Pływanie na otwartym akwenie na Mistrzostwach Świata w Pływaniu 2017 – 10 km mężczyzn
Ferry Weertman | |
Jordan Wilimovsky | |
Marc-Antoine Olivier |
10 km mężczyzn – jedna z konkurencji rozgrywanych podczas Mistrzostw Świata w Pływaniu 2017 w ramach pływania na otwartym akwenie. Zawody zostały rozegrane 18 lipca.
Do rywalizacji zgłoszonych zostało 65 zawodników z 38 państw[1]. Zwyciężył reprezentujący Holandię Ferry Weertman[2].
Wyniki
Rywalizacja rozpoczęła się o 10:00.
Miejsce | Zawodnik | Państwo | Czas |
---|---|---|---|
Ferry Weertman | Holandia | 1:51:58.5 | |
Jordan Wilimovsky | Stany Zjednoczone | 1:51:58.6 | |
Marc-Antoine Olivier | Francja | 1:51:59.2 | |
4 | Jack Burnell | Wielka Brytania | 1:52:00.8 |
5 | Kristóf Rasovszky | Węgry | 1:52:01.7 |
6 | David Aubry | Francja | 1:52:01.9 |
7 | Simone Ruffini | Włochy | 1:52:07.7 |
8 | Evgeny Drattsev | Rosja | 1:52:10.1 |
9 | Brendan Casey | Stany Zjednoczone | 1:52:18.6 |
10 | Federico Vanelli | Włochy | 1:52:21.0 |
11 | Krzysztof Pielowski | Polska | 1:52:24.5 |
12 | Christian Reichert | Niemcy | 1:52:29.3 |
13 | Chad Ho | Południowa Afryka | 1:52:29.9 |
14 | Wencisław Ajdarski | Bułgaria | 1:52:30.2 |
15 | Witalij Chudiakow | Kazachstan | 1:52:30.8 |
16 | Shahar Resman | Izrael | 1:52:32.6 |
17 | Jack Brazier | Australia | 1:52:32.8 |
18 | Marcel Schouten | Holandia | 1:52:33.1 |
19 | Kirill Abrosimov | Rosja | 1:52:35.5 |
19 | Fernando Ponte | Brazylia | 1:52:35.5 |
21 | Dániel Székelyi | Węgry | 1:52:35.7 |
22 | Guillermo Bertola | Argentyna | 1:52:35.9 |
23 | Richard Weinberger | Kanada | 1:52:36.0 |
24 | Caleb Hughes | Wielka Brytania | 1:52:37.0 |
25 | Zu Lijun | Chiny | 1:52:38.1 |
25 | Rob Muffels | Niemcy | 1:52:38.1 |
27 | Joaquín Moreno | Argentyna | 1:52:39.9 |
28 | Philippe Guertin | Kanada | 1:52:40.6 |
29 | Allan do Carmo | Brazylia | 1:52:40.7 |
30 | Ivan Enderica Ochoa | Ekwador | 1:52:57.7 |
31 | Johndry Segovia | Wenezuela | 1:53:39.6 |
32 | David Brandl | Austria | 1:54:24.3 |
33 | Matěj Kozubek | Czechy | 1:54:24.6 |
34 | Ihor Czerwynśkyj | Ukraina | 1:54:27.2 |
35 | An Jiabao | Chiny | 1:54:27.5 |
36 | Tamás Farkas | Serbia | 1:54:34.0 |
37 | Juan Segovia | Wenezuela | 1:54:37.0 |
38 | Asterios Daldogiannis | Grecja | 1:54:39.1 |
39 | Georgios Arniakos | Grecja | 1:54:52.3 |
40 | Yasunari Hirai | Japonia | 1:54:52.9 |
41 | David Castro | Ekwador | 1:54:56.4 |
42 | Marwan El-Amrawy | Egipt | 1:55:01.5 |
43 | Ihor Snitko | Ukraina | 1:55:06.0 |
44 | Taiki Nonaka | Japonia | 1:55:14.1 |
45 | Nico Manoussakis | Południowa Afryka | 1:56:30.0 |
46 | Vít Ingeduld | Czechy | 1:57:59.8 |
47 | Fernando Betanzos | Meksyk | 1:58:16.0 |
48 | Shai Toledano | Izrael | 1:58:23.3 |
49 | Evgenij Pop Acev | Macedonia Północna | 1:59:55.6 |
50 | Haythem Abdelkhalek | Tunezja | 1:59:58.2 |
51 | Bence Balzam | Serbia | 2:00:01.4 |
52 | Arturo Pérez Vertti | Meksyk | 2:00:53.4 |
53 | Rodrigo Caballero | Boliwia | 2:01:59.1 |
54 | Pedro Pinotes | Angola | 2:03:26.5 |
55 | Sin Chin Ting Keith | Hongkong | 2:04:38.1 |
56 | Kenessary Kenenbayev | Kazachstan | 2:05:14.0 |
57 | Peter Gutyan | Słowacja | 2:06:07.0 |
58 | Marek Pavuk | Słowacja | 2:07:14.9 |
59 | Frank Ojarand | Estonia | 2:08:03.0 |
60 | Youssef Hossameldeen | Egipt | 2:09:25.3 |
61 | Tse Tsz Fung | Hongkong | 2:09:32.4 |
62 | Zedheir Torrez | Boliwia | 2:10:34.1 |
63 | Emilio Avila | Gwatemala | 2:12:56.8 |
64 | Omkumar Tokalkandiga | Indie | 2:13:52.1 |
65 | Cristofer Lanuza | Kostaryka | 2:15:41.2 |