Merida Open 2023, одиночний розряд
Merida Open 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Merida Open 2023 | ||||
Переможець | Каміла Джорджі | |||
Фіналіст | Ребекка Петерсон | |||
Рахунок фіналу | 7–6(7–3), 1–6, 6–2 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Merida Open 2023
В одиночному розряді турнір Merida Open 2023 виграла Каміла Джорджі, здолавши в фіналі Ребекку Петерсон з рахунком 7–6(7–3), 1–6, 6–2.
Турнір проводився вперше[1].
Сіяні
- Магда Лінетт (чвертьфінал)
- Слоун Стівенс (чвертьфінал)
- Чжу Лінь (1 коло)
- Катержина Сінякова (півфінал)
- Алісія Паркс (2 коло)
- Маяр Шеріф (1 коло)
- Елізабетта Коччаретто (чвертьфінал)
- Алісон Ріск-Амрітрадж (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Q | Ребекка Петерсон | 6 | 64 | 6 | ||||||||
Кеті Макнеллі | 2 | 77 | 4 | |||||||||
Q | Ребекка Петерсон | 63 | 6 | 2 | ||||||||
Каміла Джорджі | 77 | 1 | 6 | |||||||||
4 | Катержина Сінякова | 5 | 62 | |||||||||
Каміла Джорджі | 7 | 77 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Лінетт | 62 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
К Осоріо | 77 | 5 | 2 | 1 | М Лінетт | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
Ю Німаєр | 61 | 65 | П Удварді | 0 | 5r | ||||||||||||||||||||
П Удварді | 77 | 77 | 1 | М Лінетт | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
PR | Н Подороська | 3 | 5 | Q | Р Петерсон | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | Р Петерсон | 6 | 7 | Q | Р Петерсон | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Ф Контрерас Гомес | 67 | 6 | 5 | 5 | Алісія Паркс | 4 | 2 | |||||||||||||||||
5 | Алісія Паркс | 79 | 3 | 7 | Q | Р Петерсон | 6 | 64 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Л Чжу | 63 | 77 | 1 | К Макнеллі | 2 | 77 | 4 | |||||||||||||||||
К Макнеллі | 77 | 65 | 6 | К Макнеллі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | К Волинець | 4 | 6 | 6 | WC | К Волинець | 3 | 0 | |||||||||||||||||
Л Бронцетті | 6 | 2 | 1 | К Макнеллі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | К Біррелл | 710 | 6 | Q | К Біррелл | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
А Бондар | 68 | 1 | Q | К Біррелл | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Ван Сіюй | 7 | 4 | 77 | Ван Сіюй | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
8 | А Ріск-Амрітрадж | 5 | 6 | 61 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Е Коччаретто | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
В Голубич | 0 | 3 | 7 | Е Коччаретто | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Е Аванесян | 6 | 2 | 3 | С Ван | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
С Ван | 1 | 6 | 6 | 7 | Е Коччаретто | 1 | 7 | 0 | |||||||||||||||||
WC | З Вальтерт | 6 | 5 | 1 | 4 | К Сінякова | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||||||
І Бонавантюр | 4 | 7 | 6 | І Бонавантюр | 0 | 5 | |||||||||||||||||||
Q | Л Цуренко | 5 | 0r | 4 | К Сінякова | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
4 | К Сінякова | 7 | 0 | 4 | К Сінякова | 5 | 62 | ||||||||||||||||||
6 | М Шеріф | 4 | 2 | К Джорджі | 7 | 77 | |||||||||||||||||||
К Джорджі | 6 | 6 | К Джорджі | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||
Н Паррісас Діас | 6 | 62 | 6 | Н Паррісас Діас | 65 | 2 | |||||||||||||||||||
Q | А Конюх | 4 | 77 | 2 | К Джорджі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Т Марія | 6 | 4 | 2 | 2 | С Стівенс | 0 | 0 | ||||||||||||||||||
LL | В Грачова | 3 | 6 | 6 | LL | В Грачова | 7 | 2 | 65 | ||||||||||||||||
Q | Л Жанжан | 1 | 3 | 2 | С Стівенс | 5 | 6 | 77 | |||||||||||||||||
2 | С Стівенс | 6 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні
- Варвара Грачова (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Анна Кароліна Шмідлова (1 коло)
- Леся Цуренко (відібралася)
- Лаура Пігоссі (гра за відбір)
- Леолія Жанжан (відібралася)
- Діан Паррі (1 коло)
- Маріна Бассоль Рібера (1 коло)
- Лукреція Стефаніні (гра за відбір)
- Еріка Адреєва (гра за відбір)
- Емма Наварро (знялася)
- Коко Вандевей (1 коло, прип.гру)
- Кімберлі Біррелл (відібралася)
Відібралися
- Кімберлі Біррелл
- Ана Конюх
- Леся Цуренко
- Еліна Аванесян
- Леолія Жанжан
- Ребекка Петерсон
Щаслива лузерка
- Варвара Грачова
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Варвара Грачова | 6 | 6 | |||||||||
WC | Емільяна Аранго | 1 | 2 | |||||||||
1 | Варвара Грачова | 3 | 3 | |||||||||
12 | Кімберлі Біррелл | 6 | 6 | |||||||||
Елізабет Мендлік | 4 | 3 | ||||||||||
12 | Кімберлі Біррелл | 6 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Анна Кароліна Шмідлова | 1 | 2 | |||||||||
Альона Большова | 6 | 6 | ||||||||||
Альона Большова | 2 | 3 | ||||||||||
Ана Конюх | 6 | 6 | ||||||||||
Ана Конюх | 7 | 7 | ||||||||||
7 | Маріна Бассоль Рібера | 5 | 5 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Леся Цуренко | 6 | 6 | |||||||||
WC | Керолайн Долегайд | 2 | 4 | |||||||||
3 | Леся Цуренко | 4 | 6 | 7 | ||||||||
8 | Лукреція Стефаніні | 6 | 3 | 5 | ||||||||
Марія Карле | 0 | 61 | ||||||||||
8 | Лукреція Стефаніні | 6 | 77 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Лаура Пігоссі | 6 | 6 | |||||||||
WC | Maria Fernanda Navarro | 4 | 3 | |||||||||
4 | Лаура Пігоссі | 6 | 1 | 3 | ||||||||
Alt | Еліна Аванесян | 2 | 6 | 6 | ||||||||
Хібіно Нао | 6 | 3 | 3 | |||||||||
Alt | Еліна Аванесян | 4 | 6 | 6 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Леолія Жанжан | 7 | 1 | 6 | ||||||||
Деспіна Папаміхаїл | 5 | 6 | 3 | |||||||||
5 | Леолія Жанжан | 5 | 6 | 6 | ||||||||
9 | Еріка Адреєва | 7 | 4 | 4 | ||||||||
WC | Lya Fernandez | 1 | 0 | |||||||||
9 | Еріка Адреєва | 6 | 6 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Діан Паррі | 1 | 65 | |||||||||
Ребекка Петерсон | 6 | 77 | ||||||||||
Ребекка Петерсон | 77 | 4 | 6 | |||||||||
Alt | Керол Чжао | 65 | 6 | 4 | ||||||||
Alt | Керол Чжао | 78 | 3 | |||||||||
11 | Коко Вандевей | 66 | 0r |
Посилання на джерела
- ↑ Merida Hosts Its First WTA World Tour Event. theyucatantimes.com. 24 листопада 2022.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)