Papoea-Nieuw-Guinea op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010
Papoea-Nieuw-Guinea op de Olympische Jeugdspelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Papoea-Nieuw-Guinea | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | PNG | |||||||||||||||||||||
NOC | Papua New Guinea Olympic Committee externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Papoea-Nieuw-Guinea op de Jeugdzomerspelen | ||||||||||||||||||||||
2010 | ||||||||||||||||||||||
|
Papoea-Nieuw-Guinea nam deel aan de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore, de eerste editie van de Olympische Jeugdspelen.
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Atletiek | John Rivan | wisselestafette (m) |
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
John Rivan | 200 m (m) | 18e | 1R serie 1: gediskwalificeerd 9valse start) D-finale: 22,12 pr |
wisselestafette (m) | team Oceanië (1.52,71) + AUS Nicolas Hough + AUS Raheen Williams + FIJ Lepani Naivalu |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Steven Kari | tot 77 kg (m) | 4e | 270 kg (trekken: 115, stoten: 155) |
De in de klasse tot 53 kg (v) ingeschreven Ranuinu Samuel heeft niet deelgenomen aan de wedstrijd.
Voetbal
Zie Voetbal op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dinna Awele Biangka Gubag Talitha Irakau Bridget Kadu Georgina Kaikas Wena Laka Ramona Lorenz Lucy Maino Josephine McNamara Rumona Morris Carolyn Obi Catchura Ramoi Catherine Sebenaia Alexier Stephen Grace Steven Fiona Vulia Maravai Vulia Geenaidah Willie | meisjes | 6e | groep A 0-1 Iran 0-4 Turkije 5e/6e plaats 0-0 ns (2-4)</s,all> Trinidad en Tobago |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ian Nakmai | 50 m school (m) | 13e | 1R serie 3: 32,06 (6e; 13e tijd) HF serie 2: 31,66 (7e) |
100 m school (m) | dns | 1R serie 4: niet gestart |