WTA Poland Open 2023, одиночний розряд
WTA Poland Open 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
WTA Poland Open 2023 | ||||
Переможець | Іга Свйонтек | |||
Фіналіст | Лаура Зігемунд | |||
Рахунок фіналу | 6–0, 6–1 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Іга Свйонтек перемола в одночних змаганях турніру WTA Poland Open 2023, здолавши в фіналі Лауру Зігемунд з рахунком 6–0, 6–1. Упродовж усього турніру вона не програла жодного сету. Зігемунд грала в першому фіналі з 2017 року.
Титул повинна була захщати Каролін Гарсія[1], але не грала цього року.
Сіяні
- Іга Свйонтек (Чемпіонка)
- Кароліна Мухова (2 коло)
- Катержина Сінякова (1 коло)
- Чжу Лінь (2 коло)
- Чжан Шуай (1 коло)
- Каміла Джорджі (знялася)
- Лінда Фругвіртова (1 коло)
- Лінда Носкова (чвертьфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Іга Свйонтек | 6 | 78 | |||||||||
Яніна Вікмаєр | 1 | 66 | ||||||||||
1 | Іга Свйонтек | 6 | 6 | |||||||||
Лаура Зігемунд | 0 | 1 | ||||||||||
Лаура Зігемунд | 5 | 6 | 6 | |||||||||
Татьяна Марія | 7 | 3 | 4 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | І Свйонтек | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Н Абдураїмова | 4 | 3 | 1 | І Свйонтек | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Лю | 77 | 3 | 6 | К Лю | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Ю Юань | 63 | 6 | 2 | 1 | І Свйонтек | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | К Куцова | 5 | 3 | 8 | Л Носкова | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
В Грунчакова | 7 | 6 | В Грунчакова | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
Q | Я Фетт | 6 | 64 | 3 | 8 | Л Носкова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Л Носкова | 4 | 77 | 6 | 1 | І Свйонтек | 6 | 78 | |||||||||||||||||
3 | К Сінякова | 5 | 2 | Я Вікмаєр | 1 | 66 | |||||||||||||||||||
Г Вотсон | 7 | 6 | Г Вотсон | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||||
Ж Понше | 4 | 6 | 5 | Q | Ю Готовко | 2 | 7 | 1 | |||||||||||||||||
Q | Ю Готовко | 6 | 3 | 7 | Г Вотсон | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
Н Хібіно | 2 | 4 | Я Вікмаєр | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Я Вікмаєр | 6 | 6 | Я Вікмаєр | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Т Мартінцова | 77 | 6 | Т Мартінцова | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
5 | Ш Чжан | 63 | 4 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Л Фругвіртова | 1 | 64 | ||||||||||||||||||||||
Л Стефаніні | 6 | 77 | Л Стефаніні | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | А Райна | 6 | 4 | 64 | Дж Баррадж | 4 | 1 | ||||||||||||||||||
Дж Баррадж | 4 | 6 | 77 | Л Стефаніні | 65 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | М Хвалінська | 4 | 1 | Л Зігемунд | 77 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Зігемунд | 6 | 6 | Л Зігемунд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Ван Сіюй | 4 | 2 | 4 | Л Чжу | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
4 | Л Чжу | 6 | 6 | Л Зігемунд | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
LL | Н Стеванович | 3 | 1 | Т Марія | 7 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
Т Марія | 6 | 6 | Т Марія | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
К Таусон | 6 | 6 | К Таусон | 4 | 0 | ||||||||||||||||||||
Д Снігур | 2 | 3 | Т Марія | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Р Шрамкова | 6 | 6 | Q | Р Шрамкова | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||
WC | В Евальд | 2 | 2 | Q | Р Шрамкова | 7 | 3 | 7 | |||||||||||||||||
О Соснович | 6 | 60 | 3 | 2/WC | К Мухова | 5 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
2/WC | К Мухова | 4 | 77 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні
- Наталія Стеванович (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Ребекка Шрамкова (відібралася)
- Анкіта Райна (відібралася)
- Валерія Савіних (гра за відбір)
- Габріела Кнудсон (1 коло)
- Меддісон Інгліс (гра за відбір)
- Юлія Готовко (відібралася)
- Яна Фетт (відібралася)
Відібралися
- Яна Фетт
- Ребекка Шрамкова
- Анкіта Райна
- Юлія Готовко
Щаслива лузерка
- Наталія Стеванович
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Наталія Стеванович | 2 | 6 | 6 | ||||||||
Пеангтарн Пліпуеч | 6 | 4 | 2 | |||||||||
1 | Наталія Стеванович | 2 | 77 | 65 | ||||||||
8 | Яна Фетт | 6 | 64 | 77 | ||||||||
Вероніка Фальковська | 64 | 2 | ||||||||||
8 | Яна Фетт | 77 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Ребекка Шрамкова | 4 | 6 | 6 | ||||||||
Найкта Бейнс | 6 | 2 | 4 | |||||||||
2 | Ребекка Шрамкова | 6 | 6 | |||||||||
6 | Меддісон Інгліс | 1 | 0 | |||||||||
WC | Мартина Кубка | 4 | 64 | |||||||||
6 | Меддісон Інгліс | 6 | 77 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Анкіта Райна | 6 | 6 | |||||||||
Olivia Lincer | 3 | 1 | ||||||||||
3 | Анкіта Райна | 4 | 6 | 6 | ||||||||
Джоанна Гарленд | 6 | 3 | 1 | |||||||||
Джоанна Гарленд | 6 | 6 | ||||||||||
5 | Габріела Кнудсон | 1 | 2 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Валерія Савіних | 6 | 6 | |||||||||
WC | Stefania Rogozinska Dzik | 0 | 1 | |||||||||
4 | Валерія Савіних | 6 | 4 | 2 | ||||||||
7 | Юлія Готовко | 4 | 6 | 6 | ||||||||
Катерина Володько | 1 | 1 | ||||||||||
7 | Юлія Готовко | 6 | 6 |
Посилання на джерела
- ↑ Garcia topples Bogdan in Warsaw, wins ninth career title. wtatennis.com. 31 липня 2022.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)