2015 Dünya Güreş Şampiyonası - Erkekler serbest 70 kg
2015 Dünya Güreş Şampiyonası | ||||
---|---|---|---|---|
Serbest | Grekoromen | Kadınlar | ||
57 kg | 59 kg | 48 kg | ||
61 kg | 66 kg | 53 kg | ||
65 kg | 71 kg | 55 kg | ||
70 kg | 75 kg | 58 kg | ||
74 kg | 80 kg | 60 kg | ||
86 kg | 85 kg | 63 kg | ||
97 kg | 98 kg | 69 kg | ||
125 kg | 130 kg | 75 kg |
Erkekler serbest 70 kg, 2015 Dünya Güreş Şampiyonası'nda yer alan ve 12 Eylül'de Amerika Birleşik Devletleri'nde Las Vegas'ta düzenlenen bir yarışmadır.[1][2]
Madalya kazananlar
Altın | Magomedrasul Gazimagomedov (RUS) |
Gümüş | Hasan Yezdani (IRI) |
Bronz | Yakup Gör (TUR) |
James Green (USA) |
Sonuçlar
- Açıklama
- T — Tuş ile kazandı.
- HG — Hükmen galip
Finaller
Yarı Finaller | Final | |||||||
Azamat Nurykau (BLR) | 1 | |||||||
Magomedrasul Gazimagomedov (RUS) | 7 | Magomedrasul Gazimagomedov (RUS) | 10 | |||||
James Green (USA) | 4 | Hasan Yezdani (IRI) | 3 | |||||
Hasan Yezdani (IRI) | 9 | |||||||
Üst yarı
Bölüm 1
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Ling Haiwei (CHN) | 4T | |||||||||||||||||
Víctor Hernández (MEX) | 0 | |||||||||||||||||
Ling Haiwei (CHN) | 5 | |||||||||||||||||
Azamat Nurykau (BLR) | 11 | |||||||||||||||||
Orazberdi Şaberdiýew (TKM) | 0 | |||||||||||||||||
Azamat Nurykau (BLR) | 8 | |||||||||||||||||
Azamat Nurykau (BLR) | 5 | |||||||||||||||||
Bekzod Abdurakhmonov (UZB) | 4 | |||||||||||||||||
Roman Dermenji (MDA) | 2 | |||||||||||||||||
Bekzod Abdurakhmonov (UZB) | 12 | |||||||||||||||||
Bekzod Abdurakhmonov (UZB) | 4 | |||||||||||||||||
Ruslan Dibirgadjiyev (AZE) | 2 | |||||||||||||||||
Dejan Mitrov (MKD) | 0 | |||||||||||||||||
Ruslan Dibirgadjiyev (AZE) | 10 | |||||||||||||||||
Bölüm 2
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Nurlan Bekzhanov (KAZ) | 8 | |||||||||||||||||
Gamid Dzhalilov (TJK) | 6 | |||||||||||||||||
Nurlan Bekzhanov (KAZ) | 0 | |||||||||||||||||
Magomedrasul Gazimagomedov (RUS) | 9 | |||||||||||||||||
Magomedrasul Gazimagomedov (RUS) | 2T | |||||||||||||||||
Batchuluuny Ankhbayar (MGL) | 0 | |||||||||||||||||
Magomedrasul Gazimagomedov (RUS) | 9 | |||||||||||||||||
Yakup Gör (TUR) | 1 | |||||||||||||||||
Shanaka Madushanka (SRI) | 0 | |||||||||||||||||
Andreas Triantafyllidis (GRE) | 10 | |||||||||||||||||
Andreas Triantafyllidis (GRE) | 1 | |||||||||||||||||
Yakup Gör (TUR) | 6 | |||||||||||||||||
Yakup Gör (TUR) | 6 | |||||||||||||||||
Nicolae Cojocaru (ROU) | 0 | |||||||||||||||||
Alt yarı
Bölüm 3
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Cruiz Manning (CAN) | 0 | |||||||||||||||||
Semen Radulov (UKR) | 10 | |||||||||||||||||
Semen Radulov (UKR) | 4 | |||||||||||||||||
Arun Kumar (IND) | 5 | |||||||||||||||||
Cấn Tất Dự (VIE) | 0 | |||||||||||||||||
Arun Kumar (IND) | 7 | |||||||||||||||||
Arun Kumar (IND) | 0 | |||||||||||||||||
James Green (USA) | 10 | |||||||||||||||||
Robert Ollé (SVK) | 5 | |||||||||||||||||
Philipp Crepaz (AUT) | 1 | |||||||||||||||||
Robert Ollé (SVK) | 1 | |||||||||||||||||
James Green (USA) | 12 | |||||||||||||||||
James Green (USA) | 10 | |||||||||||||||||
Johnathan Scott (CRC) | 0 | |||||||||||||||||
Bölüm 4
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Hasan Yezdani (IRI) | 16 | |||||||||||||||||
Jung Young-ho (KOR) | 4 | |||||||||||||||||
Hasan Yezdani (IRI) | 6T | |||||||||||||||||
Miroslav Kirov (BUL) | 1 | |||||||||||||||||
Yoan Blanco (ECU) | 5 | |||||||||||||||||
Şablon:FBayraksporcu | 7 | |||||||||||||||||
Hasan Yezdani (IRI) | 6T | |||||||||||||||||
Davit Tlashadze (GEO) | 0 | |||||||||||||||||
Zsombor Gulyás (HUN) | 1 | |||||||||||||||||
Takafumi Kojima (JPN) | 2 | |||||||||||||||||
Takafumi Kojima (JPN) | 3 | |||||||||||||||||
Davit Tlashadze (GEO) | 5 | |||||||||||||||||
Mostafa Rezaeifar (AUS) | 0 | |||||||||||||||||
Ayad Ibrahim (EGY) | 7 | Davit Tlashadze (GEO) | 10 | |||||||||||||||
Davit Tlashadze (GEO) | 14 |
Repesaj
1. repesaj turu | 2. repesaj turu | Bronz madalya maçları | |||||||||
Batchuluuny Ankhbayar (MGL) | Nurlan Bekzhanov (KAZ) | 4 | Yakup Gör (TUR) | 9 | |||||||
Nurlan Bekzhanov (KAZ) | HG | Yakup Gör (TUR) | 15 | Azamat Nurykau (BLR) | 8 | ||||||
Jung Young-ho (KOR) | 1 | Miroslav Kirov (BUL) | 6 | Miroslav Kirov (BUL) | 0 | ||||||
Miroslav Kirov (BUL) | 4 | Davit Tlashadze (GEO) | 2 | James Green (USA) | 8T |