Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 — каное-двійки, 500 метрів (жінки)
каное-двійки, 500 метрів (жінки) на XXXII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Веслувальний канал Сі Форест | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 6 серпня 2021 (попередні заїзди) 7 серпня 2021 (півфінал і фінал) | |||||||||
Учасників | 26 (13 човнів) з 13 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | 2024 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | чоловіки | жінки | ||
К-1, 200 м | жінки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 500 м | жінки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Змагання з веслування на каное-двійках на дистанції 500 м серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 відбулися 6 - 7 серпня 2021 року на Веслувальному каналі Сі Форест[1]. Змагалися 26 каноеїсток (13 човнів) з 13-ти країн.
Кваліфікація
Формат змагань
Змагання з веслування на байдарках і каное в спринті складаються з чотирьох раундів: попередніх заїздів, чвертьфіналів, півфіналів і фіналів. Особливості проходження етапів залежать від кількості човнів, що розпочинають змагання[2].
Розклад
Змагання в цій дисципліні відбулися впродовж двох днів поспіль, два раунди на день. Всі сесії розпочинаються о 9:30 за місцевим часом. Під час однієї сесії можуть відбуватися змагання в кількох різних дисциплінах[3].
З | Попередні заїзди | ¼ | Чвертьфінали | ½ | Півфінали | Ф | Фінал |
Дисципліна↓/Дата → | Пон 2 | Вів 3 | Сер 4 | Чет 5 | П'ят 6 | Суб 7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Б-4, 500 м (чоловіки) | З | ½ | F |
Результати
Заїзди
Перший і другий човни виходять до півфіналу, решта - потрапляють до чвертьфіналу.
Заїзд 1
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Сюй Шисяо Сунь Мен'я | Китай (CHN) | 1:57.870 | OB, SF |
2 | 5 | Ліза Ян Зофіє Кох | Німеччина (GER) | 2:01.184 | SF |
3 | 1 | Лоранс Венсан-Ляпуант Кеті Венсан | Канада (CAN) | 2:02.170 | QF |
4 | 3 | Дільнора Рахматова Нілюфар Зокірова | Узбекистан (UZB) | 2:04.854 | QF |
5 | 1 | Ірина Андреєва Олеся Ромасенко | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 2:05.604 | QF |
6 | 4 | Карен Роко Марія Маїльярд | Чилі (CHI) | 2:09.820 | QF |
7 | 7 | Бернадетт Воллес Джозефін Булмер | Австралія (AUS) | 2:11.322 | QF |
Заїзд 2
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Лузан Людмила Володимирівна Четверікова Анастасія Андріївна | Україна (UKR) | 2:01.156 | SF |
2 | 4 | Віраг Балла Кінче Такач | Угорщина (HUN) | 2:02.344 | SF |
3 | 5 | Яріслейдіс Сіріло Дубойс Катерін Нуево Сегура | Куба (CUB) | 2:03.229 | QF |
4 | 7 | Данієла Кочу Марія Олерашу | Молдова (MDA) | 2:06.070 | QF |
5 | 1 | Світлана Уссова Маргарита Торлопова | Казахстан (KAZ) | 2:09.024 | QF |
6 | 6 | Дарина Пікулєва Надія Макарченко | Білорусь (BLR) | 2:09.799 | QF |
7 | 2 | Манака Кубота Теруко Кіріаке | Японія (JPN) | 2:16.791 | QF |
Чвертьфінали
Перші три човни виходять до півфіналу, решта - потрапляють до фіналу B.
Чвертьфінал 1
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Лоранс Венсан-Ляпуант Кеті Венсан | Канада (CAN) | 2:02.259 | SF |
2 | 4 | Данієла Кочу Марія Олерашу | Молдова (MDA) | 2:03.434 | SF |
3 | 2 | Дарина Пікулєва Надія Макарченко | Білорусь (BLR) | 2:04.951 | SF |
4 | 3 | Світлана Уссова Маргарита Торлопова | Казахстан (KAZ) | 2:06.179 | FB |
5 | 6 | Бернадетт Воллес Джозефін Булмер | Австралія (AUS) | 2:11.180 | FB |
Чвертьфінал 2
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Яріслейдіс Сіріло Дубойс Катерін Нуево Сегура | Куба (CUB) | 2:03.282 | SF |
2 | 4 | Дільнора Рахматова Нілюфар Зокірова | Узбекистан (UZB) | 2:04.450 | SF |
3 | 3 | Ірина Андреєва Олеся Ромасенко | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 2:04.703 | SF |
4 | 6 | Карен Роко Марія Маїльярд | Чилі (CHI) | 2:04.969 | FB |
5 | 2 | Манака Кубота Теруко Кіріаке | Японія (JPN) | 2:08.849 | FB |
Півфінали
Перші чотири човни виходять до фіналу A, решта - потрапляють до фіналу B.
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Сюй Шисяо Сунь Мен'я | Китай (CHN) | 2:01.369 | FA |
2 | 3 | Яріслейдіс Сіріло Дубойс Катерін Нуево Сегура | Куба (CUB) | 2:03.655 | FA |
3 | 5 | Віраг Балла Кінче Такач | Угорщина (HUN) | 2:04.545 | FA |
4 | 6 | Данієла Кочу Марія Олерашу | Молдова (MDA) | 2:05.910 | FA |
5 | 2 | Дарина Пікулєва Надія Макарченко | Білорусь (BLR) | 2:07.205 | FB |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Лузан Людмила Володимирівна Четверікова Анастасія Андріївна | Україна (UKR) | 2:02.893 | FA |
2 | 3 | Лоранс Венсан-Ляпуант Кеті Венсан | Канада (CAN) | 2:04.316 | FA |
3 | 5 | Ліза Ян Зофіє Кох | Німеччина (GER) | 2:04.749 | FA |
4 | 2 | Ірина Андреєва Олеся Ромасенко | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 2:04.968 | FA |
5 | 6 | Дільнора Рахматова Нілюфар Зокірова | Узбекистан (UZB) | 2:09.614 | FB |
Фінали
Фінал B
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
9 | 3 | Карен Роко Марія Маїльярд | Чилі (CHI) | 2:02.698 | |
10 | 5 | Дарина Пікулєва Надія Макарченко | Білорусь (BLR) | 2:04.351 | |
11 | 4 | Дільнора Рахматова Нілюфар Зокірова | Узбекистан (UZB) | 2:04.658 | |
12 | 6 | Світлана Уссова Маргарита Торлопова | Казахстан (KAZ) | 2:04.859 | |
13 | 2 | Бернадетт Воллес Джозефін Булмер | Австралія (AUS) | 2:05.698 | |
14 | 7 | Манака Кубота Теруко Кіріаке | Японія (JPN) | 2:06.196 |
Фінал A
Місце | Доріжка | Каноеїстки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 5 | Сюй Шисяо Сунь Мен'я | Китай (CHN) | 1:55.495 | OB |
2 ! | 4 | Лузан Людмила Володимирівна Четверікова Анастасія Андріївна | Україна (UKR) | 1:57.499 | |
3 ! | 6 | Лоранс Венсан-Ляпуант Кеті Венсан | Канада (CAN) | 1:59.041 | |
4 | 2 | Ліза Ян Зофіє Кох | Німеччина (GER) | 1:59.943 | |
5 | 7 | Віраг Балла Кінче Такач | Угорщина (HUN) | 2:00.289 | |
6 | 3 | Яріслейдіс Сіріло Дубойс Катерін Нуево Сегура | Куба (CUB) | 2:01.623 | |
7 | 1 | Данієла Кочу Марія Олерашу | Молдова (MDA) | 2:01.750 | |
8 | 8 | Ірина Андреєва Олеся Ромасенко | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 2:04.875 |
Примітки
- ↑ Canoe Sprint Competition Schedule. Tokyo 2020. Архів оригіналу за 3 липня 2021. Процитовано 25 червня 2021.
- ↑ Canoe Sprint Progression System (PDF). ICF. Процитовано 25 червня 2021.
- ↑ Canoe Sprint Competition Schedule. Літні Олімпійські ігри 2020. Процитовано 1 березня 2020.