Internazionali Femminili di Palermo 2023, одиночний розряд
Internazionali Femminili di Palermo 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Internazionali Femminili di Palermo 2023 | ||||
Переможець | Чжен Ціньвень | |||
Фіналіст | Ясмін Паоліні | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 1–6, 6–1 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Чжен Ціньвень виграла турнір Internazionali Femminili di Palermo 2023 в одиночному розряді, здолавши в фіналі Ясмін Паоліні з рахунком 6–4, 1–6, 6–1. Це був для неї перший виграний титул WTA, і вона стала першою китайською тенісисткою, яка виграла в Палермо.
Ірина-Камелія Бегу повинна була захищати титул[1], але віддала перевагу турніру в WTA 125 в Ясах.
Сіяні
- Дарія Касаткіна (чвертьфінал)
- Чжен Ціньвень (Чемпіонка)
- Маяр Шеріф (півфінал)
- Елізабетта Коччаретто (1 коло)
- Ясмін Паоліні (фінал)
- Лучія Бронцетті (1 коло)
- Емма Наварро (чвертьфінал)
- Юлія Грабер (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
5 | Ясмін Паоліні | 78 | 6 | |||||||||
Сара Соррібес Тормо | 66 | 0 | ||||||||||
5 | Ясмін Паоліні | 4 | 6 | 1 | ||||||||
2/WC | Чжен Ціньвень | 6 | 1 | 6 | ||||||||
3 | Маяр Шеріф | 4 | 6 | 1 | ||||||||
2/WC | Чжен Ціньвень | 6 | 4 | 6 |
Еее
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Д Касаткіна | 6 | 62 | 6 | |||||||||||||||||||||
М Тревізан | 3 | 77 | 0 | 1 | Д Касаткіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Абдураїмова | 3 | 4 | Q | Т Прозорова | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Q | Т Прозорова | 6 | 6 | 1 | Д Касаткіна | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
Q | М Рістич | 4 | 2 | 5 | Я Паоліні | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Д Ястремська | 6 | 6 | Д Ястремська | 6 | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
А Рус | 4 | 7 | 2 | 5 | Я Паоліні | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | Я Паоліні | 6 | 5 | 6 | 5 | Я Паоліні | 78 | 6 | |||||||||||||||||
4 | Е Коччаретто | 3 | 6 | 0 | С Соррібес Тормо | 66 | 0 | ||||||||||||||||||
С Соррібес Тормо | 6 | 4 | 6 | С Соррібес Тормо | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Т Андріанжафітрімоу | 3 | 4 | Q | Н Бранкаччо | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
Q | Н Бранкаччо | 6 | 6 | С Соррібес Тормо | 6 | 78 | |||||||||||||||||||
К Букша | 3 | 6 | 7 | К Бюрель | 1 | 66 | |||||||||||||||||||
LL | Ф Курмі | 6 | 3 | 5 | К Букша | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
К Бюрель | 6 | 7 | К Бюрель | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
8 | Ю Грабер | 4 | 5 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | Л Бронцетті | 6 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
Е Андреєва | 4 | 6 | 6 | Е Андреєва | 77 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||
К Осоріо | 77 | 6 | К Осоріо | 63 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Ф Ферро | 62 | 1 | К Осоріо | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
О Данилович | 3 | 0r | 3 | М Шеріф | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
LL | С Лансере | 6 | 0 | LL | С Лансере | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
Х Бусас Манейро | 6 | 66 | 5 | 3 | М Шеріф | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | М Шеріф | 3 | 78 | 7 | 3 | М Шеріф | 4 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
7 | Е Наварро | 77 | 6 | 2/WC | Ц Чжень | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Е Веддер | 65 | 1 | 7 | Е Наварро | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | К Росательйо | 6 | 6 | WC | К Росательйо | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
В Голубич | 1 | 1 | 7 | Е Наварро | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
Д Паррі | 6 | 6 | 2/WC | Ц Чжень | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | А Цантердеккі | 4 | 3 | Д Паррі | 5 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
С Еррані | 0 | 0 | 2/WC | Ц Чжень | 7 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
2/WC | Ц Чжень | 6 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні
- Нурія Бранкаччо (відібралася)
- Катаріна Завацька (1 коло)
- Гейлі Баптіст (1 коло)
- Тетяна Прозорова (відібралася)
- Чагла Буюкакчай (1 коло)
- Сада Нагімана (1 коло)
- Сюзан Ламенс (1 коло)
- Матільде Паолетті (знялася)
- Ева Веддер (відібралася)
- Франческа Курмі (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Соф'я Лансере (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Мартіна Колменя (гра за відбір)
Відібралися
- Нурія Бранкаччо
- Тесса Андріанжафітрімо
- Ева Веддер
- Тетяна Прозорова
- Мія Рістич
- Аурора Цантердеккі
Щасливі невдахи
- Франческа Курмі
- Соф'я Лансере
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Нурія Бранкаччо | 6 | 6 | |||||||||
Квінн Глісон | 2 | 0 | ||||||||||
1 | Нурія Бранкаччо | 6 | 6 | |||||||||
Alt | Дебора К'єза | 1 | 2 | |||||||||
WC | Gaia Greco | 4 | 4 | |||||||||
Alt | Дебора К'єза | 6 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Катаріна Завацька | 4 | 1 | |||||||||
Тесса Андріанжафітрімо | 6 | 6 | ||||||||||
Тесса Андріанжафітрімо | 6 | 3 | 7 | |||||||||
10 | Франческа Курмі | 4 | 6 | 5 | ||||||||
WC | Giada Di Paola | 0 | 0 | |||||||||
10 | Франческа Курмі | 6 | 6 |
Третя кваліфаєрка
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Гейлі Баптіст | 1 | 6 | 2 | ||||||||
Даліла Спітері | 6 | 2 | 6 | |||||||||
Даліла Спітері | 2 | 67 | ||||||||||
9 | Ева Веддер | 6 | 79 | |||||||||
WC | Zara Darken | 2 | 1 | |||||||||
9 | Ева Веддер | 6 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Тетяна Прозорова | 6 | 7 | |||||||||
Аньєліка Морателлі | 4 | 5 | ||||||||||
4 | Тетяна Прозорова | 6 | 3 | 6 | ||||||||
11 | Соф'я Лансере | 1 | 6 | 2 | ||||||||
Андреа Гаміс | 61 | 1 | ||||||||||
11 | Соф'я Лансере | 77 | 6 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Чагла Буюкакчай | 77 | 68 | 5 | ||||||||
Мія Рістич | 64 | 710 | 7 | |||||||||
Мія Рістич | 1 | 77 | 77 | |||||||||
Катінка фон Дайхманн | 6 | 62 | 63 | |||||||||
Катінка фон Дайхманн | 6 | 77 | ||||||||||
7 | Сюзан Ламенс | 3 | 64 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Сада Нагімана | 4 | 6 | 0 | ||||||||
WC | Аурора Цантердеккі | 6 | 3 | 6 | ||||||||
WC | Аурора Цантердеккі | 6 | 6 | |||||||||
12 | Мартіна Колменя | 0 | 3 | |||||||||
Штефані Вагнер | 4 | 2 | ||||||||||
12 | Мартіна Колменя | 6 | 6 |
Посилання на джерела
- ↑ Begu triumphs in Palermo for fifth career singles title. Women's Tennis Association. 24 липня 2022. Архів оригіналу за 4 лютого 2023. Процитовано 21 липня 2023.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)