Sony Ericsson International 2007
Miejsce | Indie | ||
---|---|---|---|
Nawierzchnia | Twarda | ||
Data | 10–18.02.2007 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | III | ||
Pula nagród | 175 000 $ | ||
Drabinka | 32S/32Q/16D | ||
Dyrektor | Sunder Raju | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Jarosława Szwiedowa | |||
Gra podwójna Chan Yung-jan Chuang Chia-jung | |||
|
Sony Ericsson International 2007 – tenisowy turniej WTA z cyklu Bangalore Open rozgrywany w dniach 10–18 lutego 2007 roku w Bengaluru na kortach twardych o puli nagród 175 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | |
1 | Mara Santangelo | 38 |
---|---|---|
2 | Sania Mirza | 49 |
3 | Wasilisa Bardina | 55 |
4 | Jelena Kostanić Tošić | 59 |
5 | Juliana Fedak | 76 |
6 | Chan Yung-jan | 84 |
7 | Tamarine Tanasugarn | 86 |
8 | Alberta Brianti | 87 |
Drabinka
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Mara Santangelo | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Yurika Sema | 1 | 4 | ||||||||||||||||
1 | Mara Santangelo | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Olha Sawczuk | 1 | 0 | |||||||||||||||||
4 | Jelena Kostanić Tošić | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Olha Sawczuk | 6 | 6 | |||||||||||||||||
1 | Mara Santangelo | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Jarosława Szwiedowa | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Melinda Czink | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Cippora Obziler | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Cippora Obziler | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Jarosława Szwiedowa | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Jarosława Szwiedowa | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Sania Mirza | 7 | 4 | 4 | |||||||||||||||
Faza początkowa
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
1 | Mara Santangelo | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Q | Sun Shengnan | 2 | 6 | ||||||||||||||||
1 | Mara Santangelo | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||
Akgul Amanmuradova | 6 | 5 | 2 | ||||||||||||||||
Akgul Amanmuradova | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Jarmila Gajdošová | 3 | 3 | |||||||||||||||||
1 | Mara Santangelo | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Yurika Sema | 1 | 4 | ||||||||||||||||
Julija Bejhelzimer | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Nudnida Luangnam | 2 | 1 | ||||||||||||||||
Julija Bejhelzimer | 6 | 4 | 1 | ||||||||||||||||
Q | Yurika Sema | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Q | Yurika Sema | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
5 | Juliana Fedak | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
4 | Jelena Kostanić Tošić | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||
WC | Sophie Ferguson | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||
4 | Jelena Kostanić Tošić | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Dominika Cibulková | 4 | 1 | |||||||||||||||||
Dominika Cibulková | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Tara Iyer | 0 | 2 | ||||||||||||||||
4 | Jelena Kostanić Tošić | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Olha Sawczuk | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Olha Sawczuk | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Marija Korytcewa | 4 | 3 | |||||||||||||||||
Olha Sawczuk | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
Alicia Molik | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
Alicia Molik | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Alberta Brianti | 4 | 3 | ||||||||||||||||
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
6 | Chan Yung-jan | 6 | 5 | 2 | |||||||||||||||
Melinda Czink | 1 | 7 | 7 | ||||||||||||||||
Melinda Czink | 4 | 7 | 7 | ||||||||||||||||
Hsieh Su-wei | 6 | 6 | 5 | ||||||||||||||||
Sandra Klösel | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Hsieh Su-wei | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Melinda Czink | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Cippora Obziler | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Ałła Kudriawcewa | 6 | 3 | 3 | ||||||||||||||||
Cippora Obziler | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Cippora Obziler | 6 | 6 | |||||||||||||||||
3 | Wasilisa Bardina | 1 | 2 | ||||||||||||||||
Kristina Barrois | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Wasilisa Bardina | 6 | 6 | 7 | |||||||||||||||
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
7 | Tamarine Tanasugarn | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Chan Chin-wei | 3 | 3 | ||||||||||||||||
7 | Tamarine Tanasugarn | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||
Jarosława Szwiedowa | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Shikha Uberoi | 3 | 7 | 3 | |||||||||||||||
Jarosława Szwiedowa | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Jarosława Szwiedowa | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Sania Mirza | 7 | 4 | 4 | |||||||||||||||
Yuan Meng | 2 | 0 | |||||||||||||||||
Tacciana Puczak | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Tacciana Puczak | 6 | 5 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Sania Mirza | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||
Martina Suchá | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
2 | Sania Mirza | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 25 840 $ | 140 |
---|---|---|
Finalistka | 13 520 $ | 100 |
Półfinalistka | 7 105 $ | 65 |
Ćwierćfinalistka | 3 740 $ | 35 |
2 runda | 2 030 $ | 20 |
1 runda | 1 205 $ | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki |
1 | Chan Yung-jan Chuang Chia-jung |
---|---|
2 | Sania Mirza Mara Santangelo |
3 | Julija Bejhelzimer Juliana Fedak |
4 | Hsieh Su-wei Ałła Kudriawcewa |
Drabinka
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) [2] | Punkty (WTA)[3] |
Zwyciężczynie | 7 620 $ | 140 |
---|---|---|
Finalistki | 4 020 $ | 100 |
Półfinalistki | 2 170 $ | 65 |
Ćwierćfinalistki | 1 160 $ | 35 |
1 runda | 600 $ | 1 |
Eliminacje gry pojedynczej
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | |
3 | Chan Chin-wei | 157 |
---|---|---|
4 | Andreja Klepač | 183 |
5 | Chen Yanchong | 190 |
6 | Neha Uberoi | 197 |
8 | Zhang Shuai | 203 |
9 | Sunitha Rao | 222 |
10 | Yurika Sema | 238 |
11 | Sun Shengnan | 256 |
Drabinka
Ćwierćfinały | Półfinały | Finały | |||||||||||||||||
10 | Yurika Sema | ||||||||||||||||||
Wolny los | |||||||||||||||||||
10 | Yurika Sema | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Arthi Venkataraman | 0 | 0 | ||||||||||||||||
WC | Arthi Venkataraman | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Anne Priska Schäfer | 3 | 1 | |||||||||||||||||
10 | Yurika Sema | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Ren Jing | 2 | 2 | |||||||||||||||||
Isha Lakhani | 2 | 2 | |||||||||||||||||
Ren Jing | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Ren Jing | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Zhang Shuai | 3 | 2 | ||||||||||||||||
WC | Poojashree Venkatesh | 5 | 1 | ||||||||||||||||
8 | Zhang Shuai | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Ćwierćfinały | Półfinały | Finały | |||||||||||||||||
11 | Sun Shengnan | ||||||||||||||||||
Wolny los | |||||||||||||||||||
11 | Sun Shengnan | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Ankita Bhambri | 1 | 3 | |||||||||||||||||
Rushmi Chakravarthi | 5 | 4 | |||||||||||||||||
Ankita Bhambri | 7 | 6 | |||||||||||||||||
11 | Sun Shengnan | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Amina Rakhim | 1 | 3 | |||||||||||||||||
Archana Venkataraman | 1 | 2 | |||||||||||||||||
Lavinia Tananta | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Lavinia Tananta | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Amina Rakhim | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Amina Rakhim | 7 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Sunitha Rao | 6 | 6 | 4 | |||||||||||||||
Ćwierćfinały | Półfinały | Finały | |||||||||||||||||
3 | Chan Chin-wei | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Meghha Vakaria | 4 | 2 | ||||||||||||||||
3 | Chan Chin-wei | 7 | 3 | 6 | |||||||||||||||
Han Xinyun | 5 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
Han Xinyun | |||||||||||||||||||
Wolny los | |||||||||||||||||||
3 | Chan Chin-wei | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Sandy Gumulya | 1 | 3 | |||||||||||||||||
Sanaa Bhambri | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Sandy Gumulya | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Sandy Gumulya | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Sandhya Nagaraj | 6 | 1 | 2 | ||||||||||||||||
Sandhya Nagaraj | 6 | 6 | |||||||||||||||||
6 | Neha Uberoi | 2 | 3 | ||||||||||||||||
Ćwierćfinały | Półfinały | Finały | |||||||||||||||||
4 | Andreja Klepač | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Prerana Appineni | 0 | 1 | |||||||||||||||||
4 | Andreja Klepač | ||||||||||||||||||
Wolny los | |||||||||||||||||||
Wolny los | |||||||||||||||||||
Wolny los | |||||||||||||||||||
4 | Andreja Klepač | 3 | 5 | ||||||||||||||||
Nudnida Luangnam | 6 | 7 | |||||||||||||||||
WC | Asha Nanda Kumar | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Brie Whitehead | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Asha Nanda Kumar | 2 | 2 | |||||||||||||||||
Nudnida Luangnam | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Nudnina Luangnam | 6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | Chen Yanchong | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczynie | 8 | |
---|---|---|
Finalistki | 605 $ | 4 |
2 runda | 325 $ | 3 |
1 runda | 185 $ | 1 |