Ізраїль на літніх Олімпійських іграх 1988
Ізраїль на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | ISR | |||
НОК: | Олімпійський комітет Ізраїлю | |||
Олімпійські ігри в Сеулі | ||||
Спортсмени | 19 у 7 видах спорту | |||
Прапороносець | Іцхак Йонассі | |||
Медалі | Золото 0 | Срібло 0 | Бронза 0 | Всього 0 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1952 • 1956 • 1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 |
Ізраїль на літніх Олімпійських іграх 1988 року, які проходили у південнокорейському місті Сеул[1], був представлений 19 спортсменами (15 чоловіками та 4 жінками) у 7 видах спорту. Прапороносцем на церемоніях відкриття та закриття Олімпійських ігор був стрілець Іцхак Йонассі.[2]
Ізраїль вдев'яте взяв участь у літніх Олімпійських іграх. Ізраїльські спортсмени не завоювали жодної медалі.
Бокс
Категорія | Спортсмен | 1-й раунд | 2-й раунд | 3-й раунд | Четвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | |||
до 48 кг | Єгуда Бен-Хаїм | Bye | Генрі Мартінес (ESA) L WO | не пройшов | ||||
до 57 кг | Яаків Шмуель | Bye | Джон Мірона (SUD) W RSC-1 | Річард Піттмен (COK) W 5:0 | Джованні Парізі (ITA) L 0:5 | не пройшов | ||
до 75 кг | Агарон Якобашвілі | Свен Оттке (FRG) L 0:5 | не пройшов |
Боротьба
- Чоловіки
Стиль | Категорія | Спортсмен | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Раунд 4 | Раунд 5 | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |||
Греко-римська боротьба | −48 кг | Дов Говерман | Абдулла Алізані (YAR) W 4–0DQ | Анджей Гломб (POL) L 1–3PP | Махяддін Аллахвердієв (URS) L 1–7PP | завершив змагання | |||
−90 кг | Еван Бернштейн | Камаль Ібрагім (EGY) W 3–1PP | Жан-Франсуа Курт (FRA) L 0–3P1 | Bye | Франц Пічман (AUT) L 0–3P1 | завершив змагання |
Вітрильний спорт
- Чоловіки
Спортсмен | Клас | Заплив | Сума балів | Місце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||
Дан Тортен Ран Тортен | 470 | 9 | RET | 14 | 3 | YMP | DNC | DNC | 135.2 | 18 |
Йоель Села Ельдад Амір | Летючий голандець | 6 | DNC | 4 | 1 | 19 | 1 | 9 | 59.7 | 4 |
Гімнастика
Художня гімнастика
Змагання | Спортсменка | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Канат | Обруч | Булави | Стрічка | Разом | Місце | Канат | Обруч | Булави | Стрічка | Разом | Місце | ||
абсолютна першість | Шуламіт Гольдштейн | 9.40 | 8.90 | 9.00 | 9.25 | 36.50 | 35 | не пройшла | |||||
Ракефет Ремігольська | 9.35 | 8.85 | 8.95 | 9.25 | 36.45 | 37 | не пройшла |
Спортивна гімнастика
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Снаряд | Разом | Місце | Снаряд | Разом | Місце | ||||||||||||
ВВ | Кінь | Кільця | ОС | ПБ | Пер. | ВВ | Кінь | Кільця | ОС | ПБ | Пер. | ||||||
Ревітал Шарон | абсолютна першість | Н/Д | Н/Д | Н/Д | Н/Д | Н/Д | Н/Д | Н/Д | Н/Д | завершив виступ |
Стрільба
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Бали | Місце | Бали | Місце | ||
Едуард Папіров | гвинтівка, 50 м з трьох позицій | 1165 | 21 | не пройшов | |
гвинтівка, 50 м лежачи | 594 | 23 | не пройшов | ||
пневматична гвинтівка, 10 м | 581 | 34 | не пройшов | ||
Іцхак Йонассі | гвинтівка, 50 м з трьох позицій | 1152 | 43 | не пройшов | |
гвинтівка, 50 м лежачи, чоловіки | 584 | 41 | не пройшов | ||
пневматична гвинтівка, 10 м | 583 | 29 | не пройшов |
Плавання
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Раунд | Час | Місце | Прим. |
---|---|---|---|---|---|
Еял Стігман | 100 м брасом | Відбірковий заплив | 1:05.92 | 42 | |
200 м брасом | Відбірковий заплив | 2:25.18 | 37 |
Теніс
Дисципліна | Спортсмен | Раунд | Суперник | Сет 1 | Сет 2 | Сет 3 | Результат | Прим. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
одиночний розряд, чоловіки | Амос Мансдорф | Перший раунд | Ю Цзін-сун (KOR) | 6-2 | 6-4 | 7-5 | W | |
Другий раунд | Келлі Еверндер (NZL) | 6-4 | 3-6 | 6-1, 7-5 | W | |||
Третій раунд | Тім Майотт (USA) | 4-6 | 2-6 | 4-6 | L | |||
Шахар Перкісс | Перший раунд | Хав'єр Франа (ARG) | 2-6 | 6-4 | 4-6, 4-6 | L | ||
Гілад Блюм | Перший раунд | Джеремі Бейтс (GBR) | 6-4 | 4-6 | 6-2, 2-6, 7-9 | L | ||
одиночний розряд, жінки | Ілана Бергер | Перший раунд | Джилл Гетерінгтон (CAN) | 1-6 | 4-6 | — | L | |
парний розряд, чоловіки | Гілад Блюм Амос Мансдорф | Перший раунд | Ірландія Овен Кейсі Еойн Коллінс | 6-2 | 7-3 | 4-6 7-5 | W | |
Другий раунд | Данія Мортен Хрістенсен Міхаель Таусон | 7-5 | 6-3 | 6-2 | L |
Примітки
- ↑ Israel at the 1988 Seoul Summer Games - Olympics at Sports-Reference.com. Архів оригіналу за 22 травня 2015.
{{cite web}}
: Cite має пустий невідомий параметр:|df=
(довідка) - ↑ Olympic History of Israel. Архів оригіналу за 28 червня 2015.
{{cite web}}
: Cite має пустий невідомий параметр:|df=
(довідка)
Посилання
- Official Olympic Reports
- International Olympic Committee results database [Архівовано 21 серпня 2011 у WebCite]
- п
- о
- р
Афганістан • Бангладеш • Бахрейн • Бірма • Бруней • Бутан • В'єтнам • Гонконг • Індія • Індонезія • Ірак • Іран • Йорданія • Катар • Китай • Кувейт • Лаос • Ліван • Малайзія • Мальдіви • Монголія • Непал • ОАЕ • Оман • Пакистан • Південна Корея • Південний Ємен • Північний Ємен • Саудівська Аравія • Сінгапур • Сирія • Таїланд • Тайвань • Філіппіни • Шрі-Ланка • Японія
Американські Віргінські острови • Антигуа і Барбуда • Аргентина • Аруба • Багамські Острови • Барбадос • Беліз • Бермуди • Болівія • Бразилія • Британські Віргінські острови • Венесуела • Гаїті • Гаяна • Гватемала • Гондурас • Гренада • Домініканська Республіка • Еквадор • Кайманові Острови • Канада • Колумбія • Коста-Ріка • Мексика • Нідерландські Антильські острови • Панама • Парагвай • Перу • Пуерто-Ріко • Сальвадор • Сент-Вінсент і Гренадини • США • Сурінам • Тринідад і Тобаго • Уругвай • Чилі • Ямайка
Алжир • Ангола • Бенін • Ботсвана • Буркіна Фасо • Габон • Гамбія • Гана • Гвінея • Джибуті • Екваторіальна Гвінея • Єгипет • Заїр • Замбія • Зімбабве • Камерун • Кенія • Кот-д'Івуар • Лесото • Ліберія • Лівія • Маврикій • Мавританія • Малаві • Малі • Марокко • Мозамбік • Намібія • Нігер • Нігерія • Республіка Конго • Руанда • Свазіленд • Сенегал • Сомалі • Судан • Сьєрра-Леоне • Танзанія • Того • Туніс • Уганда • Центральноафриканська Республіка • Чад
Австрія • Андорра • Бельгія • Болгарія • Велика Британія • Греція • Данія • Ізраїль • Ірландія • Ісландія • Іспанія • Італія • Кіпр • Ліхтенштейн • Люксембург • Мальта • Монако • Нідерланди • НДР • Норвегія • Польща • Португалія • Румунія • Сан-Марино • СРСР • Туреччина • Угорщина • Фінляндія • Франція • ФРН • Чехословаччина • Швейцарії • Швеція • Югославія