Чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів 1975
Чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів 1975 | ||
Загальні відомості | ||
---|---|---|
Країна проведення: | Франція | |
Час проведення: | 21 березня — 30 березня 1975 | |
Кількість команд: | 6 | |
Міста проведення: | Гренобль | |
Призери | ||
Переможець: | СРСР (6-й титул) | |
Друге місце: | Чехословаччина | |
Третє місце: | Швеція | |
Статистика турніру | ||
Зіграно матчів: | 15 | |
Закинуто голів: | 130 (8,66 за гру) | |
Бомбардир: | Кент Нільссон (10 очок) | |
← 1974 1976 → |
Чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів 1975 — восьмий чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів. Чемпіонат пройшов у місті Гренобль (Франція) з 21 березня по 30 березня 1975. Чемпіоном Європи стала юнацька збірна СРСР.
Група А
Підсумкова таблиця
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ШЗ/ШП | О | ОМК* | Різ. шайб |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. СРСР | 3:4 | 8:0 | 4:1 | 10:2 | 7:1 | 32:08 | 8 | 2 | +7 | |
2. Чехословаччина | 4:3 | 3:4 | 3:1 | 7:1 | 8:4 | 25:13 | 8 | 2 | 0 | |
3. Швеція | 0:8 | 4:3 | 6:1 | 11:2 | 15:3 | 36:17 | 8 | 2 | -7 | |
4. Фінляндія | 1:4 | 1:3 | 1:6 | 4:3 | 3:3 | 10:19 | 3 | |||
5. Польща | 2:10 | 1:7 | 2:11 | 3:4 | 6:2 | 14:34 | 2 | |||
6. ФРН | 1:7 | 4:8 | 3:15 | 3:3 | 2:6 | 13:39 | 1 |
ОМК* очки між командами в особистих зустрічах.
Група «А» розширювалась з наступного чемпіонату до восьми збірних.
Призи та нагороди чемпіонату
Нагорода | Гравець | Збірна |
---|---|---|
Найкращий бомбардир | Кент Нільссон | Швеція |
Найкращий воротар | Сргій Бабіріко | СРСР |
Найкращий захисник | Бйорн Юганссон | Швеція |
Найкращий нападник | Карел Голий | Чехословаччина |
Фейр-Плей здобула збірна Швеції.
Група В
Матчі пройшли в Герізау (Швейцарія) 15 — 22 березня 1975.
Попередній раунд
- Група 1
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Швейцарія | 16:3 | 13:1 | 9:1 | 38:05 | 6 | |
2. Югославія | 3:16 | 7:0 | 4:4 | 14:20 | 3 | |
3. Данія | 1:13 | 0:7 | 10:1 | 11:21 | 2 | |
4. Австрія | 1:9 | 4:4 | 1:10 | 06:23 | 1 |
- Група 2
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Болгарія | 5:5 | 5:1 | 10:3 | 20:09 | 5 | |
2. Румунія | 5:5 | 4:4 | 5:5 | 14:14 | 3 | |
3. Норвегія | 1:5 | 4:4 | 4:3 | 09:12 | 3 | |
4. Франція | 3:10 | 5:5 | 3:4 | 11:19 | 1 |
Стикові матчі
7-е місце | Австрія | 7:4 (2:1, 2:0, 3:3) | Франція | |
5-е місце | Норвегія | 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) | Данія | |
3-є місце | Югославія | 4:3 (0:1, 3:1, 1:1) | Румунія | |
Фінал | Швейцарія | 7:6 (4:0, 2:4, 1:2) | Болгарія |
Збірні Швейцарії та Болгарії підвищилась до Групи «А».
Посилання
- Архів (фр.)