År | Lopp | Häst | Tränare |
1985 | Elitloppet Consolation | Matiné | Bo W. Takter |
1992 | Klass II-final, sept | Prides Duchess | John-Erik Magnusson |
1997 | Bronsdivisionens final, maj | Super Somolli | Petri Puro |
1998 | Klass I-final, feb | Woolmark | Ulf Norrby |
1999 | World Trotting Derby | Enjoy Lavec | Jimmy Takter |
2000 | Bronsdivisionens final, nov | Count Eban | Petri Puro |
2004 | Klass I-final, aug | Inkato | Petri Puro |
2007 | Klass II-final, feb | Uncle Sund | Kari Lähdekorpi |
2007 | Klass I-final, april | Commander Crowe | Petri Puro |
2007 | Bronsdivisionens final, nov | Uncle Sund | Kari Lähdekorpi |
2007 | Klass II-final, nov | Global Mind | Glen Norman |
2007 | Klass I-final, dec | Cadeau K. | Kari Lähdekorpi |
2008 | Silverdivisionens final, mars | Go On Pale | Kari Lähdekorpi |
2008 | Bronsdivisionens final, mars | Cadeau K. | Kari Lähdekorpi |
2008 | Bronsdivisionens final, okt | Brioni | Joakim Lövgren |
2009 | Bronsdivisionens final, jan | Orso | Kari Lähdekorpi |
2010 | Silverdivisionens final, feb | Omega Boko | Timo Nurmos |
2011 | Ina Scots Ära | Deuxieme Picsous | Johan Lejon |
2011 | Peter Haughton Memorial | Weingartner | Jimmy Takter |
2011 | Silverdivisionens final, nov | Nick Nock | Tomas Malmqvist |
2012 | Silverdivisionens final, feb | Jackal Face | Helena Burman |
2012 | Klass I-final, feb | Online d'Amour | Mats Rånlund |
2012 | Steinlagers Äreslöp | Beanie M.M. | Morten Waage |
2012 | Klass I-final, maj | Obama Gel | Mikael Selin |
2012 | Klass I-final, juni | Truculent | Lars I. Nilsson |
2012 | Klass I-final, dec | King Creole E.P. | Bo Westergård |
2013 | Berth Johanssons Memorial | David Sisu | Petri Salmela |
2013 | Klass I-final, maj | Rapide Marke | Mikael Selin |
2013 | Bronsdivisionens final, juni | No Deal | Flemming Jensen |
2014 | Klass II-final, dec | Red Team Rex | Bo Westergård |
2015 | Klass II-final, mars | Flex Lane | Lars I. Nilsson |
2015 | Klass II-final, aug | Digital Product | Henrik Hoffman |
2015 | Breeders Crown Open Trot | Creatine | Jimmy Takter |
2016 | Silverdivisionens final, feb | Scellino Luis | Stig H. Johansson |
2016 | Klass I-final, nov | Aron Palema | Pär Hedberg |
2017 | E.J:s Guldsko | Volstead | Stefan Melander |
2018 | Margaretas Tidiga Unghästserie, jan | A Sweet Dance | Helena Burman |
2018 | Margaretas Tidiga Unghästserie, maj | A Sweet Dance | Helena Burman |
2018 | Margaretas Tidiga Unghästserie, maj | Hevin Boko | Timo Nurmos |
2018 | Jim Doherty Memorial | The Ice Dutchess | Jimmy Takter |
2018 | The Owners Trophy | Volstead | Stefan Melander |