XI Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Akrobacji Zespołowej RW-4 Ostrów Wielkopolski 2003
| |||
Data | 22–24 sierpnia 2003 | ||
---|---|---|---|
Gospodarz | Aeroklub Ostrowski | ||
Miejscowość | |||
Organizator | Aeroklub Ostrowski | ||
Liczba konkurencji | 1 | ||
Liczba zawodników | 30 | ||
Liczba reprezentacji | 6 |
XI Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Akrobacji Zespołowej RW-4 Ostrów Wielkopolski 2003 – odbyły 22–24 sierpnia 2003 na lotnisku Ostrów Wielkopolski-Michałków. Gospodarzem Mistrzostw był Aeroklub Ostrowski i Pyrlandia Boogie, a organizatorem Aeroklub Ostrowski, Pyrlandia Boogie i Aeroklub Polski[a]. Do dyspozycji skoczków był samolot An-28 Skytruck. Skoki wykonywano z wysokości 3 050 metrów (10 000 stóp) i opóźnieniem 35 sekund. Wykonano 6 kolejek skoków.
Rozegrane kategorie
Mistrzostwa rozegrano w jednej kategorii:
Kierownictwo Mistrzostw
- Dyrektor Mistrzostw – Tadeusz Malarczyk (Dyrektor Aeroklubu Ostrowskiego)
- Sędzia Główny – Ryszard Koczorowski.
- Źródło:[1]
Medaliści
Medalistów XI Międzynarodowych Spadochronowych Mistrzostw Polski w Akrobacji Zespołowej RW-4 Ostrów Wielkopolski 2003 podano za: Lidia Kosk: Wyniki Mistrzostw Polski w Formation Skydiving, lata 1989–2014. [dostęp 2021-02-08]. (pol.).
Konkurencja | Złoto | Srebro | Brąz |
Akrobacja zespołowa RW-4 | UN4GIVEN | OSSWR Bydgoszcz | SPEIDERS Prostejov |
Wyniki
Wyniki Uczestników XI Międzynarodowych Spadochronowych Mistrzostw Polski w Akrobacji Zespołowej RW-4 Ostrów Wielkopolski 2003 podano za: JanJ. Isielenis JanJ., Archiwum Sekcji Spadochronowej Aeroklubu Gliwickiego, 2003 .
W Mistrzostwach brało udział 30 zawodników reprezentujących 5 zespołów i 1 z Czechy.
Klasyfikacja – Akrobacja zespołowa RW-4 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Drużyna | Kolejka | Razem | |||||
I | II | II | IV | V | VI | |||
1 | UN4GIVEN Arkadiusz Bienias[b], Maciej Tracewski, Dawid Wiśniewski, Sebastian Dratwa, Marek Nowakowski, (Bartosz Staśkiewicz) (kamera) | 8 | 10 | 12 | 3 | 8 | 10 | 51 |
2 | OSSWR Bydgoszcz Andrzej Lamach[b], Mirosław Wojtania, Piotr Augustyniak, Piotr Błażewicz, Dariusz Kapela (kamera | 6 | 7 | 10 | 8 | 7 | 8 | 46 |
3 | SPEIDERS Prostejov Tomaš Trunečka[b], Helena Tomanova, Jiří Tomańia, Josef Hlavačka, Jan Hlavačka (kamera) | 7 | 6 | 8 | 6 | 6 | 8 | 41 |
4 | VAMA TEAM Wadim Krzyżaniak[b], Konrad Wójcik, Jacek Posyniak, Janusz Garnys, Piotr Walasek (kamera) | 7 | 6 | 8 | 4 | 7 | 6 | 32 |
5–6 | PSS WILD STREAM Cezary Bołdak[b], Seweryn Bołdak, Grzegorz Jankiewicz, Tomasz Ignaczak, Tomasz Lulewicz (kamera) | 7 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 29 |
5–6 | 6BPD/WKS Wawel Marcin Bielecki[b], Stanisław Gruszka, Piotr Gądek, Mariusz Nowak, Rafał Zgierski | 4 | 6 | 4 | 4 | 6 | 5 | 29 |
Uwagi
- ↑ I Spadochronowe Mistrzostwa Polski w Akrobacji Zespołowej RW-4 odbyły się 21–28 sierpnia 1989 w Jeleniej Górze (Lidia Kosk ↓ ).
- ↑ a b c d e f Kapitan drużyny.
Przypisy
Bibliografia
- JanJ. Isielenis JanJ., Archiwum Sekcji Spadochronowej Aeroklubu Gliwickiego, Gliwice: Aeroklub Gliwicki, 2003 .
- Lidia Kosk: Wyniki Mistrzostw Polski w Formation Skydiving, lata 1989–2014. [dostęp 2021-02-08]. (pol.).
- p
- d
- e