Mistrzostwa Świata U-17 w Piłce Nożnej 2015
Copa Mundial de Fútbol Sub-17 de 2015 | |||
| |||
Szczegóły turnieju | |||
Gospodarz | Chile | ||
---|---|---|---|
Termin | 17 października – 8 listopada | ||
Liczba drużyn | 24 (z 6 konfederacji) | ||
Stadiony | 8 (w 8 miastach) | ||
Mistrz | Nigeria U-17 (5. tytuł) | ||
Statystyki turnieju | |||
Mecze | 52 | ||
Strzelone gole | 151 (2,9 na mecz) | ||
Frekwencja | 482 490 (9279 na mecz) | ||
Król strzelców | Victor Osimhen (9 goli) | ||
Najlepszy zawodnik | Kelechi Nwakali |
Mistrzostwa Świata do lat 17 w Piłce Nożnej 2015 – szesnasty turniej Mistrzostw Świata U-17, który odbył się w 2015 roku w Chile[1]. Spotkania były rozgrywane w dniach 17 października – 8 listopada.
Kandydatury
Cztery państwa oficjalnie ubiegały się o organizację turnieju[2]:
- Chile
- Rosja
- Tunezja
- Walia
Stadiony
Chilijska Federacja Piłki Nożnej, która jest odpowiedzialna za organizację turnieju ogłosiła 15 grudnia 2014 roku listę miast, które będą gospodarzami imprezy. Pierwotnie na tej liście znalazło się 9 miast: Chillán, Puerto Montt, Talca, Copiapó, Coquimbo, Quillota, Santiago, La Serena i Viña del Mar.[3]
Federacja zastrzegła jednak prawo do odrzucenia dwóch miast przy podjęciu ostatecznej decyzji. Tak też się stało i w dniu 8 kwietnia 2015 roku poinformowano, że turniej ostatecznie odbędzie się w 8 miastach. Prawo organizacji straciły Copiapó oraz Quillota, a do grona organizatorów dołączono Concepción.[4]
La Serena | Położenie na mapie Chile | Coquimbo |
---|---|---|
Estadio La Portada | Estadio Francisco Sánchez Rumoroso | |
Pojemność: 18,243 | Pojemność: 18,750 | |
Viña del Mar | Santiago | |
Estadio Sausalito | Estadio Nacional de Chile | |
Pojemność: 22,340 | Pojemność: 48,665 | |
Talca | Chillán | |
Estadio Fiscal de Talca | Estadio Municipal de Chillán Nelson Oyarzún Arenas | |
Pojemność: 8,200 | Pojemność: 12,000 | |
Concepción | Puerto Montt | |
Estadio Municipal de Concepción | Estadio Regional de Chinquihue | |
Pojemność: 30,448 | Pojemność: 10,000 | |
Kwalifikacje
W turnieju oprócz drużyny gospodarzy, wystąpiły 23 reprezentacje, które uzyskały kwalifikacje w następujących turniejach kontynentalnych.
Konfederacja | Kwalifikacje | Zakwalifikowane drużyny |
---|---|---|
AFC (Azja) | Mistrzostwa Azji U-16 w piłce nożnej 2014 | Australia U-17 Korea Południowa U-17 Korea Północna U-17 Syria U-17 |
CAF (Afryka) | Mistrzostwa Afryki U-17 w piłce nożnej 2015 | Gwinea U-17 Mali U-17 Nigeria U-17 Południowa Afryka U-17 |
CONCACAF (Ameryka Północna, Środkowa i Karaiby) | Mistrzostwa Ameryki Północnej U-17 w Piłce Nożnej 2015 | Honduras U-17 Kostaryka U-17 Meksyk U-17 Stany Zjednoczone U-17 |
CONMEBOL (Ameryka Południowa) | Mistrzostwa Ameryki Południowej U-17 w Piłce Nożnej 2015 | Argentyna U-17 Brazylia U-17 Ekwador U-17 Paragwaj U-17 |
OFC (Oceania) | Mistrzostwa Oceanii U-17 w Piłce Nożnej 2015 | Nowa Zelandia U-17 |
UEFA (Europa) | Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej 2015 | Anglia U-17 Belgia U-17 Chorwacja U-17 Francja U-17 Niemcy U-17 Rosja U-17 |
Gospodarz turnieju | Chile U-17 |
Losowanie
Losowanie grup turnieju finałowego odbyło się 6 sierpnia 2015 roku.[5] 24 drużyny zostały podzielone na 4 koszyki:
- Koszyk 1: Gospodarz + mistrzowie kontynentów (z wyjątkiem UEFA)
- Koszyk 2: Pozostałe drużyny z Ameryki Północnej i Azji
- Koszyk 3: Pozostałe drużyny z Afryki i Ameryki Południowej
- Koszyk 4: Drużyny z Europy
Chile jako gospodarz turnieju zostało automatycznie przypisane do grupy A. Jedyną zasadą obowiązującą podczas losowania grup było, że dwie drużyny z tego samego kontynentu nie mogą trafić do tej samej grupy.
Koszyk 1 | Koszyk 2 | Koszyk 3 | Koszyk 4 |
---|---|---|---|
Chile U-17 (gr. A) | Kostaryka U-17 | Gwinea U-17 | Belgia U-17 |
Faza grupowa
- Legenda
Bezpośredni awans do fazy pucharowej. | |
Awans do fazy pucharowej, jako jedna z czterech najlepszych drużyn zajmujących trzecie miejsce w grupie. | |
Odpadnięcie z turnieju. |
Gdy drużyny mają tyle samo punktów, o kolejności w tabeli decyduje:
- różnica bramek;
- gole zdobyte;
- punkty zdobyte w meczach pomiędzy danymi drużynami;
- różnica bramek w meczach pomiędzy danymi drużynami;
- zdobyte bramki w meczach pomiędzy danymi drużynami;
- losowanie miejsc przez komitet organizacyjny.
O kolejności drużyn z trzecich miejsc decyduje:
- liczba punktów;
- różnica bramek;
- gole zdobyte;
- losowanie miejsc przez komitet organizacyjny.
Wszystkie czasy podane są w czasie CET.[6]
Grupa A
Zespół | Pkt | M | W | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nigeria U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 |
Chorwacja U-17 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | +1 |
Chile U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 |
Stany Zjednoczone U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 |
17 października 2015 22:00 CET | Nigeria U-17 | 2:0 Raport | Stany Zjednoczone U-17 | Estadio Nacional de Chile, Santiago Sędzia: Deniz Aytekin |
18 października 2015 1:00 CET | Chile U-17 | 1:1 Raport | Chorwacja U-17 | Estadio Nacional de Chile, Santiago Sędzia: Abdulrahman Al-Jassim |
20 października 2015 22:00 CET | Stany Zjednoczone U-17 | 2:2 Raport | Chorwacja U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Enrique Cáceres |
21 października 2015 1:00 CET | Chile U-17 | 1:5 Raport | Nigeria U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Ruddy Buquet |
24 października 2015 1:00 CET | Stany Zjednoczone U-17 | 1:4 Raport | Chile U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Matej Jug |
24 października 2015 1:00 CET | Chorwacja U-17 | 2:1 Raport | Nigeria U-17 | Estadio Francisco Sánchez Rumoroso, Coquimbo Sędzia: Wilson Lamouroux |
Grupa B
Zespół | Pkt | M | W | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korea Południowa U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | +2 |
Brazylia U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 |
Anglia U-17 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 |
Gwinea U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 |
17 października 2015 21:00 CET | Anglia U-17 Hinds 61' | 1:1 Raport | Gwinea U-17 N. Bangoura 76' | Estadio Francisco Sánchez Rumoroso, Coquimbo Sędzia: Roberto Tobar |
18 października 2015 0:00 CET | Brazylia U-17 | 0:1 Raport | Korea Południowa U-17 Jang Jae-won 79' | Estadio Francisco Sánchez Rumoroso, Coquimbo Sędzia: Ricardo Montero |
20 października 2015 22:00 CET | Anglia U-17 | 0:1 Raport | Brazylia U-17 Leandro 67' | Estadio La Portada, La Serena Sędzia: Abdulla Hassan Mohamed |
21 października 2015 1:00 CET | Korea Południowa U-17 Oh Se-hun 90+2' | 1:0 Raport | Gwinea U-17 | Estadio La Portada, La Serena Sędzia: Héctor Francisco Rodríguez |
23 października 2015 22:00 CET | Korea Południowa U-17 | 0:0 Raport | Anglia U-17 | Estadio Francisco Sánchez Rumoroso, Coquimbo Sędzia: Valdin Legister |
23 października 2015 22:00 CET | Gwinea U-17 | 1:3 Raport | Brazylia U-17 Lincoln 15' (k.) Leandro 33' Arthur 67' | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Deniz Aytekin |
Grupa C
Zespół | Pkt | M | W | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Meksyk U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 |
Niemcy U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | +6 |
Australia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 |
Argentyna U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -7 |
18 października 2015 21:00 CET | Australia U-17 Waring 54' | 1:4 Raport | Niemcy U-17 | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Mehdi Abid Charef |
19 października 2015 0:00 CET | Meksyk U-17 | 2:0 Raport | Argentyna U-17 | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Danny Makkelie |
21 października 2015 22:00 CET | Australia U-17 | 0:0 Raport | Meksyk U-17 | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Janny Sikazwe |
22 października 2015 1:00 CET | Argentyna U-17 | 0:4 Raport | Niemcy U-17 | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Ricardo Montero |
25 października 2015 0:00 CET | Argentyna U-17 Conechny 67' (k.) | 1:2 Raport | Australia U-17 Panetta 25', 52' | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Ruddy Buquet |
25 października 2015 0:00 CET | Niemcy U-17 | 1:2 Raport | Meksyk U-17 | Estadio Fiscal de Talca, Talca Sędzia: Enrique Cáceres |
Grupa D
Zespół | Pkt | M | W | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mali U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 |
Ekwador U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 |
Belgia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Honduras U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 |
18 października 2015 21:00 CET | Belgia U-17 | 0:0 Raport | Mali U-17 | Estadio Fiscal de Talca, Talca Sędzia: Nick Waldron |
19 października 2015 0:00 CET | Honduras U-17 Grant 83' | 1:3 Raport | Ekwador U-17 Guerrero 7' Estupiñan 19' (k.) Cortez 76' | Estadio Fiscal de Talca, Talca Sędzia: Michael Oliver |
21 października 2015 22:00 CET | Belgia U-17 Vancamp 21' Rigo 78' | 2:1 Raport | Honduras U-17 Leiva 49' | Estadio Fiscal de Talca, Talca Sędzia: Diego Haro |
22 października 2015 1:00 CET | Ekwador U-17 Estupiñan 70' (k.) | 1:2 Raport | Mali U-17 Boubacar 9' Malle 61' | Estadio Fiscal de Talca, Talca Sędzia: Martin Strömbergsson |
24 października 2015 21:00 CET | Ekwador U-17 | 2:0 Raport | Belgia U-17 | Estadio Fiscal de Talca, Talca Sędzia: Abdulrahman Al-Jassim |
24 października 2015 21:00 CET | Mali U-17 | 3:0 Raport | Honduras U-17 | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Nick Waldron |
Grupa E
Zespół | Pkt | M | W | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 |
Kostaryka U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Korea Północna U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 |
Południowa Afryka U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 |
19 października 2015 22:00 CET | Południowa Afryka U-17 Mayo 90' | 1:2 Raport | Kostaryka U-17 Masis 7' Reyes 63' (k.) | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Mohd Amirul Izwan Yaacob |
20 października 2015 1:00 CET | Korea Północna U-17 | 0:2 Raport | Rosja U-17 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Wilson Lamouroux |
22 października 2015 22:00 CET | Południowa Afryka U-17 Mukumela 10' (k.) | 1:1 Raport | Korea Północna U-17 Kim Wi-song 17' (k.) | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Jewhen Aranowski |
23 października 2015 1:00 CET | Rosja U-17 | 1:1 Raport | Kostaryka U-17 Ramírez 71' | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Roberto Tobar |
25 października 2015 23:00 CET | Rosja U-17 Machatadze 5' (k.) 89' | 2:0 Raport | Południowa Afryka U-17 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Diego Haro |
25 października 2015 23:00 CET | Kostaryka U-17 Mesén 84' | 1:2 Raport | Korea Północna U-17 Pak Yong-gwan 14' Jong Chang-bom 90+3' | Estadio Regional de Chinquihue, Puerto Montt Sędzia: Danny Makkelie |
Grupa F
Zespół | Pkt | M | W | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja U-17 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 4 | +10 |
Nowa Zelandia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 |
Paragwaj U-17 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 7 | +1 |
Syria U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -7 |
19 października 2015 22:00 CET | Nowa Zelandia U-17 | 1:6 Raport | Francja U-17 | Estadio Regional de Chinquihue, Puerto Montt Sędzia: Valdin Legister |
20 października 2015 1:00 CET | Syria U-17 Al-Aji 62' | 1:4 Raport | Paragwaj U-17 | Estadio Regional de Chinquihue, Puerto Montt Sędzia: Matej Jug |
22 października 2015 22:00 CET | Nowa Zelandia U-17 | 0:0 Raport | Syria U-17 | Estadio Regional de Chinquihue, Puerto Montt Sędzia: Malang Diedhiou |
23 października 2015 1:00 CET | Paragwaj U-17 | 3:4 Raport | Francja U-17 | Estadio Regional de Chinquihue, Puerto Montt Sędzia: Mehdi Abid Charef |
25 października 2015 20:00 CET | Paragwaj U-17 Ñamandú 43' | 1:2 Raport | Nowa Zelandia U-17 Ashworth 11' Imrie 90+1' | Estadio Regional de Chinquihue, Puerto Montt Sędzia: Jewhen Aranowski |
25 października 2015 20:00 CET | Francja U-17 | 4:0 Raport | Syria U-17 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Janny Sikazwe |
Ranking drużyn z trzecich miejsc
4 najlepsze drużyny z trzecich miejsc awansują do fazy pucharowej turnieju.
Gr. | Zespół | Pkt | M | W | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | Chile U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 |
E | Korea Północna U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 |
D | Belgia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 |
C | Australia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 |
F | Paragwaj U-17 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 7 | +1 |
B | Anglia U-17 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 |
Zestawienie meczów w 1/8 finału
Zespoły, które awansowały z trzecich miejsc w swoich grupach zagrają przeciwko drużynom które zajęły 1. miejsca w grupach A, B, C i D według następującego porządku zapisanego w regulaminie rozgrywek w sekcji nr 18.[7]
Ostateczny wariant
Grupy z których kwalifikacje uzyskały zespoły z 3. miejsc | 1A zagra przeciwko: | 1B zagra przeciwko: | 1C zagra przeciwko: | 1D zagra przeciwko: |
---|---|---|---|---|
A B C D | 3C | 3D | 3A | 3B |
A B C E | 3C | 3A | 3B | 3E |
A B C F | 3C | 3A | 3B | 3F |
A B D E | 3D | 3A | 3B | 3E |
A B D F | 3D | 3A | 3B | 3F |
A B E F | 3E | 3A | 3B | 3F |
A C D E | 3C | 3D | 3A | 3E |
A C D F | 3C | 3D | 3A | 3F |
A C E F | 3C | 3A | 3F | 3E |
A D E F | 3D | 3A | 3F | 3E |
B C D E | 3C | 3D | 3B | 3E |
B C D F | 3C | 3D | 3B | 3F |
B C E F | 3E | 3C | 3B | 3F |
B D E F | 3E | 3D | 3B | 3F |
C D E F | 3C | 3D | 3F | 3E |
Faza pucharowa
Jeśli w meczu fazy pucharowej po czasie regulaminowym wynik będzie remisowy, rozgrywa się konkurs rzutów karnych aż do wyłonienia zwycięzcy.[8].
Drabinka
1/8 finału
Mecz 37 28 października 2015 21:00 CET | Brazylia U-17 L. Henrique 90+6' (k.) | 1:0 Raport | Nowa Zelandia U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Mohd Amirul Izwan Yaacob |
Mecz 38 28 października 2015 21:00 CET | Meksyk U-17 | 4:1 Raport | Chile U-17 B. Leiva 40' | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Michael Oliver |
Mecz 39 29 października 2015 0:00 CET | Nigeria U-17 | 6:0 Raport | Australia U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Roberto Tobar |
Mecz 40 29 października 2015 0:00 CET | Korea Południowa U-17 | 0:2 Raport | Belgia U-17 Vancamp 11' Verreth 67' | Estadio La Portada, La Serena Sędzia: Malang Diedhiou |
Mecz 41 29 października 2015 21:00 CET | Chorwacja U-17 | 2:0 Raport | Niemcy U-17 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Martin Strömbergsson |
Mecz 42 29 października 2015 21:00 CET | Mali U-17 | 3:0 Raport | Korea Północna U-17 | Estadio Fiscal de Talca, Talca Sędzia: Héctor Rodríguez |
Mecz 43 30 października 2015 0:00 CET | Rosja U-17 | 1:4 Raport | Ekwador U-17 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Abdulla Hassan Mohamed |
Mecz 44 30 października 2015 0:00 CET | Francja U-17 | 0:0 k. 3:5 Raport | Kostaryka U-17 | Estadio Regional de Chinquihue, Puerto Montt Sędzia: Wilson Lamouroux |
Rzuty karne | ||||
Edouard Cognat Reine Adelaide Boutobba | Córdoba Juárez Arboine Villegas Reyes |
Ćwierćfinały
Mecz 45 1 listopada 2015 20:00 CET | Brazylia U-17 | 0:3 Raport | Nigeria U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Matej Jug |
Mecz 46 1 listopada 2015 23:00 CET | Chorwacja U-17 | 0:1 Raport | Mali U-17 Koita 20' | Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillán Sędzia: Enrique Cáceres |
Mecz 47 2 listopada 2015 21:00 CET | Ekwador U-17 | 0:2 Raport | Meksyk U-17 | Estadio Francisco Sánchez Rumoroso, Coquimbo Sędzia: Ruddy Buquet |
Mecz 48 3 listopada 2015 0:00 CET | Belgia U-17 Rigo 27' | 1:0 Raport | Kostaryka U-17 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Janny Sikazwe |
Półfinały
Mecz 49 5 listopada 2015 21:00 CET | Mali U-17 B. Traoré 22' Maïga 55' Koita 85' | 3:1 Raport | Belgia U-17 Rigo 16' | Estadio La Portada, La Serena Sędzia: Roberto Tobar |
Mecz 50 6 listopada 2015 0:00 CET | Meksyk U-17 | 2:4 Raport | Nigeria U-17 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Sędzia: Abdulla Hassan Mohamed |
Mecz o 3. miejsce
Mecz 51 8 listopada 2015 20:00 CET | Belgia U-17 | 3:2 Raport | Meksyk U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Abdulrahman Al-Jassim |
Finał
Mecz 52 8 listopada 2015 23:00 CET | Mali U-17 | 0:2 Raport | Nigeria U-17 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Sędzia: Michael Oliver |
Przypisy
- ↑ FIFA U-17 World Cup India 2017 - Host Country - FIFA.com [online], www.fifa.com [dostęp 2017-11-18] [zarchiwizowane z adresu 2017-11-10] (ang.).
- ↑ Canada in mix for 2015 Women's World Cup - CBC Sports - Soccer [online], www.cbc.ca [dostęp 2017-11-18] [zarchiwizowane z adresu 2013-10-19] (ang.).
- ↑ Chile define sedes para la Copa América de 2015 y Mundial sub 17 | Noticias | Agencia Andina [online], www.andina.com.pe [dostęp 2017-11-18] (hiszp.).
- ↑ Chile define las ocho sedes para el Mundial Sub-17 del 2015 - Fútbol Nacional - 24horas [online], www.24horas.cl [dostęp 2017-11-18] (hiszp.).
- ↑ Draw marks the way to Chile 2015 glory - FIFA.com [online], www.fifa.com [dostęp 2017-11-18] [zarchiwizowane z adresu 2015-10-16] (ang.).
- ↑ Uwaga. W nocy z 24 na 25 października 2015 roku nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy.
- ↑ Regulamin Mistrzostw Świata U-17 w Piłce Nożnej 2015. [dostęp 2015-09-21]. [zarchiwizowane z tego adresu (2017-10-13)].
- ↑ Regulations – FIFA U-17 World Cup Chile 2015. [dostęp 2015-09-21]. [zarchiwizowane z tego adresu (2017-10-13)].
- p
- d
- e
|