Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023
Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 | |
---|---|
Країна-господар | Фукуока (Японія) |
Дата проведення | 23–30 липня |
Місце проведення | Marine Messe Fukuoka |
Змагання | 42 |
← 2022 2024 → |
Докладніше: Чемпіонат світу з водних видів спорту 2023
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2023 | |||
---|---|---|---|
Артистичне плавання | |||
Соло | |||
Технічна | чоловіки | жінки | |
Довільна | чоловіки | жінки | |
Дуети | |||
Технічна | жінки | змішані | |
Довільна | жінки | змішані | |
Група | |||
Технічна | жінки | ||
Довільна | жінки | ||
Акробатика | жінки | ||
Стрибки у воду | |||
Індивідуальні | |||
1 м | чоловіки | жінки | |
3 м | чоловіки | жінки | |
10 м | чоловіки | жінки | |
3 м і 10 м | змішані | ||
Синхронні | |||
3 м | чоловіки | жінки | змішані |
10 м | чоловіки | жінки | змішані |
Плавання на відкритій воді | |||
Індивідуальне | |||
5 км | чоловіки | жінки | |
10 км | чоловіки | жінки | |
Естафета | |||
4×1,25 км | змішана | ||
Плавання | |||
Вільний стиль | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
800 м | чоловіки | жінки | |
1500 м | чоловіки | жінки | |
На спині | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Брас | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Батерфляй | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Індивідуальне комплексне плавання | |||
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
Естафета вільним стилем | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
4×200 м | чоловіки | жінки | |
Естафета комплексом | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
Водне поло | |||
Турнір | чоловіки | жінки | |
Склади | чоловіки | жінки | |
Хай-дайвінг | |||
20 м | жінки | ||
27 м | чоловіки | ||
|
Змагання з плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 тривали 3 23-го по 30-те липня 2023 року[1][2].
Розклад змагань
Загалом відбулися змагання в 42-х дисциплінах[3][4].
Для всіх змагань вказано місцевий час (UTC+9).
З | Попередні запливи | ½ | Півфінали | Ф | Фінал |
Р = Ранкова сесія (розпочинається о 09:00), В = Вечірня сесія (розпочинається о 18:00)
Дата → | Нед 23 | Пон 24 | Вів 25 | Сер 26 | Чет 27 | П'ят 28 | Суб 29 | Нед 30 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дисципліна ↓ | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В |
50 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
800 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
1500 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
50 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м комплексом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м комплексом | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4×100 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4×200 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4×100 м комплексом | З | Ф |
Дата → | Нед 23 | Пон 24 | Вів 25 | Сер 26 | Чет 27 | П'ят 28 | Суб 29 | Нед 30 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дисципліна ↓ | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В |
50 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
800 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
1500 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
50 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м комплексом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м комплексом | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4×100 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4×200 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4×100 м комплексом | З | Ф |
Дата → | Нед 23 | Пон 24 | Вів 25 | Сер 26 | Чет 27 | П'ят 28 | Суб 29 | Нед 30 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дисципліна ↓ | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В |
естафета 4×100 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4×100 м комплексом | З | Ф |
Медальний залік
Таблиця медалей
* Країна-господарка (Японія)
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Австралія | 13 | 7 | 5 | 25 |
2 | США | 7 | 20 | 11 | 38 |
3 | Китай | 5 | 3 | 8 | 16 |
4 | Франція | 4 | 0 | 2 | 6 |
5 | Велика Британія | 2 | 2 | 4 | 8 |
6 | Канада | 2 | 2 | 2 | 6 |
7 | Туніс | 2 | 1 | 0 | 3 |
8 | Литва | 2 | 0 | 0 | 2 |
Швеція | 2 | 0 | 0 | 2 | |
10 | Італія | 1 | 4 | 1 | 6 |
11 | ПАР | 1 | 1 | 0 | 2 |
12 | Угорщина | 1 | 0 | 0 | 1 |
13 | Нідерланди | 0 | 1 | 2 | 3 |
14 | Гонконг | 0 | 1 | 0 | 1 |
Польща | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Португалія | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | Японія* | 0 | 0 | 2 | 2 |
18 | Нова Зеландія | 0 | 0 | 1 | 1 |
Німеччина | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Південна Корея | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Швейцарія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (21 збірна) | 42 | 44 | 41 | 127 |
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Кемерон Макевой Австралія | 21.06 OC | Джек Алексі США | 21.57 | Бенджамін Прауд Велика Британія | 21.58 |
100 м вільним стилем докладніше | Кайл Чалмерс Австралія | 47.15 | Джек Алексі США | 47.31 | Максім Груссе Франція | 47.42 |
200 м вільним стилем докладніше | Метью Річардс Велика Британія | 1:44.30 | Томас Дін Велика Британія | 1:44.32 | Хван Сон У Південна Корея | 1:44.42 NR |
400 м вільним стилем докладніше | Самюел Шорт Австралія | 3:40.68 | Ахмед Аюб Хафнауї Туніс | 3:40.70 AR | Лукас Мертенс Німеччина | 3:42.20 |
800 м вільним стилем докладніше | Ахмед Аюб Хафнауї Туніс | 7:37.00 | Самюел Шорт Австралія | 7:37.76 OR | Роберт Фінк США | 7:38.67 AM |
1500 м вільним стилем докладніше | Ахмед Аюб Хафнауї Туніс | 14:31.54 CR,AR | Роберт Фінк США | 14:31.59 AM | Самюел Шорт Австралія | 14:37.28 |
50 м на спині докладніше | Гантер Армстронґ США | 24.05 | Джастін Ресс США | 24.24 | Сюй Цзяюй Китай | 24.50 |
100 м на спині докладніше | Раян Мерфі США | 52.22 | Томас Чеккон Італія | 52.27 | Гантер Армстронґ США | 52.58 |
200 м на спині докладніше | Хуберт Кош Угорщина | 1:54.14 NR | Раян Мерфі США | 1:54.83 | Роман Мітюков Швейцарія | 1:55.34 NR |
50 м брасом докладніше | Цінь Хайян Китай | 26.29 | Нік Фінк США | 26.59 | Сунь Цзяцзюнь Китай | 26.79 |
100 м брасом докладніше | Цінь Хайян Китай | 57.69 AS | Ніколо Мартіненьї Італія Арно Каммінга Нідерланди Нік Фінк США | 58.72 | Не нагороджували | |
200 м брасом докладніше | Цінь Хайян Китай | 2:05.48 WR | Зак Стабблеті-Кук Австралія | 2:06.40 | Метт Фаллон США | 2:07.74 |
50 м батерфляєм докладніше | Томас Чеккон Італія | 22.68 | Діого Рібейро Португалія | 22.80 | Максім Груссе Франція | 22.82 |
100 м батерфляєм докладніше | Максім Груссе Франція | 50.14 | Джошуа Льєндо Канада | 50.34 | Дер Роуз США | 50.46 |
200 м батерфляєм докладніше | Леон Маршан Франція | 1:52.43 NR | Кшиштоф Хмелевський Польща | 1:53.62 | Томору Хонда Японія | 1:53.66 |
200 м комплексом докладніше | Леон Маршан Франція | 1:54.82 ER | Данкан Скотт Велика Британія | 1:55.95 | Томас Дін Велика Британія | 1:56.07 |
400 м комплексом докладніше | Леон Маршан Франція | 4:02.50 WR | Карсон Фостер США | 4:06.56 | Дайя Сето Японія | 4:09.41 |
естафета 4×100 м вільним стилем докладніше | Австралія
| 3:10.16 | Італія
| 3:10.49 | США
| 3:10.81 |
естафета 4×200 м вільним стилем докладніше | Велика Британія
| 6:59.08 | США
| 7:00.02 | Австралія
| 3:10.16 |
естафета 4×100 м комплексом докладніше | США
| 3:27.20 CR | КНР | 3:29.00 AS | Австралія
| 3:29.62 |
Шаблон:Swimming record codes |
a Плавці, що взяли участь лише в попередніх запливах і одержали медалі.
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Сара Шестрем Швеція | 23.62 WR | Шейна Джек Австралія | 24.10 | Чжан Юйфей Китай | 24.15 |
100 м вільним стилем докладніше | Моллі О'Каллаган Австралія | 52.16 | Шівон Хогі Гонконг | 52.49 | Марріт Стінберген Нідерланди | 52.71 |
200 м вільним стилем докладніше | Моллі О'Каллаган Австралія | 1:52.85 WR | Аріарн Тітмус Австралія | 1:53.01 | Саммер Макінтош Канада | 1:53.65 WJ, NR |
400 м вільним стилем докладніше | Аріарн Тітмус Австралія | 3:55.38 WR | Кейті Ледекі США | 3:58.73 | Еріка Фейрветер Нова Зеландія | 3:59.59 |
800 м вільним стилем докладніше | Кейті Ледекі США | 8:08.87 | Лі Бінцзє Китай | 8:13.31 AS | Аріарн Тітмус Австралія | 8:13.59 OC |
1500 м вільним стилем докладніше | Кейті Ледекі США | 15:26.27 | Сімона Квадарелла Італія | 15:43.31 | Лі Бінцзє Китай | 15:45.71 |
50 м на спині докладніше | Кейлі Маккіон Австралія | 27.08 OR | Реган Сміт США | 27.11 | Лорен Кокс Велика Британія | 27.20 |
100 м на спині докладніше | Кейлі Маккіон Австралія | 57.53 CR | Реган Сміт США | 57.78 | Кетрін Беркофф США | 58.25 |
200 м на спині докладніше | Кейлі Маккіон Австралія | 2:03.85 | Реган Сміт США | 2:04.94 | Пен Сюйвей Китай | 2:06.74 |
50 м брасом докладніше | Рута Мейлутіте Литва | 29.16 WR | Ліллі Кінг США | 29.94 | Бенедетта Пілато Італія | 30.04 |
100 м брасом докладніше | Рута Мейлутіте Литва | 1:04.62 | Татьяна Шенмейкер ПАР | 1:05.84 | Лідія Джейкобі США | 1:05.94 |
200 м брасом докладніше | Татьяна Шенмейкер ПАР | 2:20.80 | Кейт Дуглас США | 2:21.23 | Тес Схаутен Нідерланди | 2:21.63 NR |
50 м батерфляєм докладніше | Сара Шестрем Швеція | 24.77 | Чжан Юйфей Китай | 25.05 AS | Гретчен Волш США | 25.46 |
100 м батерфляєм докладніше | Чжан Юйфей Китай | 56.12 | Меґґі Мак-Ніл Канада | 56.45 | Торрі Гаск США | 56.61 |
200 м батерфляєм докладніше | Саммер Макінтош Канада | 2:04.06 AM | Елізабет Деккерс Австралія | 57.78 | Реган Сміт США | 2:06.78 |
200 м комплексом докладніше | Кейт Дуглас США | 2:07.17 | Александра Волш США | 2:07.97 | Юй Їтін Китай | 2:08.74 |
400 м комплексом докладніше | Саммер Макінтош Канада | 4:27.11 CR | Кейті Ґраймс США | 4:31.41 | Дженна Форрестер Австралія | 4:32.30 |
естафета 4×100 м вільним стилем докладніше | Австралія
| 3:27.96 WR | США
| 3:31.93 | КНР
| 3:32.40 AS |
естафета 4×200 м вільним стилем докладніше | Австралія
| 7:37.50 WR | США
| 7:41.38 | КНР
| 7:44.40 |
естафета 4×100 м комплексом докладніше | США
| 3:52.08 | Австралія
| 3:53.37 | Канада
| 3:54.12 |
Шаблон:Swimming record codes |
b Плавці, що взяли участь лише в попередніх запливах і одержали медалі.
Змішані
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
естафета 4×100 м вільним стилем докладніше | Австралія
| 3:18.83 WR | США
| 3:20.82 | Велика Британія
| 3:21.68 ER |
естафета 4×100 м комплексом докладніше | КНР | 3:38.57 | Австралія
| 3:39.03 | США
| 3:40.19 |
Шаблон:Swimming record codes |
c Плавці, що взяли участь лише в попередніх запливах і одержали медалі.
Примітки
- ↑ World Aquatics Announces Competition Schedule For 2023 World Championships In Fukuoka. swimswam.com. 13 січня 2023. Процитовано 13 січня 2023.
- ↑ Swimming and diving return to usual slots for Fukuoka 2023 World Aquatics Championships. insidethegames.biz. 14 січня 2023. Процитовано 14 січня 2023.
- ↑ WORLD AQUATICS CHAMPIONSHIPS FUKUOKA 2023 (PDF). Процитовано 17 січня 2023.
- ↑ FINA Releases Time Standards For 2023 Fukuoka World Championships. swimswam.com. 19 серпня 2022. Процитовано 19 серпня 2022.
Посилання
- Офіційний веб-сайт