Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2004 — Перекладина (чоловіки)
Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2000 — Перекладина (чоловіки) на XXVII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Олімпійський критий зал (Афіни) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 23 серпня 2004 | |||||||||
Учасників | 10 з 8 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2000 | 2008 → |
Гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Спортивна гімнастика | ||||
Командна першість | чоловіки | жінки | ||
Абсолютна першість | чоловіки | жінки | ||
Опорний стрибок | чоловіки | жінки | ||
Вільні вправи | чоловіки | жінки | ||
Кінь | чоловіки | |||
Кільця | чоловіки | |||
Паралельні бруси | чоловіки | |||
Перекладина | чоловіки | |||
Різновисокі бруси | жінки | |||
Колода | жінки | |||
Художня гімнастика | ||||
Індивідуальне багатоборство | жінки | |||
Групове багатоборство | жінки | |||
Стрибки на батуті | ||||
Стрибки на батуті | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Змагання у вправах на перекладині в рамках турніру зі спортивної гімнастики на літніх Олімпійських іграх 2004 року відбулись 23 серпня 2004 року.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Ігор Кассіна Італія | Пол Гемм США | Ісао Йонеда Японія |
Фінал
Місце | Гімнаст | Стартова оцінка | [[Файл:|20x13px|Малайзія]] | Штраф | Результат | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ігор Кассіна (ITA) | 10.00 | 9.85 | 9.70 | 9.85 | 9.85 | 9.70 | 9.85 | — | 9.812 | |
Пол Гемм (USA) | 10.00 | 9.85 | 9.80 | 9.80 | 9.85 | 9.80 | 9.80 | — | 9.812 | |
Ісао Йонеда (JPN) | 10.00 | 9.75 | 9.85 | 9.80 | 9.80 | 9.80 | 9.75 | — | 9.787 | |
4 | Морган Гемм (USA) | 10.00 | 9.80 | 9.80 | 9.75 | 9.75 | 9.80 | 9.80 | — | 9.787 |
5 | Олексій Нємов (RUS) | 10.00 | 9.80 | 9.75 | 9.75 | 9.80 | 9.75 | 9.70 | — | 9.762 |
6 | Сяо Цінь (CHN) | 10.00 | 9.70 | 9.75 | 9.65 | 9.75 | 9.75 | 9.75 | — | 9.737 |
7 | Фабіан Гамбюхен (GER) | 10.00 | 9.70 | 9.75 | 9.70 | 9.65 | 9.70 | 9.70 | — | 9.700 |
8 | Валерій Гончаров (UKR) | 9.60 | 8.85 | 8.90 | 8.90 | 8.90 | 8.90 | 8.80 | — | 8.887 |
9 | Дайсуке Накано (JPN) | 9.80 | 8.70 | 9.00 | 8.70 | 8.60 | 8.80 | 8.80 | — | 8.750 |
10 | Ян Тае Йон (KOR) | 9.80 | 8.60 | 8.90 | 8.60 | 8.70 | 8.50 | 8.80 | — | 8.675 |
Посилання
- Результати на sports-reference.com [Архівовано 6 січня 2009 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
1896: Герман Вайнгертнер (GER)
1904: Антон Гайда (USA)
1904: Едвард Хеннінг (USA)
1924: Леон Штукель (YUG)
1928: Жорж Міз (SUI)
1932: Даллас Бікслер (USA)
1936: Алексантері Саарвала (FIN)
1948: Йозеф Сталдер (SUI)
1952: Жак Гюнтхард (SUI)
1956: Такасі Оно (JPN)
1960: Такасі Оно (JPN)
1964: Борис Шахлін (URS)
1968: Акінорі Накаяма (JPN)
1968: Михайло Воронін (URS)
1972: Міцуо Цукахара (JPN)
1976: Міцуо Цукахара (JPN)
1980: Стоян Делчев (BUL)
1984: Сіндзі Морісуе (JPN)
1988: Володимир Артьомов (URS)
1988: Валерій Люкін (URS)
1992: Трент Дімас (USA)
1996: Андреас Веккер (GER)
2000: Олексій Нємов (RUS)
2004: Ігор Кассіна (ITA)
2008: Цзоу Кай (CHN)
2012: Епке Зондерланд (NED)
2016: Фабіан Гамбюхен (GER)
2020: Дайкі Хасімото (JPN)
2024: Ока Шинносуке (JPN)
1904: Антон Гайда (USA)
1904: Едвард Хеннінг (USA)
1924: Леон Штукель (YUG)
1928: Жорж Міз (SUI)
1932: Даллас Бікслер (USA)
1936: Алексантері Саарвала (FIN)
1948: Йозеф Сталдер (SUI)
1952: Жак Гюнтхард (SUI)
1956: Такасі Оно (JPN)
1960: Такасі Оно (JPN)
1964: Борис Шахлін (URS)
1968: Акінорі Накаяма (JPN)
1968: Михайло Воронін (URS)
1972: Міцуо Цукахара (JPN)
1976: Міцуо Цукахара (JPN)
1980: Стоян Делчев (BUL)
1984: Сіндзі Морісуе (JPN)
1988: Володимир Артьомов (URS)
1988: Валерій Люкін (URS)
1992: Трент Дімас (USA)
1996: Андреас Веккер (GER)
2000: Олексій Нємов (RUS)
2004: Ігор Кассіна (ITA)
2008: Цзоу Кай (CHN)
2012: Епке Зондерланд (NED)
2016: Фабіан Гамбюхен (GER)
2020: Дайкі Хасімото (JPN)
2024: Ока Шинносуке (JPN)