Jiangxi Open 2023, одиночний розряд
Jiangxi Open 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Jiangxi Open 2023 | ||||
Переможець | Катержина Сінякова | |||
Фіналіст | Маріє Боузкова | |||
Рахунок фіналу | 1–6, 7–6(7–5), 7–6(7–4) | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Катержина Сінякова виграла Jiangxi Open 2023, здолавши в фіналі Маріє Боузкову з рахунком 1-6, 7–6(7–5), 7–6(7–4). На шляху до свого п'ятого титулу WTA вона відіграла в фіналі три матчболи.
У 2019-му, коли турнір проводився востаннє, в ньому перемогла Ребекка Петерсон [1], але цього року вона не грала.
Сіяні
- Беатріс Аддад Мая (1 коло)
- Магда Лінетт (1 коло)
- Маріє Боузкова (фінал)
- Ван Сіньюй (1 коло)
- Чжу Лінь (1 коло)
- Ганна Блінкова (1 коло)
- Варвара Грачова (2 коло)
- Сара Соррібес Тормо (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Діана Шнайдер | 65 | 2 | ||||||||||
3 | Маріє Боузкова | 77 | 6 | |||||||||
3 | Маріє Боузкова | 6 | 65 | 64 | ||||||||
Катержина Сінякова | 1 | 77 | 77 | |||||||||
Катержина Сінякова | 7 | 6 | ||||||||||
Лейла Фернандес | 5 | 4 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Б Аддад Мая | 62 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Н Хібіно | 77 | 6 | Н Хібіно | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
Q | С Вей | 5 | 5 | К Біррелл | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
К Біррелл | 7 | 7 | Н Хібіно | 0 | 5 | ||||||||||||||||||||
PR | В Звонарьова | 6 | 6 | Д Шнайдер | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
А Гартоно | 1 | 2 | PR | В Звонарьова | 3 | 1r | |||||||||||||||||||
Д Шнайдер | 6 | 6 | Д Шнайдер | 6 | 0 | ||||||||||||||||||||
5 | Л Чжу | 4 | 0 | Д Шнайдер | 65 | 2 | |||||||||||||||||||
3 | М Боузкова | 6 | 6 | 3 | М Боузкова | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | К фон Дайхманн | 1 | 1 | 3 | М Боузкова | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Аванесян | 6 | 64 | 4 | LL | А Аншба | 5 | 0 | ||||||||||||||||||
LL | А Аншба | 2 | 77 | 6 | 3 | М Боузкова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Осоріо | 6 | 6 | К Осоріо | 0 | 4 | ||||||||||||||||||||
Q | Є Ма | 1 | 0 | К Осоріо | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
WC | С Цзян | 4 | 0 | 8 | С Соррібес Тормо | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
8 | С Соррібес Тормо | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | В Грачова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Рахімова | 3 | 4 | 7 | В Грачова | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | Ю Ван | 3 | 3 | К Сінякова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Сінякова | 6 | 6 | К Сінякова | w/o | |||||||||||||||||||||
LL | У Ейкері | 6 | 1 | Л Зігемунд | |||||||||||||||||||||
К Юван | 2 | 2r | LL | У Ейкері | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
Л Зігемунд | 6 | 7 | Л Зігемунд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
4 | С Ван | 1 | 5 | К Сінякова | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
6 | Г Блінкова | 1 | 1 | Л Фернандес | 5 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | С Йоу | 6 | 6 | Q | С Йоу | 4 | 1 | ||||||||||||||||||
Л Фернандес | 6 | 6 | Л Фернандес | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | Х Го | 1 | 3 | Л Фернандес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
В Грунчакова | 1 | 3 | О Соснович | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
О Соснович | 6 | 6 | О Соснович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
В Савіних | 7 | 3 | 77 | В Савіних | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
2 | М Лінетт | 5 | 6 | 63 |
Кваліфікація
Сіяні
- Йоу Сяоді (відібралася)
- Ма Єсін (відібралася)
- Вей Сіцзя (відібралася)
- Катінка фон Дайхманн (відібралася)
- Аміна Аншба (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Ульрікке Ейкері (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Сунь Фанїн (1 коло)
- Dang Yiming (1 коло)
Відібралися
- Йоу Сяоді
- Ма Єсін
- Вей Сіцзя
- Катінка фон Дайхманн
Щаслива лузеркаs
- Аміна Аншба
- Ульрікке Ейкері
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Йоу Сяоді | 6 | 6 | |||||||||
Джессі Ромпіс | 3 | 1 | ||||||||||
Джессі Ромпіс | 6 | 7 | ||||||||||
8 | Dang Yiming | 3 | 5 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Ма Єсін | 5 | 6 | 6 | ||||||||
Alt | Тереза Мігалікова | 7 | 2 | 0 | ||||||||
Alt | Тереза Мігалікова | 6 | 6 | |||||||||
7 | Сунь Фанїн | 2 | 3 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Вей Сіцзя | 6 | 6 | |||||||||
5 | Аміна Аншба | 3 | 3 | |||||||||
Анастасія Децюк | 3 | 3 | ||||||||||
5 | Аміна Аншба | 6 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Катінка фон Дайхманн | 6 | 6 | |||||||||
Прартгана Тгомбаре | 1 | 0 | ||||||||||
4 | Катінка фон Дайхманн | 6 | 7 | |||||||||
6 | Ульрікке Ейкері | 3 | 5 | |||||||||
Hou Yanan | 2 | 61 | ||||||||||
6 | Ульрікке Ейкері | 6 | 77 |
Посилання на джерела
- ↑ Peterson rolls past Rybakina to maiden title in Nanchang. WTA Tour. 15 вересня 2019.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)