Чемпіонат світу з академічного веслування 2022
Чемпіонат світу з академічного веслування 2022 | |
---|---|
Місто-господар | Рачице, Чехія |
Дати проведення | 18 — 25 вересня 2022 |
Попередні змагання | Оттенсхайм 2019 |
Наступні змагання | Белград 2023 |
Чемпіонат світу з академічного веслування 2022 відбувся з 18 по 25 вересня 2022 року в Рачице, Чехія.[1][2]
Медальний залік
* Країна-господарка ( Чехія)
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Велика Британія | 7 | 1 | 4 | 12 |
2 | Італія | 5 | 3 | 1 | 9 |
3 | Румунія | 4 | 0 | 0 | 4 |
4 | Нідерланди | 2 | 8 | 1 | 11 |
5 | Франція | 2 | 1 | 2 | 5 |
6 | Україна | 2 | 0 | 5 | 7 |
7 | Ірландія | 2 | 0 | 2 | 4 |
8 | Німеччина | 1 | 1 | 3 | 5 |
9 | Нова Зеландія | 1 | 1 | 1 | 3 |
10 | КНР | 1 | 1 | 0 | 2 |
Польща | 1 | 1 | 0 | 2 | |
12 | Норвегія | 1 | 0 | 0 | 1 |
13 | Австралія | 0 | 4 | 4 | 8 |
14 | США | 0 | 2 | 1 | 3 |
15 | Іспанія | 0 | 2 | 0 | 2 |
16 | Бразилія | 0 | 1 | 0 | 1 |
Греція | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Угорщина | 0 | 1 | 0 | 1 | |
19 | Канада | 0 | 0 | 1 | 1 |
Словенія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Чехія* | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (21 збірна) | 29 | 28 | 27 | 84 |
Результати
Чоловіки
Дистанція | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Відкрита вага | ||||||
Парні одиночки | Олівер Цайдлер Німеччина | 6:48.67 | Мелвін Твеллар Нідерланди | 6:50.12 | Грем Томас Велика Британія | 6:51.44 |
Парні двійки | Франція Уго Бушерон Маттьє Андродіас | 6:09.34 | Іспанія Родріго Конде Алейс Гарсія | 6:10.52 | Австралія Девід Бартолот Кейлеб Антілл | 6:11.92 |
Парні четвірки | Польща Домінік Чая Матеуш Біскуп Мірослав Зентарський Фабіан Баранський | 5:40.08 | Велика Британія Гаррі Ліск Джордж Борн Меттью Хейвуд Том Баррас | 5:40.97 | Італія Ніколо Каруччі Андреа Паніцца Лука К'юменто Джакомо Джентілі | 5:42.14 |
Двійки | Румунія Маріус Козмюк Серджіу Бежан | 6:28.06 | Іспанія Хайме Каналехо Хав'єр Гарсія | 6:29.27 | Велика Британія Олівер Вінне-Гріффіт Томас Джордж | 6:30.86 |
Четвірки | Велика Британія Вілліям Стюарт Сем Нанн Девід Амблер Фредді Девідсон | 5:48.29 | Австралія Александер Парнелл Спенсер Таррін Джек Гарґрівз Джозеф О'браєн | 5:50.48 | Нідерланди Ральф Ріенкс Рубен Кнаб Сандер де Грааф Рік Ріенкс | 5:51.85 |
Вісімки | Велика Британія Рорі Гіббс Морган Болдінг Девід Бевіке-Коплей Шолто Карнегі Чарльз Елвз Томас Дігбі Джеймс Рудкін Томас Форд Гаррі Брайтмор c | 5:24.41 | Нідерланди Нікі ван Спренг Леннарт ван Лієроп Абе Вірсма Якоб ван де Керкгоф Мікель Ментел Мік Маккер Гуус Моллі Гійом Кромменхук Діеувке Феттер c | 5:25.52 | Австралія Рохан Лавері Ніколас Левері Генрі Юл Бен Канхем Ангус Віддікомб Сем Гарді Вільям О'шаннессі Джексон Кенч Кендалл Броді c | 5:27.72 |
Легка вага | ||||||
Парні одиночки | Габріел Суарес Італія | 7:03.40 | Антоніос Папаконстантінов Греція | 7:05.42 | Райко Хрват Словенія | 7:08.66 |
Парні двійки | Ірландія Фінтан Маккарті Пол О'Донован | 6:16.46 | Італія П'єтро Рута Стефано Оппо | 6:19.11 | Україна Станіслав Ковальов Ігор Хмара | 6:19.53 |
Парні четвірки | Італія Антоніо Вісіно Алессандро Бенцоні Нілс Торре Патрік Рочек | 5:56.66 | КНР Сун Мань Чень Сенсен Джіань Ксюке Ма Юле | 5:59.27 | Німеччина Йоганнес Урспрунг Сімон Клуйтер Фабіо Кресс Йоахім Агне | 5:59.47 |
Двійки | Італія Алессандро Дуранте Джованні Фікара | 6:47.69 | Угорщина Бенце Сабо Калман Фурко | 6:51.49 | Чехія Іржі Копач Мілан Віктора | 6:51.64 |
Жінки
Дистанція | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Відкрита вага | ||||||
Парні одиночки | Каролін Флорейн Нідерланди | 7:31.66 | Емма Твігг Нова Зеландія | 7:34.03 | Тара Рігні Австралія | 7:36.96 |
Парні двійки | Румунія Ніколета-Анкуца Боднар Сімона Радіш | 6:47.77 | Нідерланди Рос де Йонґ Лайла Юссіфу | 6:51.02 | Ірландія Саніта Пушпуре Зое Хайд | 6:52.81 |
Парні четвірки | КНР Чень Юнься Чжан Лін Лю Ян Цуй Сяотун | 6:17.49 | Нідерланди Ніка Йоханна Вос Тесса Дуллеманс Ільзе Колкман Бенте Пауліс | 6:18.68 | Велика Британія Джессіка Лейден Лола Андерсон Джорджина Брейшоу Люсі Гловер | 6:21.05 |
Двійки | Нова Зеландія Грейс Прендергаст Керрі Говлер | 7:03.76 | Нідерланди Їмк'є Клеверінґ Веронік Местер | 7:06.02 | США Мейделін Вонамейкер Клер Коллінс | 7:08.03 |
Четвірки | Велика Британія Хейді Лонг Рован Маккеллар Саманта Редґрейв Ребекка Шортен | 6:26.40 | Нідерланди Марлос Олденбург Бенте Боонстра Гермін Катрін Дрент Тінка Офферейнс | 6:28.62 | Австралія Люсі Стефан Катріна Веррі Бронвін Кокс Аннабель Макінтайр | 6:29.29 |
Вісімки | Румунія Марія-Магдалена Русу Юліана Бухуш Адріана Айлінкай Марія Тіводаріу Мадаліна Береш Амалія Береш Йоана Вринчану Сімона Радіш Вікторія-Стефанія Петреану c | 6:01.14 | Нідерланди Бенте Бонстра Лайла Юссіфу Ерміна Дрент Марлос Олденбург Рос де Йонґ Тінка Офферейнс Їмк'є Клеверінґ Веронік Местер Анік ван Вінін c | 6:05.04 | Канада Джессіка Севік Габріель Сміт Морган Ростс Крістен Едвардс Алексіс Кронк Кашя Ґручалла-Весєрскі Авалон Вейстніс Сідні Пейн Крістен Кіт c | 6:07.51 |
Легка вага | ||||||
Парні одиночки | Йонела-Лівія Козміуч Румунія | 7:42.59 | Мартіна Велдгюс Нідерланди | 7:44.48 | Джекі Кіддл Нова Зеландія | 7:44.98 |
Парні двійки | Велика Британія Емілі Крейг Імоджен Грант | 6:54.78 | США Мері Рекфорд Мішель Зехсер | 6:57.92 | Ірландія Аойфе Кейсі Маргарет Кремен | 7:00.62 |
Парні четвірки | Італія Іларія Корацца Джулія Міньнемі Сільвія Кросіо Аріанна Носеда | 6:38.14 | Не нагороджували | |||
Двійки | Італія Мартіна Цербоні Саманта Премерл | 7:38.19 | США Солвейг Імсдаль Елейн Тірні | 7:43.84 | Німеччина Софія Вольф Єва Гогофф | 7:54.97 |
Паравеслування
Дистанція | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
PR1 парні одиночки — чоловіки | Роман Полянський Україна | 9:03.74 | Джакомо Періні Італія | 9:08.12 | Бенджамін Прітчард Велика Британія | 9:11.90 |
PR2 парні одиночки — чоловіки | Корне де Конінг Нідерланди | 8:52.37 | Джіан Філіппо Мірабіле Італія | 9:03.33 | Пол Умбах Німеччина | 9:21.12 |
PR3 двіки — чоловіки | Велика Британія Олівер Стенгоуп Едвард Фуллер | 6:53.68 | Австралія Ніколас Найлс Джеймс Талбот | 7:21.02 | Україна Андрій Сивих Дмитро Герез | 7:29.07 |
PR1 парні одиночки — жінки | Бірґіт Скарстейн Норвегія | 10:07.58 | Наталі Бенуа Франція | 10:13.10 | Анна Шеремет Україна | 10:17.45 |
PR2 парні одиночки — жінки | Кеті Обраєн Ірландія | 9:25.23 | Катрін Росс Австралія | 9:35.35 | Анна Айсанова Україна | 10:09.24 |
PR3 двіки — жінки | Велика Британія Вранческа Аллен Гідре Ракаускайте | 7:50.89 | Австралія Алкес Вуйллермін Александра Віней | 8:03.02 | Не нагороджували | |
PR2 — змішані парні двійки | Україна Світлана Богуславська Ярослав Коюда | 8:24.47 | Польща Йоланта Майка Міхал Гадовський | 8:26.95 | Франція Перл Будж Стефан Тардо | 8:28.81 |
PR3 — змішані парні двійки | Франція Елур Алберді Лорен Кадо | 7:35.04 | Бразилія Діана Барселос де Олівейра Валдені да Сілва Джуніор | 7:37.16 | Україна Дарія Котик Станіслав Самолюк | 7:37.18 |
PR3 — змішані четвірки | Велика Британія Вранческа Аллен Гідре Ракаускайте Едвард Фуллер Олівер Стенгоуп Морган Бейнхам-Вілльямс | 6:48.34 | Німеччина Сюзанн Лакнер Ян Гельміг Марк Лембек Кетрін Маршанд Інга Тоне | 7:06.94 | Франція Еріка Созо Марго Буле Ремі Таранто Лорен Кадо Емілі Аквістапас | 7:11.41 |
Виступ української збірної
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Микола Калашник Дніпропетровська область Павло Юрченко Дніпропетровська область Олександр Надтока Дніпропетровська область Іван Довгодько Дніпропетровська область | Четвірка парна | 5:45.56 | 2 SF A/B | Н/Д | 5:56.81 | 4 FB | 5:47.85 | 1 (7) | |||
Максим Боклаженко Херсонська область Микола Мазур Київ Сергій Гринь Київська область Олексій Селіванов Херсонська область | Четвірка | 6:01.13 | 3 R | 5:56.90 | 1 SF A/B | Н/Д | 6:06.03 | 3 FA | 5:58.89 | 6 | |
Олександр Сидорук Херсонська область Юрій Іванов Київська область Андрій Качанов Київська область Іван Футрик Дніпропетровська область Артем Верестюк Херсонська область Олег Кравченко Дніпропетровська область Артем Деркач Дніпропетровська область Дмитро Гула Херсонська область Олександр Коновалюк Дніпропетровська область | Вісімка | 5:52.84 | 6 R | 5:47.17 | 4 FB | Н/Д | 5:50.09 | 5 (11) | |||
Ігор Хмара Київ Станіслав Ковальов Київ | Двійка парна, легка вага | 6:25.59 | 2 Q | Н/Д | 6:22.48 | 2 SF A/B | 6:30.20 | 3 FA | 06:19.53 | 3 ! |
- Жінки
Спортсмен | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Анастасія Коженкова Дніпропетровська область Діана Серебрянська Дніпропетровська область | Двійка парна | 7:03.26 | 3 R | 7:08.74 | 1 SF A/B | 6:51.65 | 4 FB | 6:57.46 | 1 (7) |
Дарина Верхогляд Київ Наталія Довгодько Київ Катерина Дудченко Херсонська область Євгенія Довгодько Київ | Четвірка парна | 6:21.85 | 1 SF A/B | Н/Д | 6:31.52 | 2 FA | 6:24.05 | 4 |
- Паравеслування
Спортсмен | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Роман Полянський Одеська область | PR1 парні одиночки — чоловіки | 9:24.11 | 1 SF A/B | 9:03.67 | 2 FA | 9:03.74 | 1 ! |
Андрій Сивих Волинська область Дмитро Герез Дніпропетровська область | PR3 двіки — чоловіки | 7:27.79 | 2 FA | Н/Д | 7:29.07 | 3 ! | |
Анна Шеремет Дніпропетровська область | PR1 парні одиночки — жінки | 10:16.52 | 1 FA | Н/Д | 10:17.45 | 3 ! | |
Анна Айсанова Волинська область | PR2 парні одиночки — жінки | 10:09.39 | 3 FA | Н/Д | 10:09.24 | 3 ! | |
Світлана Богуславська Київ Ярослав Коюда Донецька область | PR2 — змішані парні двійки | 8:25.21 | 1 FA | Н/Д | 8:24.47 | 1 ! | |
Дарія Котик Черкаська область Станіслав Самолюк Волинська область | PR3 — змішані парні двійки | 7:37.54 | 2 FA | Н/Д | 7:37.18 | 3 ! |
Примітки
Посилання
- Офіційний сайт
- Worldrowing website