Лижні перегони на зимових Олімпійських іграх 2018 — 50 км класичним стилем (чоловіки)
Лижні перегони класичним стилем на 50 км серед чоловіків на XXIII Зимових Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Центр лижних перегонів і біатлону «Альпензія» | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 24 лютого 2018 | |||||||||
Учасників | 69 з 31 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2014 | 2022 → |
Лижні перегони на зимових Олімпійських іграх 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Дистанція | ||||
10 км | жінки | |||
15 км | чоловіки | жінки | ||
30 км | чоловіки | жінки | ||
50 км | чоловіки | |||
Естафета 4 x 5 км | жінки | |||
Естафета 4 x 10 км | чоловіки | |||
Спринт | ||||
Індивідуальний | чоловіки | жінки | ||
Командний | чоловіки | жінки |
Змагання з лижних перегонів на дистанції 50 кілометрів класичним стилем серед чоловіків на зимових Олімпійських іграх 2018 пройшли 24 лютого в Центрі лижних перегонів і біатлону «Альпензія»[1].
Розклад
Час UTC+9
Дата | Час | Подія |
---|---|---|
24 лютого | 14:00 | Фінал |
Результати
Гонка розпочалась о 14:00 за місцевим часом (UTC+9)[2]
Місце | Номер | Ім'я | Країна | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 8 | Ійво Нісканен | Фінляндія | 2:08:22.1 | +00:00.0 !– |
2 ! | 7 | Олександр Большунов | Спортсмени-олімпійці з Росії | 2:08:40.8 | +00:18.7 !+18.7 |
3 ! | 11 | Андрій Ларьков | Спортсмени-олімпійці з Росії | 2:10:59.6 | +02:37.5 !+2:37.5 |
04 !4 | 2 | Алекс Гарві | Канада | 2:11:05.7 | +02:43.6 !+2:43.6 |
05 !5 | 4 | Мартін Йонсруд Сунбю | Норвегія | 2:11:05.8 | +02:43.7 !+2:43.7 |
06 !6 | 3 | Ганс Крістер Голунд | Норвегія | 2:11:12.2 | +02:50.1 !+2:50.1 |
07 !7 | 15 | Данієль Рікардссон | Швеція | 2:12:12.5 | +03:50.4 !+3:50.4 |
08 !8 | 22 | Мартін Якш | Чехія | 2:12:32.6 | +04:10.5 !+4:10.5 |
09 !9 | 1 | Даріо Колонья | Швейцарія | 2:12:43.2 | +04:21.1 !+4:21.1 |
10 | 12 | Еміль Іверсен | Норвегія | 2:12:59.0 | +04:36.9 !+4:36.9 |
11 | 29 | Скотт Паттерсон | США | 2:13:14.2 | +04:52.1 !+4:52.1 |
12 | 6 | Олексій Червоткін | Спортсмени-олімпійці з Росії | 2:13:19.0 | +04:56.9 !+4:56.9 |
13 | 21 | Ніклас Дюргауґ | Норвегія | 2:13:20.5 | +04:58.4 !+4:58.4 |
14 | 28 | Андреас Кац | Німеччина | 2:13:32.3 | +05:10.2 !+5:10.2 |
15 | 5 | Олексій Полторанін | Казахстан | 2:13:37.1 | +05:15.0 !+5:15.0 |
16 | 27 | Джандоменіко Сальвадорі | Італія | 2:13:45.4 | +05:23.3 !+5:23.3 |
17 | 56 | Алго Кярп | Естонія | 2:13:45.7 | +05:23.6 !+5:23.6 |
18 | 9 | Жан-Марк Гаяр | Франція | 2:14:31.4 | +06:09.3 !+6:09.3 |
19 | 37 | Майкол Растеллі | Італія | 2:15:10.0 | +06:47.9 !+6:47.9 |
20 | 16 | Денис Спіцов | Спортсмени-олімпійці з Росії | 2:16:24.6 | +08:02.5 !+8:02.5 |
21 | 26 | Дітмар Неклер | Італія | 2:16:29.2 | +08:07.1 !+8:07.1 |
22 | 14 | Франческо Де Фабіані | Італія | 2:17:14.3 | +08:52.2 !+8:52.2 |
23 | 23 | Кейсін Йосіда | Японія | 2:17:21.9 | +08:59.8 !+8:59.8 |
24 | 18 | Клеман Парісс | Франція | 2:17:25.4 | +09:03.3 !+9:03.3 |
25 | 13 | Матті Хейккінен | Фінляндія | 2:17:34.8 | +09:12.7 !+9:12.7 |
26 | 32 | Девон Кершоу | Канада | 2:17:49.4 | +09:27.3 !+9:27.3 |
27 | 48 | Грем Кіллік | Канада | 2:18:28.8 | +10:06.7 |
28 | 25 | Єнс Бурман | Швеція | 2:18:34.5 | +10:12.4 |
29 | 35 | Пертту Хівярінен | Фінляндія | 2:18:38.5 | +10:16.4 |
30 | 19 | Томас Бінг | Німеччина | 2:18:41.1 | +10:19.0 |
31 | 30 | Кандіде Пралонг | Швейцарія | 2:18:41.5 | +10:19.4 |
32 | 38 | Паул Константін Пепене | Румунія | 2:18:44.0 | +10:21.9 |
33 | 42 | Ноа Гоффман | США | 2:19:04.1 | +10:42.0 |
34 | 34 | Ірінеу Естеве Альтімірас | Андорра | 2:19:08.3 | +10:46.2 |
35 | 51 | Іманоль Рохо | Іспанія | 2:19:10.1 | +10:48.0 |
36 | 33 | Макс Гауке | Австрія | 2:20:39.9 | +12:17.8 |
37 | 10 | Ендрю Масгрейв | Велика Британія | 2:20:57.9 | +12:35.8 |
38 | 46 | Андрес Веерпалу | Естонія | 2:21:13.2 | +12:51.1 |
39 | 40 | Євген Величко | Казахстан | 2:21:43.2 | +13:21.1 |
40 | 36 | Віктор Торн | Швеція | 2:21:53.8 | +13:31.7 |
41 | 47 | Алеш Разим | Чехія | 2:22:06.8 | +13:44.7 |
42 | 54 | Бернгард Трітшер | Австрія | 2:22:47.7 | +14:25.6 |
43 | 24 | Рістоматті Хакола | Фінляндія | 2:22:50.1 | +14:28.0 |
44 | 41 | Михайло Семенов | Білорусь | 2:22:51.2 | +14:29.1 |
45 | 39 | Уелі Шнідер | Швейцарія | 2:23:17.3 | +14:55.2 |
46 | 20 | Лукас Бегль | Німеччина | 2:23:42.8 | +15:20.7 |
47 | 58 | Кім Магнус | Південна Корея | 2:24:14.0 | +15:51.9 |
48 | 57 | Тайлер Корнфілд | США | 2:24:36.5 | +16:14.4 |
49 | 49 | Расселл Кеннеді | Канада | 2:25:16.6 | +16:54.5 |
50 | 55 | Олексій Красовський | Україна | 2:25:36.4 | +17:14.3 |
51 | 60 | Петер Млинар | Словаччина | 2:26:14.7 | +17:52.6 |
52 | 45 | Віталій Пухкало | Казахстан | 2:27:10.6 | +18:48.5 |
53 | 64 | Андрей Сегеч | Словаччина | 2:27:44.3 | +19:22.2 |
54 | 66 | Каллум Сміт | Велика Британія | 2:27:56.3 | +19:34.2 |
55 | 53 | Петр Кноп | Чехія | 2:29:20.9 | +20:58.8 |
56 | 62 | Філліп Беллінгем | Австралія | 2:30:39.7 | +22:17.6 |
57 | 59 | Індуліс Бікше | Латвія | 2:31:07.5 | +22:45.4 |
58 | 63 | Каллум Вотсон | Австралія | 2:33:28.6 | +25:06.5 |
59 | 67 | Ван Цян | Китай | 2:34:43.0 | +26:20.9 |
60 | 71 | Мартін Меллер | Данія | 2:36:10.8 | +27:48.7 |
61 | 68 | Мантас Строля | Литва | 9:59:57.9 !LAP | +99:59.7 ! |
62 | 70 | Марк Чанлунг | Таїланд | 9:59:57.9 !LAP | +99:59.7 ! |
63 | 69 | Кім Ин Хо | Південна Корея | 9:59:57.9 !LAP | +99:59.7 ! |
64 | 31 | Йонас Доблер | Німеччина | 9:59:58.9 !DNF | +99:59.8 ! |
65 | 43 | Веселин Цинзов | Болгарія | 9:59:58.9 !DNF | +99:59.8 ! |
66 | 50 | Мірослав Рипль | Чехія | 9:59:58.9 !DNF | +99:59.8 ! |
67 | 65 | Мирослав Шулек | Словаччина | 9:59:58.9 !DNF | +99:59.8 ! |
68 | 17 | Калле Гальварссон | Швеція | 9:59:58.9 !DNF | +99:59.8 ! |
69 | 44 | Сноррі Ейнарссон | Ісландія | 9:59:58.9 !DNF | +99:59.8 ! |
70 | 52 | Денис Волотка | Казахстан | 9:59:59.9 !DNS | +99:59.9 ! |
71 | 61 | Томас Ялмар Вестгор | Ірландія | 9:59:59.9 !DNS | +99:59.9 ! |
Джерела
- п
- о
- р
- 1924: Торлейф Геуг (NOR)
- 1928: Пер-Ерік Гедлунд (SWE)
- 1932: Велі Саарінен (FIN)
- 1936: Еліс Віклунд (SWE)
- 1948: Нільс Карлссон (SWE)
- 1952: Вейкко Хакулінен (FIN)
- 1956: Сікстен Єрнберг (SWE)
- 1960: Калеві Хямяляйнен (FIN)
- 1964: Сікстен Єрнберг (SWE)
- 1968: Уле Еллефсетер (NOR)
- 1972: Пол Тюлдум (NOR)
- 1976: Івар Формо (NOR)
- 1980: Микола Зімятов (URS)
- 1984: Томас Вассберг (SWE)
- 1988: Гунде Сван (SWE)
- 1992: Б'єрн Делі (NOR)
- 1994: Володимир Смирнов (KAZ)
- 1998: Б'єрн Делі (NOR)
- 2002: Михайло Іванов (RUS)
- 2006: Джорджо Ді Чента (ITA)
- 2010: Петтер Нуртуг (NOR)
- 2014: Олександр Легков (RUS)
- 2018: Ійво Нісканен (FIN)
- 2022: Олександр Большунов (ROC)