Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 — греко-римська боротьба, до 66 кг
Греко-римська боротьба до 66 кг на XXXI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Олімпійський тренувальний центр | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 16 серпня 2016 | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Греко-римський стиль | |||||
Чоловіки | |||||
До 59 кг | До 85 кг | ||||
До 66 кг | До 98 кг | ||||
До 75 кг | До 130 кг | ||||
Вільний стиль | |||||
Чоловіки | Жінки | ||||
До 57 кг | До 48 кг | ||||
До 65 кг | До 53 кг | ||||
До 74 кг | До 58 кг | ||||
До 86 кг | До 63 кг | ||||
До 97 кг | До 69 кг | ||||
До 125 кг | До 75 кг | ||||
Кваліфікація |
Змагання з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 66 кг на Олімпійських іграх 2016 року відбулися 16 серпня.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Давор Штефанек (SRB) | Мігран Арутюнян (ARM) | Шмагі Болквадзе (GEO) Расул Чунаєв (AZE) |
Турнір
Фінал
Фінал | |||
Давор Штефанек (SRB) | 1 | ||
Мігран Арутюнян (ARM) | 1 |
Верхня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Френк Стаблер (GER) | 3 | |||||||||||||||||
Едгарас Венцкайтіс (LTU) | 2 | |||||||||||||||||
Френк Стаблер (GER) | 2 | |||||||||||||||||
Давор Штефанек (SRB) | 6 | |||||||||||||||||
Томохіро Іноуе (JPN) | 0 | |||||||||||||||||
Давор Штефанек (SRB) | 9 | |||||||||||||||||
Давор Штефанек (SRB) | 7 | |||||||||||||||||
Шмагі Болквадзе (GEO) | 0 | |||||||||||||||||
Теро Вялімякі (FIN) | 0 | |||||||||||||||||
Шмагі Болквадзе (GEO) | 3 | |||||||||||||||||
Шмагі Болквадзе (GEO) | 2 | |||||||||||||||||
Омід Норузі (IRI) | 0 | |||||||||||||||||
Омід Норузі (IRI) | 2 | |||||||||||||||||
Вуйлейксіс Рівас (VEN) | 1 | |||||||||||||||||
Нижня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Рю Хан Су (KOR) | 4 | |||||||||||||||||
Тамаш Лорінц (HUN) | 0 | |||||||||||||||||
Рю Хан Су (KOR) | 1 | |||||||||||||||||
Мігран Арутюнян (ARM) | 2 | |||||||||||||||||
Мігран Арутюнян (ARM) | 9 | |||||||||||||||||
Адхам Ахмет Салех (EGY) | 0 | |||||||||||||||||
Мігран Арутюнян (ARM) | 4 | |||||||||||||||||
Расул Чунаєв (AZE) | 1 | |||||||||||||||||
Руслан Царьов (KGZ) | 0 | |||||||||||||||||
Тарек Бенаїсса (ALG) | 6 | |||||||||||||||||
Тарек Бенаїсса (ALG) | 2 | |||||||||||||||||
Ісламбек Альбієв (RUS) | 4 | Расул Чунаєв (AZE) | 10 | |||||||||||||||
Йон Панаїт (ROU) | 2 | Ісламбек Альбієв (RUS) | 2 | |||||||||||||||
Мігель Мартінес (CUB) | 2 | Расул Чунаєв (AZE) | 3 | |||||||||||||||
Расул Чунаєв (AZE) | 4 |
Втішний раунд
Втішна сутичка 1 | Втішна сутичка 2 | Матч за 3-є місце | |||||||||
Томохіро Іноуе (JPN) | 2 | Томохіро Іноуе (JPN) | 0 | ||||||||
Френк Стаблер (GER) | 2 | Шмагі Болквадзе (GEO) | 1 | ||||||||
Адхам Ахмет Салех (EGY) | 0 | Рю Хан Су (KOR) | 0 | ||||||||
Рю Хан Су (KOR) | 5 | Расул Чунаєв (AZE) | 8 |
Примітки
- п
- о
- р
- 1908: Енріко Порро (ITA)
- 1912: Еміл Вяре (FIN)
- 1920: Еміл Вяре (FIN)
- 1924: Оскарі Фріман (FIN)
- 1928: Лайош Керестеш (HUN)
- 1932: Ерік Мальмберг (SWE)
- 1936: Лаурі Коскела (FIN)
- 1948: Густав Фрей (SWE)
- 1952: Шазам Сафін (URS)
- 1956: Кюесті Лехтонен (FIN)
- 1960: Автанділ Корідзе (URS)
- 1964: Казим Айваз (TUR)
- 1968: Мунеджі Мунемура (JPN)
- 1972: Шаміль Хісамутдінов (URS)
- 1976: Сурен Налбандян (URS)
- 1980: Штефан Русу (ROM)
- 1984: Владо Лісяк (YUG)
- 1988: Левон Джудфалакян (URS)
- 1992: Аттіла Репка (HUN)
- 1996: Ришард Вольний (POL)
- 2000: Філіберто Аскуй (CUB)
- 2004: Фарід Мансуров (AZE)
- 2008: Стів Гено (FRA)
- 2012: Кім Хьон У (KOR)
- 2016: Давор Штефанек (SRB)
- 2020: Мохаммед Реза Гераеї (IRI)
- 2024: Саїд Есмаелі (IRI)
- 1908: 66.5 кг
- 1912–1928: 67.5 кг
- 1932–1936: 66 кг
- 1948–1960: 67 кг
- 1964–1968: 70 кг
- 1972–1996: 68 кг
- 2000: 69 кг
- 2004–2016: 66 кг
- 2020–наш час: 67 кг