Чемпіонат світу з боротьби 2021
Чемпіонат світу з боротьби 2021 | |
---|---|
Місце проведення | Осло, Норвегія |
Дата | 2 — 10 жовтня |
Кількість комплектів нагород | 30 |
Переможці | |
Вільна боротьба | Росія |
Греко-римська боротьба | Росія |
Жіноча боротьба | Японія |
Чемпіонат світу з боротьби 2021 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Вільна | Греко-римська | Жінки | |||
До 57 кг | До 55 кг | До 50 кг | |||
До 61 кг | До 60 кг | До 53 кг | |||
До 65 кг | До 63 кг | До 55 кг | |||
До 70 кг | До 67 кг | До 57 кг | |||
До 74 кг | До 72 кг | До 59 кг | |||
До 79 кг | До 77 кг | До 62 кг | |||
До 86 кг | До 82 кг | До 65 кг | |||
До 92 кг | До 87 кг | До 68 кг | |||
До 97 кг | До 97 кг | До 72 кг | |||
До 125 кг | До 130 кг | До 76 кг |
Чемпіонат світу з боротьби 2021 пройшов з 2 по 10 жовтня 2021 року в Осло (Норвегія).
Командний залік
Місце | Чоловіки, вільний стиль | Чоловіки, греко-римська | Жінки, вільний стиль | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Країна | Очки | Країна | Очки | Країна | Очки | |
1 | Росія | 173 | Росія | 152 | Японія | 196 |
2 | США | 168 | Іран | 146 | США | 147 |
3 | Іран | 162 | Азербайджан | 107 | Монголія | 78 |
4 | Грузія | 68 | Грузія | 92 | Україна | 73 |
5 | Туреччина | 58 | Туреччина | 66 | Індія | 67 |
6 | Монголія | 56 | Угорщина | 60 | Киргизстан | 65 |
7 | Білорусь | 45 | Японія | 54 | Росія | 64 |
8 | Азербайджан | 42 | Вірменія | 49 | Болгарія | 49 |
9 | Польща | 39 | Польща | 46 | Канада | 47 |
10 | Вірменія | 39 | Білорусь | 40 | Молдова | 45 |
Загальний медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Іран | 7 | 3 | 3 | 13 |
2 | США | 5 | 5 | 5 | 15 |
3 | Японія | 5 | 3 | 4 | 12 |
4 | Росія | 4 | 5 | 9 | 18 |
5 | Киргизстан | 2 | 2 | 2 | 6 |
6 | Молдова | 2 | 1 | 0 | 3 |
7 | Азербайджан | 1 | 1 | 4 | 6 |
8 | Польща | 1 | 0 | 3 | 4 |
9 | Вірменія | 1 | 0 | 1 | 2 |
10 | Болгарія | 1 | 0 | 0 | 1 |
Сербія | 1 | 0 | 0 | 1 | |
12 | Грузія | 0 | 2 | 6 | 8 |
13 | Німеччина | 0 | 1 | 3 | 4 |
Туреччина | 0 | 1 | 3 | 4 | |
15 | Індія | 0 | 1 | 1 | 2 |
Білорусь | 0 | 1 | 1 | 2 | |
Казахстан | 0 | 1 | 1 | 2 | |
18 | Естонія | 0 | 1 | 0 | 1 |
Словаччина | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Угорщина | 0 | 1 | 0 | 1 | |
21 | Монголія | 0 | 0 | 6 | 6 |
22 | Україна | 0 | 0 | 3 | 3 |
23 | Єгипет | 0 | 0 | 1 | 1 |
Канада | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Литва | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Норвегія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Швеція | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (27 збірних) | 30 | 30 | 60 | 120 |
Медалісти
Вільна боротьба
Греко-римська боротьба
Жіноча боротьба
Виступ українських спортсменів
Вільна боротьба
Спортсмен | Вагова категорія | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал Втішний поєдинок | Фінал Третє місце | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Роман Гуцуляк Івано-Франківська область | до 57 кг | Н/Д | Горст Лер (GER) Поразка 0-2 | Завершив виступ | 19 | ||
Ярослав Гурський Івано-Франківська область | до 61 кг | Канан Хейбатов (AZE) Перемога 5-4 | Тумеленбілейджін Тувшінтулга (MGL) Поразка 1-4 | Завершив виступ | 14 | ||
Василь Шуптар Житомирська область | до 65 кг | Нюргун Скрябін (BLR) Перемога 8-1 | Юн Джун Сік (KOR) Перемога 6-0 | Алібек Осмонов (KGZ) Поразка 3-5 | Завершив виступ | 8 | |
Іван Кусяк Івано-Франківська область | до 70 кг | Даніель Анталь (HUN) Перемога 12-2 | Батчулууни Батмагнай (MGL) Поразка 0-5 | Завершив виступ | 11 | ||
Зелімхан Тогузов Київ | до 74 кг | Мурад Курамагомедов (HUN) Перемога 10-0 | Фазлі Ерилмаз (TUR) Поразка 1-7 | Завершив виступ | 11 | ||
Рустам Русуєв Хмельницька область | до 79 кг | Арман Авагян (ARM) Поразка 0-11 | Завершив виступ | 24 | |||
Мухаммед Алієв Харківська область | до 86 кг | Расул Тіхаєв (BLR) Перемога 11-10 | Абубакр Абакаров (AZE) Поразка 2-13 | Завершив виступ | 12 | ||
Андрій Власов Київ | до 92 кг | Еріберто Санді (CRC) Перемога 10-0 | Камран Гасемпур (IRI) Поразка 0-7 | Н/Д | Іраклій Мцитурі (GEO) Перемога 8-2 | Джейден Кокс (USA) Поразка 0-11 | 5 |
Магомед Закарієв Одеська область | до 97 кг | Н/Д | Максвел Ласей (CRC) Перемога 10-3 | Сулейман Караденіз (TUR) Перемога 6-3 | Абдулрашид Садулаєв (RUS) Поразка 0-11 | Олександр Гуштин (BLR) Перемога 9-3 | 3 ! |
Олександр Колдовський Сумська область | до 125 кг | Н/Д | Азамат Хосонов (GRE) Перемога 2-1 | Олег Болтін (KAZ) Поразка 3-6 | Завершив виступ | 9 |
Греко-римська боротьба
Спортсмен | Вагова категорія | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал Втішний поєдинок | Фінал Третє місце | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Корюн Саградян Вінницька область | до 55 кг | Н/Д | Ельденіз Азізлі (AZE) Поразка 0-6 | Завершив виступ | 12 | ||
Жора Абовян Запорізька область | до 60 кг | Н/Д | Віктор Чобану (MDA) Поразка 6-11 | Н/Д | Степан Марянян (RUS) Поразка 1-3 | Завершив виступ | 11 |
Ленур Теміров Полтавська область | до 63 кг | Періка Дімітрієвіч (SRB) Перемога 9-0 | Стіг Андре Берге (NOR) Перемога 3-1 | Мейсам Далкхані (IRI) Поразка 3-3 | Деніз Менексе (GER) Перемога 9-2 | Талех Мамедов (AZE) Перемога 5-4 | 3 ! |
Олексій Масик Запорізька область | до 67 кг | Марлен Асікєєв (KGZ) Поразка 4-7 | Завершив виступ | 18 | |||
Максим Євтушенко Донецька область | до 73 кг | Руслан Царьов (KGZ) Поразка 1-3 | Завершив виступ | 22 | |||
Дмитро Пишков Полтавська область | до 77 кг | Бахіт Шаріф Бадр (QAT) Перемога 8-0 | Роман Власов (RUS) Поразка 3-10 | Н/Д | Тамерлан Шадукаєв (KAZ) Поразка 0-7 | Завершив виступ | 9 |
Дмитро Гардубей Закарпатська область | до 82 кг | Бранко Ковачевич (SRB) Перемога 2-1 | Алекс Кессідіс (SWE) Поразка 1-5 | Завершив виступ | 13 | ||
Юрій Шкрюба Закарпатська область | до 87 кг | Нурсултан Турсинов (KAZ) Поразка 0-10 | Завершив виступ | 24 | |||
Євгеній Савета Полтавська область | до 97 кг | Артур Омаров (CZE) Перемога 3-3 | Алекс Шоке (HUN) Поразка 1-6 | Н/Д | Петр Охлер (GER) Поразка 3-5 | Завершив виступ | 8 |
Микола Кучмій Київ | до 130 кг | Марко Кошчевич (CRO) Перемога 5-1 | Ясмані Акоста (CHI) Поразка 1-2 | Завершив виступ | 10 |
Жіноча боротьба
Спортсмен | Вагова категорія | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал Втішний поєдинок | Фінал Третє місце | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Богдана Кокозей Львівська область | до 50 кг | Н/Д | Сара Гільдебрандт (USA) Поразка 0-10 | Н/Д | Ліза Ерсель (GER) Перемога 6F-2 | Надія Соколова (RUS) Поразка 2-12 | 5 |
Христина Береза Івано-Франківська область | до 53 кг | Н/Д | Каміле Сернаускайте (LTU) Перемога 10-0 | Зюйнеп Ятгіль (TUR) Перемога 6-3 | Юлія Леорда (MDA) Поразка 10-6F | Саманта Стюорт (CAN) Поразка 0-4F | 5 |
Олександра Хоминець Львівська область | до 55 кг | Н/Д | Цугумі Сакурай (JPN) Поразка 4-10 | Н/Д | Роксана Засіна (POL) Перемога 8-6 | Ольга Хорошавцева (RUS) Перемога 10-8 | 3 ! |
Соломія Винник Чернівецька область | до 57 кг | Н/Д | Александрія Таун (CAN) Перемога 7F-9 | Джулія Пеналбер (BRA) Перемога 12-10 | Аншу Малік (IND) Поразка 0-11 | Ерхембаярин Даваачимег (MGL) Поразка 8-11 | 5 |
Оксана Кухта Закарпатська область | до 59 кг | Н/Д | Сандра Пружевскі (GER) Поразка 3-5 | Завершила виступ | 11 | ||
Ілона Прокоревнюк Дніпропетровська область | до 62 кг | Н/Д | Аяулим Касимова (KAZ) Перемога 12-1 | Ана Годінез (BRA) Перемога 8F-0 | Айсулуу Тинибекова (KGZ) Поразка 2-5 | Нонока Озакі (JPN) Поразка 0-12 | 5 |
Тетяна Ріжко Херсонська область | до 65 кг | Н/Д | Кумба Ларрок (FRA) Поразка 3-4 | Завершила виступ | 11 | ||
Анастасія Лавренчук Житомирська область | до 68 кг | Н/Д | Ріту Малік (IND) Перемога 4F-0 | Таміра Менса (USA) Поразка 0-8 | Завершила виступ | 7 | |
Алла Белінська Херсонська область | до 72 кг | Н/Д | Анна Шель (GER) Поразка 6-2F | Завершила виступ | 12 | ||
Анастасія Осняч Дніпропетровська область | до 75 кг | Ізелін Солхейм (NOR) Перемога 14F-2 | Епп Мяе (EST) Поразка 0-12 | Н/Д | Найгалсуренджін Загурдулам (MGL) Перемога 4F-5 | Айпері Медет (KGZ) Поразка 1-12 | 5 |
Примітки
- ↑ а б в г д е ж и к л м н п р с т у Через санкції з боку Всесвітнього антидопінгового агентства російські спортсмени не можуть виступати під національним прапором до 16 грудня 2022 року
Посилання
- Офіційні результати
|