | 6 | К Юван | 4 | 1r | ||||||||||||||||||||
Q | А Гартоно | 1 | 2 | Ю Юань | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
Ю Юань | 6 | 6 | Ю Юань | 7 | 79 | ||||||||||||||||||||
Е Ліс | 6 | 6 | 4 | М Боузкова | 5 | 67 | |||||||||||||||||||
АК Шмідлова | 2 | 4 | Е Ліс | 1 | 0r | ||||||||||||||||||||
К Дей | 4 | 4 | 4 | М Боузкова | 6 | 0 | |||||||||||||||||||
4 | М Боузкова | 6 | 6 | Ю Юань | 63 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | С Кенін | 1 | 4 | Е Бекташ | 77 | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
СЧ Джан | 6 | 6 | СЧ Джан | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
Л Пігоссі | 77 | 4 | 5 | Е Бекташ | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Е Бекташ | 65 | 6 | 7 | Е Бекташ | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | С Вікері | 4 | 4 | К Біррелл | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
К Біррелл | 6 | 6 | К Біррелл | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | ДЙ Пак | 3 | 6 | 77 | WC | ДЙ Пак | 0 | 1 | |||||||||||||||||
2 | Є Остапенко | 6 | 1 | 64 |
Кваліфікація
Сіяні
- Сача Вікері (відібралася)
- Аріанне Гартоно (відібралася)
- Лян Еньшуо (відібралася)
- Пак Со Хьюн (1 коло, прип.гру)
- Ірина Хромачова (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Лі Ясюань (гра за відбір)
- Ksenia Zaytseva (гра за відбір)
- Пеангтарн Пліпуеч (1 коло)
Відібралися
- Сача Вікері
- Аріанне Гартоно
- Лян Еньшуо
- Ку Йон Ву
Щаслива невдаха
- Ірина Хромачова
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Сача Вікері | 6 | 6 | |||||||||
WC | Джеон Бо Юн | 2 | 3 | |||||||||
1 | Сача Вікері | 712 | 2 | 6 | ||||||||
7 | Ksenia Zaytseva | 610 | 6 | 2 | ||||||||
Бетані Маттек-Сендс | 6 | 5 | 4 | |||||||||
7 | Ksenia Zaytseva | 2 | 7 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Аріанне Гартоно | 6 | 6 | |||||||||
Ері Ходзумі | 2 | 4 | ||||||||||
2 | Аріанне Гартоно | 7 | 6 | |||||||||
5 | Ірина Хромачова | 5 | 4 | |||||||||
Кім Да Бін | 2 | 3 | ||||||||||
5 | Ірина Хромачова | 6 | 6 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Лян Еньшуо | 6 | 3 | 77 | ||||||||
Луксіка Кумкхум | 2 | 6 | 65 | |||||||||
3 | Лян Еньшуо | 6 | 6 | |||||||||
Mei Yamaguchi | 1 | 2 | ||||||||||
Mei Yamaguchi | 6 | 6 | ||||||||||
8 | Пеангтарн Пліпуеч | 4 | 3 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Пак Со Хьюн | 62 | 1r | |||||||||
WC | Ку Йон Ву | 77 | 4 | |||||||||
WC | Ку Йон Ву | 6 | 3 | 6 | ||||||||
6 | Лі Ясюань | 1 | 6 | 4 | ||||||||
Квінн Глісон | 6 | 63 | 4 | |||||||||
6 | Лі Ясюань | 2 | 77 | 6 |
Посилання на джерела
- ↑ Alexandrova defeats Ostapenko in Seoul to capture third title. Women's Tennis Association (англ.). Процитовано 25 вересня 2022.
Зовнішні посилання
- Main Draw
- Кваліфікація Draw
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)