Чемпіонат світу з гандболу серед жінок 2023
Конфедерація | МФГ |
---|---|
Деталі турніру | |
Місце проведення | Данія Норвегія Швеція |
Номер розіграшу | 26 |
Термін проведення | 29 листопада — 17 грудня |
Кількість команд | 32 |
Призери | |
Переможець | Франція(3-й титул) |
Фіналіст | Норвегія |
3-є місце | Данія |
4-е місце | Швеція |
Статистика турніру | |
MVP | Норвегія Хенні Рейстад |
← Попередній турнір Наступний турнір → |
XXVI чемпіонат світу з гандболу серед жінок відбувається у трьох країнах Данії, Норвегії, Швеції з 29 листопада по 17 грудня 2023 року. Вдруге в історії на чемпіонаті світу виступають 32 команди (на турнірі 2019 року грали 24 збірні).
Швеція вперше приймає чемпіонат світу з гандболу серед жінок. Норвегія та Данія прийматимуть свій третій чемпіонат світу з гандболу серед жінок.
Чемпіон світу 2021 року збірна Норвегії захищала свій титул, але поступилася у фіналі збірній Франції. Олімпійські чемпіонки 2020 року, збірна Франції втретє в історії стали чемпіонками світу, раніше вони перемагали в 2003 і 2017 роках.
Арени
Чемпіонат світу пройде в шести містах: Гернінг, Колінг, Осло, Тронгейм, Мальме, Гетеборг.
Гернінг | Фредеріксгавн | Ставангер |
---|---|---|
Юске Банк Боксен Глядачів: 12,500 | Арена Nord Глядачів: 2,800 | DNB Арена Глядачів: 5,500 |
Тронгейм | Гельсінгборг | Гетеборг |
Тронхейм Спектрум Глядачів: 8,800 | Гельсінборг-Арена Глядачів: 5,500 | Скандинавіум Глядачів: 12,000 |
Кваліфікація
Команди - учасники турніру
Турнір або підстава для кваліфікації | Дата | Кількість місць | Кваліфікувалися |
---|---|---|---|
Країна-організатор | 28 січня 2017 | 3 | Данія |
Норвегія | |||
Швеція | |||
Чемпіонат світу 2021 | 2-19 грудня 2021 | 1 | Франція |
Чемпіонат Європи 2022 | 4-20 листопада 2022 | 2 | Чорногорія |
Нідерланди | |||
Відбірковий турнір Європа | 2 листопада 2022 - 12 квітня 2023 | 10 | Хорватія |
Чехія | |||
Німеччина | |||
Угорщина | |||
Польща | |||
Румунія | |||
Сербія | |||
Словенія | |||
Іспанія | |||
Україна | |||
Чемпіонат Африки | 9 листопада 2022 - 19 листопада 2022 | 4 | Ангола |
Камерун | |||
Республіка Конго | |||
Сенегал | |||
Чемпіонат Південної та Центральної Америки | 15 листопада 2022 - 19 листопада 2022 | 2 | Аргентина |
Бразилія | |||
Чемпіонат Азії | 24 листопада 2022 - 4 грудня 2022 | 5 | КНР |
Іран | |||
Японія | |||
Казахстан | |||
Південна Корея | |||
Чемпіонат Центральної Америки | 28 лютого 2023 - 4 березня 2023 | 2 | Чилі |
Парагвай | |||
Чемпіонат Північної Америки | 5 червня 2023 - 11 червня 2023 | 1 | Гренландія |
Wild card | 3 липня 2023 | 2 | Австрія |
Ісландія |
Кожен господар Олімпійських ігор, починаючи з цього чемпіонату світу, отримує право на участь у двох найближчих чемпіонатах світу.
Жеребкування
Жеребкування команд відбулось 3 липня 2023 року.
Кошик 1 | Кошик 2 | Кошик 3 | Кошик 4 |
---|---|---|---|
Норвегія (C) Данія (E) Чорногорія (B) Франція (D) Швеція (A) Нідерланди (H) Бразилія Німеччина (F) | Словенія Іспанія (G) Хорватія Південна Корея Угорщина Румунія Польща Чехія | Сербія Японія Україна Гренландія Аргентина Ангола КНР Камерун | Республіка Конго Сенегал Парагвай Іран Казахстан Чилі Австрія Ісландія |
Змагання
Попередній раунд
Вказано місцевий час (UTC+1).
Група A
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Хорватія (A) | 2 | 1 | 1 | 0 | 61 | 35 | +26 | 3 | Група I |
2 | Сенегал | 2 | 0 | 1 | 1 | 40 | 48 | −8 | 1 | |
3 | Швеція (A, H) | 2 | 2 | 0 | 0 | 62 | 42 | +20 | 4 | |
4 | КНР | 2 | 0 | 0 | 2 | 37 | 75 | −38 | 0 | Кубок президента Група I |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
(A) Вихід до наступного раунду; (H) Господар.
1 грудня 2023 18:00 | Хорватія | 22 : 22 | Сенегал | Скандинавіум Гетеборг Глядачів: 4004 Судді: Мадс Хансен, Джеспер Медсен |
(9 : 11) | ||||
2× 1× | Звіт | 1× 1× 1× |
1 грудня 2023 20:30 | Швеція | 36 : 24 | КНР | Скандинавіум Гетеборг Глядачів: 8407 Судді: Андрій Будзак, Міхал Заграднік |
Коппанг 6 | (22 : 8) | Ютін 6 | ||
2× | Звіт |
3 грудня 2023 15:30 | Хорватія | 39 : 13 | КНР | Скандинавіум Гетеборг Глядачів: 3061 Судді: Бруна Корреа, Рената Корреа |
Милосавлевич, Буріч, Брік, Сімара, Блажевич по 5 | (19 : 7) | Лі 4 | ||
2× 1× | Звіт | 2× |
3 грудня 2023 18:00 | Сенегал | 18 : 26 | Швеція | Скандинавіум Гетеборг Глядачів: 7098 Судді: Крістіна Ловін, Сімона Станцу |
Сагна 8 | (12 : 14) | Робертс 6 | ||
2× 1× | Звіт | 2× 2× |
5 грудня 2023 20:30 | КНР | 15 : 22 | Сенегал | Скандинавіум Гетеборг Глядачів: 3714 Судді: Динчінов, Горецов Болгарія |
Джін 4 | (9 : 9) | Сан'я 8 | ||
2× 1× | Звіт |
5 грудня 2023 18:00 | Швеція | 22 : 17 | Хорватія | Скандинавіум Гетеборг Глядачів: 8538 Судді: Кютлер, Мерц Німеччина |
Карлсон 6 | (9 : 7) | Шимара 5 | ||
3× 1× | Звіт | 4× |
Група B
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Угорщина | 3 | 2 | 0 | 1 | 92 | 56 | +36 | 4 | Група I |
2 | Чорногорія | 3 | 3 | 0 | 0 | 90 | 55 | +35 | 6 | |
3 | Камерун | 3 | 1 | 0 | 2 | 57 | 87 | −30 | 2 | |
4 | Парагвай | 3 | 0 | 0 | 3 | 61 | 102 | −41 | 0 | Кубок президента Група I |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
30 листопада 2023 18:00 | Чорногорія | 25 : 11 | Камерун | Гельсінборг-Арена Гельсінборг Глядачів: 731 Судді: Майк Мерц, Таня Кутлер |
Павічевіч 5 | (13 : 2) | Атеба Енгаді 5 | ||
3× | Звіт | 2× |
30 листопада 2023 20:30 | Угорщина | 35 : 12 | Парагвай | Гельсінборг-Арена Гельсінборг Судді: Бруна Корреа, Рената Корреа |
Клюйбер, Шацль по 5 | (15 : 6) | Акуна, Портілло по 4 | ||
1× | Звіт | 1× 1× |
2 грудня 2023 18:00 | Парагвай | 26 : 41 | Чорногорія | Гельсінборг-Арена Гельсінборг Глядачів: 964 Судді: Георгій Дойчинов, Юліан Гоцов |
Акуна 5 | (15 : 17) | Павічевіч 9 | ||
3× | Звіт | 2× 1× |
2 грудня 2023 20:30 | Угорщина | 39 : 20 | Камерун | Гельсінборг-Арена Гельсінборг Глядачів: 589 Судді: Андрій Будзак, Міхал Заграднік |
Клюйбер 7 | (18 : 8) | Нномо 6 | ||
2× | Звіт | 3× |
4 грудня 2023 18:00 | Камерун | 26 : 23 | Парагвай | Гельсінборг-Арена Гельсінборг Глядачів: 689 Судді: Крістіна Ловін, Сімона Станцу |
Бабога 9 | (12 : 12) | Інсфран 7 | ||
7× | Звіт | 2× |
4 грудня 2023 20:30 | Чорногорія | 24 : 18 | Угорщина | Гельсінборг-Арена Гельсінборг Глядачів: 1056 Судді: Мадс Хансен, Джеспер Медсен |
Мугоша 8 | (7 : 10) | Дьюрі-Лукач, Папп, Вамош по 3 | ||
4× 1× | Звіт | 4× 1× |
Група C
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Норвегія | 3 | 3 | 0 | 0 | 121 | 62 | +59 | 6 | Група II |
2 | Австрія | 3 | 2 | 0 | 1 | 101 | 97 | +4 | 4 | |
3 | Південна Корея | 3 | 1 | 0 | 2 | 79 | 79 | 0 | 2 | |
4 | Гренландія | 3 | 0 | 0 | 3 | 50 | 113 | −63 | 0 | Кубок президента Група I |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
29 листопада 2023 18:00 | Південна Корея | 29 : 30 | Австрія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 2104 Судді: Владімір Йовандіч, Марко Секулич |
Ву 11 | (12 : 16) | Пандза 8 | ||
5× | Звіт | 3× |
29 листопада 2023 20:30 | Норвегія | 43 : 11 | Гренландія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 3345 Судді: Маріана Ґарсія, Марія Інес Паолантон |
Геррем 7 | (19 : 7) | Бєрге 4 | ||
1× 1× | Звіт | 2× |
1 грудня 2023 18:00 | Південна Корея | 27 : 16 | Гренландія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 2141 Судді: Хейді Ельсаїд, Ясміна Ельсаїд |
Кім, Ву по 4 | (15 : 6) | Ротберг 4 | ||
2× 1× | Отчёт | 3× |
1 грудня 2023 20:30 | Австрія | 28 : 45 | Норвегія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 3451 Судді: Хав'єр Альварес, Йон Бустаманте |
Іванкок 6 | (12 : 21) | Рейстад 10 | ||
1× | Звіт | 5× 1× |
3 грудня 2023 18:00 | Гренландія | 23 : 43 | Австрія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 1850 Судді: Амар Конджиканін, Діно Конджиканін |
Бєрге, Хансен по 5 | (13 : 20) | Пандза 8 | ||
3× | Звіт | 3× |
3 грудня 2023 20:30 | Норвегія | 33 : 23 | Південна Корея | DNB Арена Ставангер Глядачів: 3456 Судді: Крістіан Лемес, Матіас Соса |
Херем 7 | (20 : 11) | Шін 6 | ||
2× | Звіт | 2× 1× |
Група D
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Франція | 3 | 3 | 0 | 0 | 92 | 78 | +14 | 6 | Група II |
2 | Словенія | 3 | 2 | 0 | 1 | 87 | 79 | +8 | 4 | |
3 | Ангола | 3 | 0 | 1 | 2 | 79 | 86 | −7 | 1[a] | |
4 | Ісландія | 3 | 0 | 1 | 2 | 72 | 87 | −15 | 1[a] | Кубок президента Група I |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
Примітки:
- ↑ а б Ангола 26 : 26 Ісландія
30 листопада 2023 18:00 | Словенія | 30 : 24 | Ісландія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 750 Судді: Крістіан Лемес, Матіас Соса |
Лепоя 8 | (16 : 13) | Альбертсдоттір, Ерлінгсдоттір, Стурлудоттір 5 | ||
4× | Звіт | 4× 1× |
30 листопада 2023 20:30 | Франція | 30 : 29 | Ангола | DNB Арена Ставангер Глядачів: 1830 Судді: Амар Конджиканін, Діно Конджиканін |
Тубланк, Валентіні по 6 | (18 : 15) | Гуіало 6 | ||
3× | Звіт | 5× |
2 грудня 2023 15:30 | Словенія | 30 : 24 | Ангола | DNB Арена Ставангер Глядачів: 816 Судді: Маріана Гарсія, Марія Інес Паолантоні |
Варагіч 5 | (14 : 11) | Гуіало 6 | ||
4× 2× | Звіт | 5× 1× |
2 грудня 2023 18:00 | Ісландія | 22 : 31 | Франція | DNB Арена Ставангер Глядачів: 2414 Судді: Володимир Йовандіч, Марко Секулич |
Ерлінгсдуттір]] 7 | (10 : 20) | Букті, Канор по 5 | ||
2× 1× | Отчёт | 3× |
4 грудня 2023 18:00 | Ангола | 26 : 26 | Ісландія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 854 Судді: Хейді Ельсаїд, Ясміна Ельсаїд |
Габріель 6 | (15 : 14) | Ерлінгдотір 6 | ||
3× | Звіт | 2× 1× |
4 грудня 2023 21:00 | Франція | 31 : 27 | Словенія | DNB Арена Ставангер Глядачів: 883 Судді: Хав'єр Альварес, Йон Бустаманте |
Гранво 6 | (17 : 15) | Станко 7 | ||
1× 1× | Звіт | 5× 1× |
Група E
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Данія (H) | 3 | 3 | 0 | 0 | 110 | 55 | +55 | 6 | Група III |
2 | Румунія | 3 | 2 | 0 | 1 | 104 | 86 | +18 | 4 | |
3 | Сербія | 3 | 1 | 0 | 2 | 79 | 78 | +1 | 2 | |
4 | Чилі | 3 | 0 | 0 | 3 | 46 | 120 | −74 | 0 | Кубок президента Група II |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
(H) Господар.
1 грудня 2023 18:00 | Румунія | 44 : 19 | Чилі | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 9582 Судді: Юфенг Ченг, Юнлі Чоу |
Діндліган, Серацефіану, Остасе по 5 | (25 : 6) | Пауль, Парра Парра по 4 | ||
3× | Звіт | 1× |
1 грудня 2023 20:30 | Данія | 25 : 21 | Сербія | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 12389 Судді: Олексій Ковальчук, Ігор Ковальчук |
Фріс, Йоргенсен по 5 | (10 : 12) | Радосавлевич, Йововіч, Ланіштанін по 5 | ||
1× | Звіт | 7× 1× 1× |
3 грудня 2023 18:00 | Румунія | 37 : 28 | Сербія | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 5907 Судді: Лі Сеок, Ку Бонок |
Буческі 8 | (19 : 13) | Йововіч, Ланіштанін по 5 | ||
2× | Звіт | 2× 3× |
3 грудня 2023 20:30 | Чилі | 11 : 46 | Данія | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 7622 Судді: Анджеліна Казанегра, Єлена Вуячич |
Ловера, Пауль по 3 | (5 : 20) | Скагліоне 7 | ||
1× | Звіт | 4× |
5 грудня 2023 18:00 | Сербія | 30 : 16 | Чилі | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 7438 Судді: Маалі АльЕнезі, Далал Аль-Насім |
Стаменіч 7 | (10 : 6) | Альварес 4 | ||
3× 1× | Отчёт | 2× |
5 грудня 2023 20:30 | Данія | 39 : 23 | Румунія | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 10788 Судді: Боян Лах, Девід Сок Словенія |
Йоргенсен 10 | (21 : 10) | Ліксендрою 5 | ||
3× 1× | Звіт | 3× 1× |
Група F
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Німеччина | 3 | 3 | 0 | 0 | 109 | 69 | +40 | 6 | Група III |
2 | Польща | 3 | 2 | 0 | 1 | 84 | 78 | +6 | 4 | |
3 | Японія | 3 | 1 | 0 | 2 | 102 | 73 | +29 | 2 | |
4 | Іран | 3 | 0 | 0 | 3 | 47 | 122 | −75 | 0 | Кубок Президента Група II |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
30 листопада 2023 18:00 | Німеччина | 31 : 30 | Японія | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 1237 Судді: Янн Кармо, Жульєн Мерш |
Грійсельс 7 | (18 : 17) | Аізава 10 | ||
4× 2× | Звіт | 2× |
30 листопада 2023 20:30 | Польща | 35 : 15 | Іран | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 1405 Судді: Крістоф Альтмар, Мартон Горват |
М. Бальсам, Д. Нокун по 6 | (18 : 8) | Ф. Меріх 6 | ||
3× 1× | Звіт | 2× 1× |
2 грудня 2023 18:00 | Іран | 22 : 45 | Німеччина | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 1332 Судді: Новіца Мітровіч, Мільян Весовіч |
Меріх 8 | (12 : 25) | Штокшледер 8 | ||
4× | Звіт | 4× 1× |
2 грудня 2023 20:30 | Польща | 32 : 30 | Японія | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 1490 Судді: Боян Лах, Девід Сок |
Кобилінска 11 | (15 : 15) | Сасакі 6 | ||
5× | Звіт | 2× 1× |
4 грудня 2023 18:00 | Японія | 42 : 10 | Іран | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 636 Судді: Денис Боліч, Крістоф Гуріх |
три гравці по 5 | (20 : 3) | Кудзаріфарахані 3 | ||
4× | Звіт | 3× |
4 грудня 2023 20:30 | Німеччина | 33 : 17 | Польща | Юске Банк Боксен Гернінг Глядачів: 1021 Судді: Олексій Ковальчук, Ігор Ковальчук |
Грійзельс 7 | (19 : 10) | Кобиліньска 3 | ||
5× | Звіт | 4× |
Група G
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Іспанія | 3 | 3 | 0 | 0 | 93 | 62 | +31 | 6 | Група IV |
2 | Бразилія | 3 | 2 | 0 | 1 | 106 | 62 | +44 | 4 | |
3 | Україна | 3 | 1 | 0 | 2 | 77 | 91 | −14 | 2 | |
4 | Казахстан | 3 | 0 | 0 | 3 | 56 | 117 | −61 | 0 | Кубок президента Група II |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
29 листопада 2023 18:00 | Бразилія | 35 : 20 | Україна | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 500 Судді: Лі Сеок, Ку Бонок |
Де Паула 7 | (17 : 10) | Поляк, Смбатян по 4 | ||
3× | Звіт | 3× |
29 листопада 2023 20:30 | Іспанія | 34 : 17 | Казахстан | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 200 Судді: Маалі Аланезі, Далал Алнасеем |
Ечеверія, Ґассама, Ґонсалес по 5 | (14 : 8) | Радаєва 5 | ||
2× 1× | Звіт | 2× 0× |
1 грудня 2023 18:00 | Казахстан | 15 : 46 | Бразилія | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 473 Судді: Денис Боліч, Крістоф Гуріх |
Радаєва 4 | (5 : 25) | Кардосо Де Кастро 8 | ||
1× | Звіт | 1× |
1 грудня 2023 20:30 | Іспанія | 35 : 20 | Україна | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 153 Судді: Юсеф Балхайр, Сідалі Хаміді |
Гонсалес 6 | (16 : 12) | Поляк, Смбатян по 7 | ||
3× 2× | Звіт | 3× |
3 грудня 2023 15:30 | Україна | 37 : 24 | Казахстан | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 1067 Судді: Чен Ю Фен, Чжоу Ю Лі |
Шукаль, Андрійчук по 8 | (19 : 12) | Хардіна 6 | ||
3× | Звіт | 5× |
3 грудня 2023 18:00 | Бразилія | 25 : 27 | Іспанія | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 811 Судді: Ян Кармо, Жульєн Мурш |
Родрігес Бело 8 | (12 : 16) | Аркос Поведа 5 | ||
6× | Звіт | 5× 1× |
Група H
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Нідерланди | 3 | 3 | 0 | 0 | 114 | 66 | +48 | 6 | Група IV |
2 | Чехія | 3 | 2 | 0 | 1 | 83 | 77 | +6 | 4 | |
3 | Аргентина | 3 | 1 | 0 | 2 | 79 | 98 | −19 | 2 | |
4 | Республіка Конго | 3 | 0 | 0 | 3 | 68 | 103 | −35 | 0 | Кубок Президента Група II |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
30 листопада 2023 18:00 | Нідерланди | 41 : 26 | Аргентина | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 300 Судді: Анджеліна Казанегра, Єлена Вуячич |
Полман 7 | (20 : 14) | Піццо 5 | ||
5× | Звіт | 1× |
30 листопада 2023 20:30 | Чехія | 32 : 22 | Республіка Конго | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 389 Судді: Денис Боліч, Крістоф Гуріх |
Чолевова 11 | (19 : 11) | Нгомбеле 9 | ||
4× | Звіт | 5× 1× |
2 грудня 2023 15:30 | Чехія | 31 : 22 | Аргентина | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 711 Судді: Крістоф Альтмар, Мартон Горват |
Мала 8 | (16 : 10) | Гавілан, Піцц] по 5 | ||
7× 1× | Звіт | 3× 1× |
2 грудня 2023 18:00 | Республіка Конго | 20 : 40 | Нідерланди | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 527 Судді: Маалі АльЕнезі, Далал Аль-Насім |
Діагурага 7 | (9 : 20) | Бо ван Ветерінг 8 | ||
6× 1× 1× | Звіт | 1× |
4 грудня 2023 18:00 | Аргентина | 31 : 26 | Республіка Конго | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 507 Судді: Новіца Мітровіч, Мільян Весовіч |
Касасола 7 | (14 : 15) | Діагурага 8 | ||
3× | Звіт | 7× 1× |
4 грудня 2023 20:30 | Нідерланди | 33 : 20 | Чехія | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 674 Судді: Юсеф Балхайр, Сідалі Хаміді |
Бо ван Ветерінг 7 | (14 : 8) | Шарлотта Холевова 6 | ||
5× | Звіт | 2× |
Кубок Президента
Група I
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ісландія | 3 | 3 | 0 | 0 | 92 | 56 | +36 | 6 | Гра за 25-е місце |
2 | КНР | 3 | 2 | 0 | 1 | 78 | 74 | +4 | 4 | Гра за 27-е місце |
3 | Парагвай | 3 | 1 | 0 | 2 | 60 | 67 | −7 | 2 | Гра за 29-е місце |
4 | Гренландія | 3 | 0 | 0 | 3 | 57 | 90 | −33 | 0 | Гра за 31-е місце |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
7 грудня 2023 15:30 | КНР | 23 : 20 | Парагвай | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 254 Судді: Альтмар, Хорват Угорщина |
Джин 6 | (9 : 10) | Фернандес, Інсфран по 6 | ||
6× 1× | Звіт | 1× |
7 грудня 2023 18:00 | Гренландія | 14 : 37 | Ісландія | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 702 Судді: Георгій Дойчинов, Юліан Гоцов |
Хольм 4 | (8 : 19) | Асгеірсдоттір 10 | ||
4× | Звіт | 2× 1× |
9 грудня 2023 18:00 | Парагвай | 19 : 25 | Ісландія | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 153 Судді: Крістіна Ловін, Сімона Станцу |
Інсфран 7 | (9 : 13) | Альбертсдоттір]] 7 | ||
5× 1× | Звіт | 5× 1× 1× |
9 грудня 2023 20:30 | КНР | 32 : 24 | Гренландія | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 455 Судді: Я. Аль-Саєд, Х. Аль-Саєд |
Лю Чан 7 | (17 : 8) | Хольм, Петерсен по 4 | ||
3× | Звіт | 4× |
11 грудня 2023 13:00 | Ісландія | 30 : 23 | КНР | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 134 Судді: Андрій Будзак, Міхал Заграднік |
Ерлінгсдоттір]], Магнусдоттір по 6 | (13 : 1) | Джин 7 | ||
2× 2× | Звіт | 2× 1× 1× |
11 грудня 2023 15:30 | Парагвай | 21 : 19 | Гренландія | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 332 Судді: Аль-Енезі, Аль-Насім |
Мендоса 6 | (11 : 9) | Бєрге 4 | ||
1× | Звіт | 4× |
Група II
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Республіка Конго | 3 | 3 | 0 | 0 | 93 | 77 | +16 | 6 | Гра за 25-е місце |
2 | Чилі | 3 | 2 | 0 | 1 | 78 | 67 | +11 | 4 | Гра за 27-е місце |
3 | Казахстан | 3 | 1 | 0 | 2 | 92 | 93 | −1 | 2 | Гра за 29-е місце |
4 | Іран | 3 | 0 | 0 | 3 | 69 | 95 | −26 | 0 | Гра за 31-е місце |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
6 грудня 2023 13:00 | Казахстан | 36 : 37 | Республіка Конго | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 633 Судді: Юфенг Ченг, Юнлі Чоу |
К. Радаєва, С. Реджеметова по 9 | (18 : 15) | Ф. Діагурага 8 | ||
Звіт | 4× |
7 грудня 2023 13:00 | Чилі | 30 : 20 | Іран | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 220 Судді: Юфенг Ченг, Юнлі Чоу |
В. Ловера 6 | (14 : 6) | Ф. Меріхі 8 | ||
2× 1× | Звіт | 2× |
9 грудня 2023 13:00 | Чилі | 27 : 23 | Казахстан | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 402 Судді: Анджеліна Казанегра, Єлена Вуячич |
В. Ловера 9 | (13 : 11) | С. Реджеметова 5 | ||
6× | Звіт | 1× |
9 грудня 2023 15:30 | Іран | 20 : 32 | Республіка Конго | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 174 Судді: Крістоф Альтмар, Мартон Горват |
М. Бадві 6 | (9 : 19) | Е. Домінгос 6 | ||
2× 1× | Звіт | 4× |
11 грудня 2023 13:00 | Республіка Конго | 24 : 21 | Чилі | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 154 Судді: Денис Боліч, Крістоф Гуріх |
Ф. Діагурага 5 | (8 : 12) | В. Ловера 8 | ||
7× 1× | Звіт | 4× 1× |
11 грудня 2023 15:30 | Іран | 29 : 33 | Казахстан | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 67 Судді: Динчінов, Горецов |
Ф. Меріхі 11 | (15 : 17) | В. Хардіна 7 | ||
4× 1× | Звіт | 2× 1× |
Матч за 31-е місце
13 грудня 2023 13:00 | Гренландія | 23 : 28 | Іран | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 537 Судді: Крістоф Альтмар, Мартон Горват |
І. Бєрге 8 | (12 : 12) | Ф. Меріх 6 | ||
5× | Звіт | 5× |
Матч за 29-е місце
13 грудня 2023 15:30 | Парагвай | 36 : 30 | Казахстан | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 96 Судді: Маалі АльЕнезі, Далал Аль-Насім |
А. Портільо 9 | (20 : 18) | |||
3× | Звіт | 3× |
Матч за 27-е місце
13 грудня 2023 18:00 | КНР | 25 : 26 | Чилі | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 103 Судді: Я. Аль-Саєд, Х. Аль-Саєд |
В. Ловера 5 | (13 : 15) | Лі Сяоцін 8 | ||
8× 1× 1× | Звіт | 4× |
Матч за 25-е місце
13 грудня 2023 20:30 | Ісландія | 30 : 28 | Республіка Конго | Арена Nord Фредеріксгавн Глядачів: 86 Судді: Анджеліна Казанегра, Єлена Вуячич |
Стурлодоттір 6 | (14 : 14) | Нгомбеле 10 | ||
3× | Звіт | 5× 1× |
Основний раунд
Група I
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Швеція (H) | 5 | 5 | 0 | 0 | 143 | 95 | +48 | 10 | Quarterfinals |
2 | Чорногорія | 5 | 3 | 0 | 2 | 128 | 108 | +20 | 6[a] | |
3 | Угорщина | 5 | 3 | 0 | 2 | 132 | 112 | +20 | 6[a] | |
4 | Хорватія | 5 | 2 | 1 | 2 | 111 | 107 | +4 | 5 | |
5 | Сенегал | 5 | 1 | 1 | 3 | 103 | 127 | −24 | 3 | |
6 | Камерун | 5 | 0 | 0 | 5 | 79 | 147 | −68 | 0 |
Правила розподілу місць у групі: 1) очки; 2) очки в особистих зустрічах; 3) різниця голів в особистих зустрічах; 4) забитих голів в особистих зустрічах; 5) різниця голів.
(H) Господар.
Примітки:
- ↑ а б Чорногорія 24–18 Угорщина
7 грудня 2023 15:30 | Чорногорія | 25–26 | Хорватія | «Скандінавіум», Гетеборг Глядачів: 1,089 Судді: Альварес, Бустаманте Іспанія |
Ітана Грбіч 5 | (13–13) | Валентина Блажевич 6 | ||
4× 2× 1× | https:Звіт | 4× 1× |
7 грудня 2023 18:00 | Сенегал | 20–30 | Угорщина | «Скандінавіум», Гетеборг Глядачів: 2,693 Судді: Лі Сеок, Ку Бонок Південна Корея |
Сукейна Санья 8 | (8–14) | Катрін Клюйбер 9 | ||
3× 1× | Звіт | 4× 1× |
7 грудня 2023 20:30 | Швеція | 37–13 | Камерун | «Скандінавіум», Гетеборг Глядачів: 5,187 Судді: Бруна Корреа, Рената Корреа Бразилія |
Наталі Хегман 8 | (16–5) | Летиція Атеба 5 | ||
Звіт | 1× 2× |
Примітки
Джерела
- Офіційний сайт чемпіонату
Шаблон:Чемпіонат світу з гандболу серед жінок