Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2001 |
2001 WJHC |
|
Загальні відомості |
Країна проведення: | Росія |
Час проведення: | 26 грудня 2000 - 5 січня 2001 |
Кількість команд: | 10 |
Міста проведення: | Москва Подольськ |
|
| |
Призери |
Переможець: | Чехія (2-й титул) |
Друге місце: | Фінляндія |
Третє місце: | Канада |
|
| |
Статистика турніру |
Зіграно матчів: | 34 |
Закинуто голів: | 205 (6.03 за гру) |
Загальна відвідуваність: | 82,400 (2,424 за гру) |
Бомбардир: | Павел Брендл (10 очок) |
|
Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2001 (англ. 2001 World Junior Ice Hockey Championships) — 25-ий чемпіонат світу з хокею серед молодіжних команд, який відбувався у Росії з 26 грудня 2000 року по 5 січня 2001 року.
Топ-дивізіон
Група А
- Підсумкова таблиця
- Результати
Група В
- Підсумкова таблиця
- Результати
Втішний раунд
Казахстан вибув до Дивізіону І.
Плей-оф
† Перемога в овертаймі.
- 5-8 місця
- Матч за 7 місце
- Матч за 5 місце
Бомбардири
Воротарі
Пояснення: ЧНЛ = час проведений на льоду, КД = кидків разом, ГП = пропущених шайб, КН = коефіцієнт надійності, ВКД = відбитих кидків, %ВК = відбитих кидків (у %), ША = шатаути, ШХ = штрафні хвилини
Нагороди
- Найкращі гравці, обрані дирекцією ІІХФ
- Найкращий воротар: Томаш Дуба
- Найкращий захисник: Ростислав Клесла
- Найкращий нападник: Павел Брендл
- Команда усіх зірок, обрана ЗМІ
Підсумкова таблиця
Дивізіон І
Матчі відбулись 13-19 грудня у Ландсберг-ам-Лех та Фюссені (Німеччина).
Попередній раунд
Група A Збірна | УКР | НОР | АВСТ | ПОЛ | Ш | О. | 1. Україна | | 4:3 | 4:0 | 5:2 | 13:5 | 6:0 | 2. Норвегія | 3:4 | | 3:3 | 2:0 | 8:7 | 3:3 | 3. Австрія | 0:4 | 3:3 | | 8:5 | 11:12 | 3:3 | 4. Польща | 2:5 | 0:2 | 5:8 | | 7:15 | 0:6 | | Група B Збірна | ФРА | НІМ | ЛАТ | ІТА | Ш | О. | 1. Франція | | 2:1 | 3:4 | 2:1 | 7:6 | 4:2 | 2. Німеччина | 1:2 | | 5:1 | 1:0 | 7:3 | 4:2 | 3. Латвія | 4:3 | 1:5 | | 4:4 | 9:12 | 3:3 | 4. Італія | 1:2 | 0:1 | 4:4 | | 5:7 | 1:5 | |
Фінальний раунд
1-4 місця Збірна | ФРА | НІМ | УКР | НОР | Ш | О. | 1. Франція | | (2:1) | 2:1 | 0:7 | 4:9 | 4:2 | 2. Німеччина | (1:2) | | 2:1 | 5:2 | 8:5 | 4:2 | 3. Україна | 1:2 | 1:2 | | (4:3) | 6:7 | 2:4 | 4. Норвегія | 7:0 | 2:5 | (3:4) | | 12:9 | 2:4 | | 5-8 місця Збірна | АВС | ПОЛ | ІТА | ЛАТ | Ш | О. | 1. Австрія | | (8:5) | 3:3 | 5:3 | 16:11 | 5:1 | 2. Польща | (5:8) | | 7:3 | 7:4 | 19:15 | 4:2 | 3. Італія | 3:3 | 3:7 | | (4:4) | 10:14 | 2:4 | 4. Латвія | 3:5 | 4:7 | (4:4) | | 11:16 | 1:5 | |
Франція вийшла до Топ-Дивізіону, Латвія вибула до Дивізіону ІІ.
Дивізіон ІІ
Матчі пройшли у Каунасі та Електренаї (Литва).
Попередній раунд
Група A (Каунас) Збірна | ЯПН | ДАН | ХОР | УГО | Ш | О. | 1. Японія | | 6:4 | 6:0 | 14:0 | 26:4 | 6:0 | 2. Данія | 4:6 | | 10:2 | 8:5 | 22:13 | 4:2 | 3. Хорватія | 0:6 | 2:10 | | 5:5 | 7:21 | 1:5 | 4. Угорщина | 0:14 | 5:8 | 5:5 | | 10:27 | 1:5 | | Група B (Електренай) Збірна | СЛО | ЛИТ | ВБР | ЕСТ | Ш | О. | 1. Словенія | | 8:3 | 6:0 | 3:1 | 17:4 | 6:0 | 2. Литва | 3:8 | | 5:2 | 3:0 | 11:10 | 4:2 | 3. Велика Британія | 0:6 | 2:5 | | 4:2 | 6:13 | 2:4 | 4. Естонія | 1:3 | 0:3 | 2:4 | | 3:10 | 0:6 | |
Фінальний раунд
Словенія вийшла до Дивізіону І.
Дивізіон ІІІ
Матчі пройшли у Белграді (Союзна Республіка Югославія).
Попередній раунд
Група A Збірна | ІСП | ЮГО | БОЛ | МЕК | Ш | О. | 1. Іспанія | | 7:4 | 3:0 | 10:0 | 20:4 | 6:0 | 2. СР Югославія | 4:7 | | 9:1 | 7:1 | 20:9 | 4:2 | 3. Болгарія | 0:3 | 1:9 | | 4:2 | 5:14 | 2:4 | 4. Мексика | 0:10 | 1:7 | 2:4 | | 3:21 | 0:6 | | Група B Збірна | НІД | РУМ | ПАР | АВСЛ | Ш | О. | 1. Нідерланди | | 5:2 | 11:1 | 14:0 | 30:3 | 6:0 | 2. Румунія | 2:5 | | 11:2 | 13:0 | 26:7 | 4:2 | 3. ПАР | 1:11 | 2:11 | | 7:7 | 10:29 | 1:5 | 4. Австралія | 0:14 | 0:13 | 7:7 | | 7:34 | 1:5 | |
Фінальний раунд
Кваліфікація Дивізіон ІІІ
Посилання
Чемпіонати світу з хокею із шайбою серед молодіжних команд |
---|
| |
|