Angola op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010
Angola op de Olympische Jeugdspelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Angola | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | ANG | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Angolano | |||||||||||||||||||||
Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Angola op de Jeugdzomerspelen | ||||||||||||||||||||||
2010 | ||||||||||||||||||||||
|
Angola nam deel aan de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore, de eerste editie van de Olympische Jeugdspelen.
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Nelson Reis | 1000 m (m) | 17e | 1R serie 2: 2.37,09 (10e) B-finale: 2.33,74 pr (7e) |
Basketbal
Zie Basketbal op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Artemis Afonso Helena Francisco Ana Claudia Goncalves Elisabeth Mateus | meisjes | 16e | groep B 8-30 Verenigde Staten 11-35 Wit-Rusland 20-14 Singapore 17-27 Duitsland 9e-16e plaats KF: 14-28 Rusland HF 15-18 Tsjechië 15e/16e: 13-15 Ivoorkust |
Handbal
Zie Handbal op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jeovania Antonio Ana Patricia Barros Irina Cailo Suzeth Isabel Cazanga Catiana dos Santos Isabel Eduardo Ngalula Kanka Sara Cristina Luis Albertina Mambrio Luiza Matamba Iovania Valeria Quinzole Esmeralda Samuconga Valdemira van Dunem Jocelina Maleta Yanda | meisjes | 5e | groep A 27-30 Brazilië 22-41 Rusland 5e/6e plaats 37-12 Australië 39-12 Australië |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jose Chimbumba | C1 slalom (m) | 11e | tijdkwalificatie: 2.22,54 (13e) 1R race 2: 2.19,77 (verloor van GER Dennis Soeter) 2R race 1: 2.19,23 (verloor van CRO Matija Burisa) 3R race 1: 2.21,23 (verloor van CHN Wang Xiaodong) |
C1 sprint (m) | 10e | tijdkwalificatie: 2.07.70 (12e) 1R race 4: 2.10,12 (won van POL Patryk Sokol; dsq) 3R race 2: 2.11,81 (verloor van CUB Osvaldo Sacerio Cardenas) |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mariana Henriques | 50 m school (v) | 22e | 1R serie 1: 37,65 (1e) |
100 m school (v) | 30e | 1R serie 1: 1.26,96 (2e) |