Dominicaanse Republiek op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010
Dominicaanse Republiek op de Olympische Jeugdspelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Dominicaanse Republiek | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | DOM | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Dominicano | |||||||||||||||||||||
Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Dominicaanse Republiek op de Jeugdzomerspelen | ||||||||||||||||||||||
2010 | ||||||||||||||||||||||
|
De Dominicaanse Republiek nam deel aan de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore, de eerste editie van de Olympische Jeugdspelen.
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Atletiek | Luguelin Santos | 400 m (m) | |
Atletiek | Fany Chalas | 100 m (v) | |
Atletiek | Luguelin Santos | wisselestafette (m) |
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Luguelin Santos | 400 m (m) | 1R serie 4: 46,82 (1e) A-finale: 47,11 | |
Luguelin Santos + BRA Caio Dos Santos + JAM Odane Skeen + USA Najee Glass | wisselestafette (m) | A-finale: 1.51,38 | |
Fany Chalas | 100 m (v) | 1R serie 3: 11,70 (1e) A-finale: 11,65 | |
Maria Mancebo | 1000 m (v) | 11e | kwalificatie serie 2: 2.51,62 pr (4e) A-finale: 2.55,16 |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Yineisi Reyes Marinez | tot 53 kg (v) | 4e | 166 kg (trekken: 80, stoten: 86) |
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jeffry Serrata | vrije stijl, tot 54 kg (m) | groep B (3e) 1-3 TUR Mehmet Ali Daylak 0-4 JPN Yuki Takahashi 3-1 TUN Maher Ghanmi 3-0 CGO Prince Mbambi 5e/6e plaats 1-3 AUS Jayden Lawrence |
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Eduardo Ariza | dinghy (m) | 16e | 126 punten (172-46) (11- |
Paloma Esteban | dinghy (v) | 20e | 150 punten (198-48) ( |