Кубок Лібертадорес 2023 — 64-й розіграш головного клубного футбольного турніру Південноамериканської конфедерації футбола (КОНМЕБОЛ). Переможцем вперше став бразильський Флуміненсе.
Переможець Кубка Лібертадорес 2023 зіграв з переможцем Південноамериканського кубку 2023, у Рекопа Південної Америки 2024. Також переможець Кубка Лібертадорес 2023 отримав автоматичну путівку до групового турніру Кубка Лібертадорес 2024.
14 травня 2020 року КОНМЕБОЛ оголосив кандидатів на проведення фінальних матчів клубних змагань 2021, 2022 та 2023 років. 13 травня 2021 року було оголошено що фінал сезону 2023 відбудеться на Маракані, в бразильському місті Ріо-де-Жанейро.[1]
25 листопада 2021 року КОНМЕБОЛ оголосила про скасування правила виїздного голу у всіх клубних змаганнях під їх егідою, включаючи Кубок Лібертадорес. Це правило використовувалося з 2005 року. Відповідно, якщо у двоматчевому протистоянні команди заб'ють однакову кількість м'ячів, то переможеця буде визначено не за кількістю м'ячі забитих на чужому полі, а за підсумками серії післяматчевих пенальті.
Календар
Раунд | Жеребкування | Перший матч | Матч-відповідь |
Перший раунд | 22 грудня 2022 | 8–10 лютого 2023 | 15–17 лютого 2023 |
Другий раунд | 22–24 лютого 2023 | 1–3 березня 2023 |
Третій раунд | 9–10 березня 2023 | 15–17 березня 2023 |
Груповий турнір | 28 березня 2023 | - 1 тур: 5–7 квітня 2023
- 2 тур: 19–21 квітня 2023
- 3 тур: 3–5 травня 2023
- 4 тур: 24–26 травня 2023
- 5 тур: 7–9 червня 2023
- 6 тур: 28–30 червня 2023
|
1/8 фіналу | 6 липня 2023 | 2–4 серпня 2023 | 9–11 серпня 2023 |
1/4 фіналу | 23–25 серпня 2023 | 30 серпня - 1 вересня 2023 |
1/2 фіналу | 28-29 вересня 2023 | 5–6 жовтня 2023 |
Фінал | 4 листопада на Маракані в Ріо-де-Жанейро |
Перший раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
8/15 лютого 2023 |
Спорт Уанкайо | 3:4 | Насьйональ | 2:1 | 1:3 |
9/16 лютого 2023 |
Насьйональ | 2:9 | Депортіво Ель Насьйональ | 1:6 | 1:3 |
10/17 лютого 2023 |
Бостон Рівер | 4:1 | Самора | 3:1 | 1:0 |
Другий раунд
Третій раунд
Груповий турнір
Група A
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Рас | Фла | Нью | Аук |
1 | Расінг | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | +7 | 13 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 1:1 | 4:0 | 3:2 |
2 | Фламенгу | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | +6 | 11 | | 2:1 | — | 2:0 | 4:0 |
3 | Ньюбленсе | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 10 | −7 | 5 | Південноамериканський кубок | | 0:2 | 1:1 | — | 2:1 |
4 | Аукас | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | −6 | 4 | | | 1:2 | 2:1 | 0:0 | — |
Джерело: CONMEBOL
Група B
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Інт | Нас | Інд | Мет |
1 | Інтернасьйонал | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 6 | +4 | 12 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 2:2 | 3:1 | 1:0 |
2 | Насьйональ | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | +2 | 11 | | 1:1 | — | 2:1 | 1:0 |
3 | Індепендьєнте Медельїн | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | +1 | 10 | Південноамериканський кубок | | 1:1 | 2:1 | — | 4:2 |
4 | Метрополітанос | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 11 | −7 | 0 | | | 1:2 | 1:2 | 0:1 | — |
Джерело: CONMEBOL
Група C
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Пал | Бол | Бар | Сер |
1 | Палмейрас | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 6 | +10 | 15 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 4:0 | 4:2 | 2:1 |
2 | Болівар | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | +4 | 12 | | 3:1 | — | 1:0 | 2:0 |
3 | Барселона | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 12 | −5 | 4 | Південноамериканський кубок | | 0:2 | 2:1 | — | 2:2 |
4 | Серро Портеньйо | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 14 | −9 | 4 | | | 0:3 | 0:4 | 2:1 | — |
Джерело: CONMEBOL
Група D
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Флу | Рів | Спо | Стр |
1 | Флуміненсе | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | +4 | 10 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 5:1 | 1:1 | 1:0 |
2 | Рівер Плейт | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | 10 | | 2:0 | — | 4:2 | 2:0 |
3 | Спортінг Крістал | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | −2 | 8 | Південноамериканський кубок | | 1:3 | 1:1 | — | 1:0 |
4 | Зе Стронгест | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 7 | −2 | 6 | | | 1:0 | 3:1 | 1:2 | — |
Джерело: CONMEBOL
Група E
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Інд | Арг | Кор | Лів |
1 | Індепендьєнте | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | +5 | 12 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 3:2 | 3:0 | 2:0 |
2 | Архентінос Хуніорс | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | +2 | 11 | | 1:0 | — | 0:0 | 2:1 |
3 | Корінтіанс | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 6 | +1 | 7 | Південноамериканський кубок | | 1:2 | 0:1 | — | 3:0 |
4 | Ліверпуль | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | −8 | 4 | | | 1:0 | 2:2 | 0:3 | — |
Джерело: CONMEBOL
Група F
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Бок | Деп | Кол | Мон |
1 | Бока Хуніорс | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 2 | +7 | 13 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 2:1 | 1:0 | 4:0 |
2 | Депортіво Перейра | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 8 | | 1:0 | — | 1:1 | 2:1 |
3 | Коло-Коло | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | −2 | 6 | Південноамериканський кубок | | 0:2 | 0:0 | — | 1:0 |
4 | Монагас | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 | −5 | 5 | | | 0:0 | 1:0 | 1:1 | — |
Джерело: CONMEBOL
Група G
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Пар | Мін | Ліб | Аль |
1 | Атлетіку Паранаенсі | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 13 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 2:1 | 1:0 | 3:0 |
2 | Атлетіку Мінейру | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | +2 | 10 | | 2:1 | — | 0:1 | 2:0 |
3 | Лібертад | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | −1 | 7 | Південноамериканський кубок | | 1:2 | 1:1 | — | 1:2 |
4 | Альянса Ліма | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | −6 | 4 | | | 0:0 | 0:1 | 1:2 | — |
Джерело: CONMEBOL
Група H
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | | Олі | Нас | Пат | Мел |
1 | Олімпія | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 4 | +9 | 14 | Проходять до 1/8 фіналу | | — | 3:0 | 1:0 | 4:1 |
2 | Атлетіко Насьйональ | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 10 | | 2:2 | — | 0:1 | 3:1 |
3 | Патронато | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | −5 | 6 | Південноамериканський кубок | | 0:2 | 1:2 | — | 4:1 |
4 | Мельгар | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | −4 | 4 | | | 1:1 | 0:1 | 5:0 | — |
Джерело: CONMEBOL
Плей-оф
1/8 фіналу
1/4 фіналу
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
23/30 серпня 2023 |
Болівар | 0:3 | Інтернасьйонал | 0:1 | 0:2 |
24/31 серпня 2023 |
Бока Хуніорс | 0:0 пен. 4:1 | Расінг | 0:0 | 0:0 |
Депортіво Перейра | 0:4 | Палмейрас | 0:4 | 0:0 |
25 серпня/1 вересня 2023 |
Флуміненсе | 5:1 | Олімпія | 2:0 | 3:1 |
1/2 фіналу
Фінал
4 листопада 2023 22:00 ( EEST) |
Примітки
- ↑ La Conmebol definió las sedes de las finales de las Copas Libertadores y Sudamericana [CONMEBOL set the venues for the Copa Libertadores and Sudamericana finals] (ісп.). Infobae. 8 березня 2023. Процитовано 8 березня 2023.
Посилання
- Кубок Лібертадорес на soccerway
|
---|
| - 1960
- 1961
- 1962
- 1963
- 1964
- 1965
- 1966
- 1967
- 1968
- 1969
- 1970
- 1971
- 1972
- 1973
- 1974
- 1975
- 1976
- 1977
- 1978
- 1979
- 1980
- 1981
- 1982
- 1983
- 1984
- 1985
- 1986
- 1987
- 1988
- 1989
- 1990
- 1991
- 1992
- 1993
- 1994
- 1995
- 1996
- 1997
- 1998
- 1999
- 2000
- 2001
- 2002
- 2003
- 2004
- 2005
- 2006
- 2007
- 2008
- 2009
- 2010
- 2011
- 2012
- 2013
- 2014
- 2015
- 2016
- 2017
- 2018
- 2019
- 2020
- 2021
- 2022
- 2023
|
|
Південноамериканський футбол 2023 |
---|
| | | Національні чемпіонати | Аргентина • Бразилія |
---|
| Національні кубки | |
---|
| Національні суперкубки | |
---|
| Клубні змагання під егідою КОНМЕБОЛ | |
---|
|