Erkekler kılıç 2018 Dünya Eskrim Şampiyonası |
---|
Mekan | Wuxi Kapalı Spor Merkezi Stadyumu |
---|
Yer | Wuxi, Çin |
---|
Tarih | 19 Temmuz (elemeler) 22 Temmuz |
---|
Sporcu sayısı | 44 ülkeden 120 sporcu |
---|
Madalya kazananlar |
---|
|
← 2017 |
2018 Dünya Eskrim Şampiyonası'nda erkekler kılıç etkinliği 22 Temmuz 2018'de düzenlendi. Elemeler ise 19 Temmuz 2018'de yapılmıştır.[1]
Eşleşmeler
Finaller
| Yarı finaller | | Final |
| | | | | | |
| | | |
|
| Kim Jung-hwan | 15 |
| |
| Kamil İbragimov | 13 | |
| Kim Jung-hwan | 15 |
| |
| | Eli Dershwitz | 11 |
| Eli Dershwitz | 15 |
| |
| Kim Jun-ho | 14 | |
|
Üst yarı
Bölüm 1
| Son 64 turu | | Son 32 turu | | Son 16 turu | | Çeyrek finaller |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
|
| Gu Bon-gil | 15 |
| |
| Muhammed Amir | 6 | |
| Gu Bon-gil | 15 |
| |
| | Shaul Gordon | 5 | |
| Lu Yang | 12 |
| | |
| Shaul Gordon | 15 | |
| Gu Bon-gil | 15 |
| |
| | Luigi Samele | 5 | |
| Richard Hübers | 15 |
| | |
| Tomohiro Shimamura | 11 | |
| Richard Hübers | 11 |
| |
| | Luigi Samele | 15 | |
| Low Ho Tin | 14 |
| | |
| Luigi Samele | 15 | |
| Gu Bon-gil | 10 |
| |
| | Kim Jung-hwan | 15 |
| Kim Jung-hwan | 15 |
| | |
| Jakub Ociński | 12 | |
| Kim Jung-hwan | 15 |
| |
| | Tiberiu Dolniceanu | 11 | |
| Fares Arfa | 10 |
| | |
| Tiberiu Dolniceanu | 15 | |
| Kim Jung-hwan | 15 |
| |
| | Luca Curatoli | 10 | |
| Aldo Montano | 13 |
| | |
| Maxence Lambert | 15 | |
| Maxence Lambert | 9 |
| |
| | Luca Curatoli | 15 | |
| Jonathan Webb | 8 |
| |
| Luca Curatoli | 15 | |
|
Bölüm 2
| Son 64 turu | | Son 32 turu | | Son 16 turu | | Çeyrek finaller |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
|
| Kamil İbragimov | 15 |
| |
| Arne De Ridder | 10 | |
| Kamil İbragimov | 15 |
| |
| | Iulian Teodosiu | 10 | |
| Iulian Teodosiu | 15 |
| | |
| Kiril Kirpiçov | 10 | |
| Kamil İbragimov | 15 |
| |
| | Max Hartung | 7 | |
| Xu Yingming | 15 |
| | |
| Pascual Di Tella | 6 | |
| Xu Yingming | 14 |
| |
| | Max Hartung | 15 | |
| Stefano Lucchetti | 6 |
| | |
| Max Hartung | 15 | |
| Kamil İbragimov | 15 |
| |
| | András Szatmári | 9 |
| Enrico Berrè | 15 |
| | |
| Beka Bazadze | 8 | |
| Enrico Berrè | 15 |
| |
| | Dmitriy Danilenko | 12 | |
| Matyas Szabo | 14 |
| | |
| Dmitriy Danilenko | 15 | |
| Enrico Berrè | 13 |
| |
| | András Szatmári | 15 | |
| Konstantin Lohanov | 9 |
| | |
| Kento Yoshida | 15 | |
| Kento Yoshida | 13 |
| |
| | András Szatmári | 15 | |
| Nurjan Karim | 7 |
| |
| András Szatmári | 15 | |
|
Alt yarı
Bölüm 3
| Son 64 turu | | Son 32 turu | | Son 16 turu | | Çeyrek finaller |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
|
| Eli Dershwitz | 15 |
| |
| Dmıtro Pundık | 4 | |
| Eli Dershwitz | 15 |
| |
| | Yan Yinghui | 12 | |
| Yan Yinghui | 15 |
| | |
| Ferzad Baher | 9 | |
| Eli Dershwitz | 15 |
| |
| | Benedikt Wagner | 14 | |
| Benedikt Wagner | 15 |
| | |
| Eliecer Romero | 9 | |
| Benedikt Wagner | 15 |
| |
| | Veniamin Reşetnikov | 13 | |
| Oleksiy Statsenko | 11 |
| | |
| Veniamin Reşetnikov | 15 | |
| Eli Dershwitz | 15 |
| |
| | Áron Szilágyi | 11 |
| Boladé Apithy | 15 |
| | |
| Muhab Semir | 9 | |
| Boladé Apithy | 15 |
| |
| | Tom Seitz | 9 | |
| Wang Shi | 13 |
| | |
| Tom Seitz | 15 | |
| Boladé Apithy | 10 |
| |
| | Áron Szilágyi | 15 | |
| Sandro Bazadze | 9 |
| | |
| Alin Badea | 15 | |
| Alin Badea | 11 |
| |
| | Áron Szilágyi | 15 | |
| Enver Yıldırım | 13 |
| |
| Áron Szilágyi | 15 | |
|
Bölüm 4
| Son 64 turu | | Son 32 turu | | Son 16 turu | | Çeyrek finaller |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
|
| Vincent Anstett | 15 |
| |
| Fong Zheng Jie | 4 | |
| Vincent Anstett | 12 |
| |
| | Kim Jun-ho | 15 | |
| Kim Jun-ho | 15 |
| | |
| Geoffrey Loss | 13 | |
| Kim Jun-ho | 15 |
| |
| | Ali Pakdaman | 14 | |
| Mücteba Abidini | 14 |
| | |
| Andriy Yahodka | 15 | |
| Andriy Yahodka | 12 |
| |
| | Ali Pakdaman | 15 | |
| Lam Hin Chung | 13 |
| | |
| Ali Pakdaman | 15 | |
| Kim Jun-ho | 15 |
| |
| | Faris Ferjani | 13 |
| Daryl Homer | 15 |
| | |
| Kostiantyn Voronov | 7 | |
| Daryl Homer | 15 |
| |
| | Csanád Gémesi | 8 | |
| Csanád Gémesi | 15 |
| | |
| James Honeybone | 13 | |
| Daryl Homer | 13 |
| |
| | Faris Ferjani | 15 | |
| George Dragomir | 10 |
| | |
| Faris Ferjani | 15 | |
| Faris Ferjani | 15 |
| |
| | Oh Sang-uk | 8 | |
| Kenta Tokunan | 12 |
| |
| Oh Sang-uk | 15 | |
|
Kaynakça
- ^ "Program". 1 Temmuz 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 29 Temmuz 2018.
Dış bağlantılar