Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2000 — кінь (чоловіки)
Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2000 — Кінь (чоловіки) на XXVII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Sydney Super Dome | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 24 вересня 2000 | |||||||||
Учасників | 8 з 7 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 1996 | 2004 → |
Гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
Спортивна гімнастика | ||||
Командна першість | чоловіки | жінки | ||
Абсолютна першість | чоловіки | жінки | ||
Опорний стрибок | чоловіки | жінки | ||
Вільні вправи | чоловіки | жінки | ||
Кінь | чоловіки | |||
Кільця | чоловіки | |||
Паралельні бруси | чоловіки | |||
Перекладина | чоловіки | |||
Різновисокі бруси | жінки | |||
Колода | жінки | |||
Художня гімнастика | ||||
Індивідуальне багатоборство | жінки | |||
Групове багатоборство | жінки | |||
Стрибки на батуті | ||||
Стрибки на батуті | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Фінал змагань у вправах на коні в рамках турніру зі спортивної гімнастики на літніх Олімпійських іграх 2000 року відбувся 24 вересня 2000 року.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Маріуш Урзіка Румунія | Ерік Пужад Франція | Олексій Нємов Росія |
Фінал
Місце | Гімнаст | Результат |
---|---|---|
Маріуш Урзіка (ROU) | 9.862 | |
Ерік Пужад (FRA) | 9.825 | |
Олексій Нємов (RUS) | 9.800 | |
4 | Лі Ян Хйон (KOR) | 9.775 |
5 | Па Кіл Су (PRK) | 9.762 |
6 | Золтан Супола (HUN) | 9.762 |
7 | Олександр Береш (UKR) | 9.712 |
8 | Микола Крюков (RUS) | 9.700 |
Посилання
- Результати на sports-reference.com [Архівовано 23 грудня 2008 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
- 1896: Льюїс Цюттер (SUI)
- 1904: Антон Хейда (USA)
- 1924: Йозеф Вілфрем (SUI)
- 1928: герман Гандіїї (SUI)
- 1932: Іштван Пелле (HUN)
- 1936: Конрад Фрей (GER)
- 1948: Пааво Аалтонен (FIN)
- 1948: Вейкко Хухтанен (FIN)
- 1948: Хейкі Саволайнен (FIN)
- 1952: Віктор Чукарін (URS)
- 1956: Борис Шахлін (URS)
- 1960: Борис Шахлін (URS)
- 1960: Еуген Екман (FIN)
- 1964: Мирослав Церар (YUG)
- 1968: Мирослав Церар (YUG)
- 1972: Віктор Клименко (URS)
- 1976: Золтан Магяр (HUN)
- 1980: Золтан Магяр (HUN)
- 1984: Лі Нін (CHN)
- 1984: Пітер Відмар (USA)
- 1988: Золт Боркай (HUN)
- 1988: Дмитро Білозерчев (URS)
- 1988: Любомир Шерашков (BUL)
- 1992: Віталій Щербо (EUN)
- 1992: Пе Гіль Су (PRK)
- 1996: Дунхуа Лі (SUI)
- 2000: Маріуш Урзіка (ROM)
- 2004: Тен Хайбінь (CHN)
- 2008: Сяо Цінь (CHN)
- 2012: Крістіан Беркі (HUN)
- 2016: Макс Вітлок (GBR)
- 2020: Макс Вітлок (GBR)
- 2024: Ріс Мак-Кленаган (IRL)