Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2020 — греко-римська боротьба, до 60 кг
Греко-римська боротьба до 60 кг на XXXII Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Макухарі Мессе | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 1 серпня 2021—2 серпня 2021 | ||||||||||||
Учасників | 16 з 16 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2016 | 2024 → |
Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2020 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Греко-римський стиль | |||||
Чоловіки | |||||
До 60 кг | До 87 кг | ||||
До 67 кг | До 97 кг | ||||
До 77 кг | До 130 кг | ||||
Вільний стиль | |||||
Чоловіки | Жінки | ||||
До 57 кг | До 50 кг | ||||
До 65 кг | До 53 кг | ||||
До 74 кг | До 57 кг | ||||
До 86 кг | До 62 кг | ||||
До 97 кг | До 68 кг | ||||
До 125 кг | До 76 кг | ||||
Кваліфікація | |||||
Список спортсменів |
Змагання з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 60 кг на Олімпійських іграх 2020 року відбувся 1 та 2 серпня 2021 року.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Луїс Орта (CUB) | Кен'їтіро Фуміта (JPN) | Валіхан Саїліке (CHN) Сергій Ємелін (ROC) |
Турнір
Перший раунд | Другий раунд | Півфінали | Фінал | ||||||||||||
Кен'їтіро Фуміта (JPN) | 8 | ||||||||||||||
Абделькарім Фергат (ALG) | 0 | ||||||||||||||
Кен'їтіро Фуміта (JPN) | 1 | ||||||||||||||
Валіхан Саїліке (CHN) | 1 | ||||||||||||||
Етьєн Кінсінгер (GER) | 1 | ||||||||||||||
Валіхан Саїліке (CHN) | 1 | ||||||||||||||
Кен'їтіро Фуміта (JPN) | 5 | ||||||||||||||
Ленур Теміров (UKR) | 1 | ||||||||||||||
Ленур Теміров (UKR) | 5 | ||||||||||||||
Ельмурат Тасмурадов (UZB) | 0 | ||||||||||||||
Ленур Теміров (UKR) | 8 | ||||||||||||||
Армен Мелікян (ARM) | 4 | ||||||||||||||
Армен Мелікян (ARM) | 5 | ||||||||||||||
Аліреза Неяті (IRI) | 5 | ||||||||||||||
Кен'їтіро Фуміта (JPN) | 1 | ||||||||||||||
Луїс Орта (CUB) | 5 | ||||||||||||||
Керем Камаль (TUR) | 0 | ||||||||||||||
Віктор Чобану (MDA) | 8 | ||||||||||||||
Віктор Чобану (MDA) | 8 | ||||||||||||||
Жоламан Шаршенбеков (KGZ) | 0 | ||||||||||||||
Жоламан Шаршенбеков (KGZ) | 8 | ||||||||||||||
Майрамбек Айнагулов (KAZ) | 0 | ||||||||||||||
Віктор Чобану (MDA) | 0 | ||||||||||||||
Луїс Орта (CUB) | 11 | ||||||||||||||
Луїс Орта (CUB) | 5 | ||||||||||||||
Ільдар Хафізов (USA) | 0 | ||||||||||||||
Луїс Орта (CUB) | 4 | ||||||||||||||
Сергій Ємелін (ROC) | 3 | ||||||||||||||
Хайтем Махмуд (EGY) | 6 | ||||||||||||||
Сергій Ємелін (ROC) | 7 |
- Втішний раунд
Втішна сутичка | Бій за 3-тє місце | |||||||
Абделькарім Фергат (ALG) | 1 | |||||||
Валіхан Саїліке (CHN) | 6 | Валіхан Саїліке (CHN) | 1 | |||||
Ленур Теміров (UKR) | 1 | |||||||
Втішна сутичка | Бій за 3-тє місце | |||||||
Ільдар Хафізов (USA) | 1 | |||||||
Сергій Ємелін (ROC) | 7 | Сергій Ємелін (ROC) | 12 | |||||
Віктор Чобану (MDA) | 1 | |||||||
Примітки
Посилання
- United World Wrestling [Архівовано 28 травня 2019 у Wayback Machine.] (англ.)
- Офіційна сторінка [Архівовано 25 червня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
- 1924: Едуард Пютцеп (EST)
- 1928: Курт Лойхт (GER)
- 1932: Якоб Брендель (GER)
- 1936: Мартон Лерінц (HUN)
- 1948: Курт Петтерсен (SWE)
- 1952: Імре Ходош (HUN)
- 1956: Констянтин Вирупаєв (URS)
- 1960: Олег Караваєв (URS)
- 1964: Масамітсу Ітігуті (JPN)
- 1968: Янош Варга (HUN)
- 1972: Рустем Казаков (URS)
- 1976: Пертті Уккола (FIN)
- 1980: Шаміль Серіков (URS)
- 1984: Паскаль Пассареллі (FRG)
- 1988: Андраш Шике (HUN)
- 1992: Ан Хан Бон (KOR)
- 1996: Юрій Мельниченко (KAZ)
- 2000: Армен Назарян (BUL)
- 2004: Іштван Майорош (HUN)
- 2008: Назир Манкієв (RUS)
- 2012: Гамід Сурян (IRI)
- 2016: Ісмаель Борреро (CUB)
- 2020: Луїс Орта (CUB)
- 2024: Кен'їтіро Фуміта (JPN)
- 1924–1928: 58 кг
- 1932–1936: 56 кг
- 1948–1996: 57 кг
- 2000: 58 кг
- 2004–2012: 55 кг
- 2016: 59 кг
- 2020–наш час: 60 кг