Championship League Snooker 2016
| ||||
Liczba uczestników | 27 | |||
---|---|---|---|---|
Miejsce | Crondon Park Golf Club, Stock, Anglia | |||
Zwycięzca | Judd Trump | |||
II miejsce | ||||
Najwyższy break | 147 Fergal O’Brien | |||
Rozegrane mecze | 192 |
Championship League Snooker 2016 to dziewiąta edycja zawodów snookerowych rozgrywanych w Crondon Park Golf Club w Anglii. W turnieju wystąpiło 27 zawodników, którzy w 8 grupach rozgrywanych na przestrzeni dwóch miesięcy (4 stycznia – 3 marca) rozegrali 192 pojedynki.
Format turnieju
- Wszystkie mecze rozgrywane są do 3 wygranych frejmów.
- Kryteria klasyfikowania zawodników w grupach: większa liczba zdobytych punktów, większa liczba wygranych frejmów, mniejsza liczba przegranych frejmów, zwycięzca bezpośredniego spotkania.
- W grupie 1 rywalizuje 7 zawodników systemem każdy z każdym. 4 najlepszych awansuje do play-offów, których zwycięzca przechodzi do tzw. Grupy Zwycięzców. Przegrani w play-offach oraz 5. zawodnik z grupy przechodzą do rozgrywek grupy 2, gdzie do rywalizacji dołącza kolejnych 3 graczy. Zawodnicy zajmujący 6. i 7. miejsce w danej grupie odpadają z zawodów. System rozgrywek powtarza się przez kolejnych 7 grup.
- Po rozgrywkach w 7 grupach wyłonionych zostaje 7 uczestników grupy zwycięzców, w której rywalizacja toczy się na podobnych zasadach, jak w poprzednich grupach. Zwycięzca finału grupy zwycięzców jest triumfatorem całego turnieju.
Zawodnicy
Grupa 1 (4-5.01.2016): Ronnie O’Sullivan, Mark Williams, Barry Hawkins, John Higgins, Ricky Walden, Robert Milkins, Ryan Day
Grupa 2 (6-7.01.2016): Mark Selby, Judd Trump, Joe Perry + 4 snookerzystów z grupy 1
Grupa 3 (25-26.01.2016): Stephen Maguire, Marco Fu, Michael White + 4 snookerzystów z grupy 2
Grupa 4 (27-28.01.2016): Neil Robertson, Ben Woollaston, Graeme Dott + 4 snookerzystów z grupy 3
Grupa 5 (22-23.02.2016): David Gilbert, Mark Davis, Kyren Wilson, Michael Holt + 3 snookerzystów z grupy 4
Grupa 6 (24-25.02.2016): Martin Gould, Allister Carter, Fergal O’Brien, Dominic Dale + 3 snookerzystów z grupy 5
Grupa 7 (29.02.-01.03.2016): Matthew Selt, Liang Wenbo, Stuart Bingham + 4 snookerzystów z grupy 6
Grupa zwycięzców (02-03.03.2016): 7 zwycięzców poszczególnych grup
Nagrody
Grupy 1-7
- Zwycięzca – 3,000 £
- Finalista – 2,000 £
- Półfinaliści – 1,000 £
- Wygrany frejm (faza grupowa) – 100 £
- Wygrany frejm (faza play-off) – 300 £
- Najwyższy break – 500£
Grupa Zwycięzców
- Zwycięzca – 10,000 £
- Finalista – 5,000 £
- Półfinaliści – 3,000 £
- Wygrany frejm (faza grupowa) – 200 £
- Wygrany frejm (faza play-off) – 300 £
- Najwyższy break – 1,000 £
Łączna pula nagród – 205 000 £
Grupa 1
Miejsce | OSU | WIL | MIL | WAL | HAW | HIG | DAY | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ronnie O’Sullivan | X | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 18-8 | 6-0 | 6 |
2 | Mark Williams | 2 | X | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15-11 | 4-2 | 4 |
3 | Robert Milkins | 1 | 3 | X | 1 | 3 | 2 | 3 | 13-14 | 3-3 | 3 |
4 | Ricky Walden | 0 | 1 | 3 | X | 3 | 1 | 3 | 11-13 | 3-3 | 3 |
5 | Barry Hawkins | 1 | 2 | 2 | 1 | X | 3 | 3 | 12-14 | 2-4 | 2 |
6 | John Higgins | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | X | 0 | 9-15 | 2-4 | 2 |
7 | Ryan Day | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | X | 12-15 | 1-5 | 1 |
- Ronnie O’Sullivan 3-2 Mark Williams
- John Higgins 0-3 Barry Hawkins
- Ricky Walden 0-3 Ronnie O’Sullivan
- Robert Milkins 3-2 Ryan Day
- Mark Williams 3-1 John Higgins
- Barry Hawkins 2-3 Robert Milkins
- Ronnie O’Sullivan 3-2 John Higgins
- Ryan Day 2-3 Ricky Walden
- Mark Williams 3-2 Barry Hawkins
- Robert Milkins 1-3 Ricky Walden
- Ryan Day 2-3 Barry Hawkins
- John Higgins 3-1 Ricky Walden
- Ronnie O’Sullivan 3-2 Ryan Day
- Mark Williams 1-3 Robert Milkins
- John Higgins 0-3 Ryan Day
- Barry Hawkins 1-3 Ricky Walden
- Ronnie O’Sullivan 3-1 Robert Milkins
- Mark Williams 3-1 Ricky Walden
- John Higgins 3-2 Robert Milkins
- Mark Williams 3-1 Ryan Day
- Ronnie O’Sullivan 3-1 Barry Hawkins
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Ronnie O’Sullivan | 3 | |||||||
Ricky Walden | 0 | |||||||
Ronnie O’Sullivan | 3 | |||||||
Robert Milkins | 0 | |||||||
Mark Williams | 1 | |||||||
Robert Milkins | 3 | |||||||
Grupa 2
Miejsce | SEL | WIL | PER | TRU | WAL | HAW | MIL | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mark Selby | X | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 18-6 | 6-0 | 6 |
2 | Mark Williams | 2 | X | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 15-12 | 3-3 | 3 |
3 | Joe Perry | 1 | 1 | X | 3 | 3 | 2 | 3 | 13-13 | 3-3 | 3 |
4 | Judd Trump | 2 | 3 | 1 | X | 0 | 3 | 3 | 12-12 | 3-3 | 3 |
5 | Ricky Walden | 0 | 3 | 1 | 3 | X | 0 | 3 | 10-12 | 3-3 | 3 |
6 | Barry Hawkins | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | X | 1 | 8-14 | 2-4 | 2 |
7 | Robert Milkins | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | X | 9-16 | 1-5 | 1 |
- Mark Selby 3-2 Judd Trump
- Joe Perry 2-3 Barry Hawkins
- Ricky Walden 0-3 Mark Selby
- Mark Williams 3-1 Robert Milkins
- Judd Trump 1-3 Joe Perry
- Barry Hawkins 1-3 Mark Williams
- Mark Selby 3-1 Joe Perry
- Robert Milkins 1-3 Ricky Walden
- Judd Trump 3-0 Barry Hawkins
- Mark Williams 2-3 Ricky Walden
- Robert Milkins 3-1 Barry Hawkins
- Joe Perry 3-1 Ricky Walden
- Mark Selby 3-1 Robert Milkins
- Judd Trump 3-2 Mark Williams
- Joe Perry 3-2 Robert Milkins
- Barry Hawkins 3-0 Ricky Walden
- Mark Selby 3-2 Mark Williams
- Judd Trump 0-3 Ricky Walden
- Joe Perry 1-3 Mark Williams
- Judd Trump 3-1 Robert Milkins
- Mark Selby 3-0 Barry Hawkins
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Mark Selby | 0 | |||||||
Judd Trump | 3 | |||||||
Judd Trump | 3 | |||||||
Mark Williams | 1 | |||||||
Mark Williams | 3 | |||||||
Joe Perry | 0 | |||||||
Grupa 3
Miejsce | MAG | SEL | WHI | WAL | WIL | PER | FU | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stephen Maguire | X | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 17-10 | 5-1 | 5 |
2 | Mark Selby | 1 | X | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15-8 | 4-2 | 4 |
3 | Michael White | 2 | 3 | X | 0 | 3 | 3 | 3 | 14-10 | 4-2 | 4 |
4 | Ricky Walden | 1 | 1 | 3 | X | 3 | 3 | 0 | 11-13 | 3-3 | 3 |
5 | Mark Williams | 3 | 0 | 2 | 2 | X | 2 | 3 | 12-15 | 2-4 | 2 |
6 | Joe Perry | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | X | 3 | 10-14 | 2-4 | 2 |
7 | Marco Fu | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | X | 6-15 | 1-5 | 1 |
- Stephen Maguire 3-1 Marco Fu
- Michael White 0-3 Ricky Walden
- Mark Selby 1-3 Stephen Maguire
- Joe Perry 3-2 Mark Williams
- Marco Fu 0-3 Michael White
- Ricky Walden 3-2 Joe Perry
- Stephen Maguire 3-2 Michael White
- Mark Williams 0-3 Mark Selby
- Marco Fu 3-0 Ricky Walden
- Joe Perry 0-3 Mark Selby
- Mark Williams 2-3 Ricky Walden
- Michael White 3-2 Mark Selby
- Stephen Maguire 2-3 Mark Williams
- Marco Fu 0-3 Joe Perry
- Michael White 3-2 Mark Williams
- Ricky Walden 1-3 Mark Selby
- Stephen Maguire 3-2 Joe Perry
- Marco Fu 1-3 Mark Williams
- Michael White 3-0 Joe Perry
- Marco Fu 1-3 Mark Selby
- Stephen Maguire 3-1 Ricky Walden
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Stephen Maguire | 3 | |||||||
Ricky Walden | 0 | |||||||
Stephen Maguire | 3 | |||||||
Mark Selby | 2 | |||||||
Mark Selby | 3 | |||||||
Michael White | 0 | |||||||
Grupa 4
Miejsce | WIL | SEL | ROB | DOT | WAL | WHI | WOO | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mark Williams | X | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 17-9 | 5-1 | 5 |
2 | Mark Selby | 2 | X | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 16-9 | 4-2 | 4 |
3 | Neil Robertson | 3 | 1 | X | 2 | 3 | 3 | 3 | 15-10 | 4-2 | 4 |
4 | Graeme Dott | 1 | 3 | 3 | X | 3 | 1 | 0 | 11-15 | 3-3 | 3 |
5 | Ricky Walden | 2 | 0 | 1 | 2 | X | 3 | 3 | 11-13 | 2-4 | 2 |
6 | Michael White | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | X | 3 | 9-14 | 2-4 | 2 |
7 | Ben Woollaston | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | X | 6-15 | 1-5 | 1 |
- Neil Robertson 3-0 Ben Woollaston
- Graeme Dott 1-3 Mark Williams
- Ricky Walden 1-3 Neil Robertson
- Michael White 2-3 Mark Selby
- Ben Woollaston 3-0 Graeme Dott
- Mark Williams 3-0 Michael White
- Neil Robertson 2-3 Graeme Dott
- Mark Selby 3-0 Ricky Walden
- Ben Woollaston 1-3 Mark Williams
- Michael White 0-3 Ricky Walden
- Mark Selby 2-3 Mark Williams
- Graeme Dott 3-2 Ricky Walden
- Neil Robertson 1-3 Mark Selby
- Ben Woollaston 1-3 Michael White
- Graeme Dott 3-2 Mark Selby
- Mark Williams 3-2 Ricky Walden
- Neil Robertson 3-1 Michael White
- Ben Woollaston 1-3 Ricky Walden
- Graeme Dott 1-3 Michael White
- Ben Woollaston 0-3 Mark Selby
- Neil Robertson 3-2 Mark Williams
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Mark Williams | 3 | |||||||
Graeme Dott | 2 | |||||||
Mark Williams | 3 | |||||||
Mark Selby | 0 | |||||||
Mark Selby | 3 | |||||||
Neil Robertson | 1 | |||||||
Grupa 5
Neil Robertson wycofał się z turnieju.
Miejsce | SEL | WIL | DAV | HOL | DOT | GIL | WAL | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mark Selby | X | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 16-6 | 5-1 | 5 |
2 | Kyren Wilson | 3 | X | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 14-9 | 4-2 | 4 |
3 | Mark Davis | 1 | 3 | X | 3 | 3 | 3 | 0 | 13-11 | 4-2 | 4 |
4 | Michael Holt | 0 | 1 | 1 | X | 3 | 3 | 3 | 11-13 | 3-3 | 3 |
5 | Graeme Dott | 0 | 3 | 1 | 0 | X | 3 | 3 | 10-13 | 3-3 | 3 |
6 | David Gilbert | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | X | 3 | 10-15 | 1-5 | 1 |
7 | Ricky Walden | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | X | 8-15 | 1-5 | 1 |
- David Gilbert 2-3 Mark Davis
- Kyren Wilson 3-0 Ricky Walden
- Graeme Dott 3-1 David Gilbert
- Michael Holt 0-3 Mark Selby
- Mark Davis 3-1 Kyren Wilson
- Ricky Walden 2-3 Michael Holt
- David Gilbert 1-3 Kyren Wilson
- Mark Selby 3-0 Graeme Dott
- Mark Davis 0-3 Ricky Walden
- Michael Holt 3-0 Graeme Dott
- Mark Selby 3-1 Ricky Walden
- Kyren Wilson 1-3 Graeme Dott
- David Gilbert 1-3 Mark Selby
- Mark Davis 3-1 Michael Holt
- Kyren Wilson 3-1 Mark Selby
- Ricky Walden 2-3 Graeme Dott
- David Gilbert 2-3 Michael Holt
- Mark Davis 3-1 Graeme Dott
- Kyren Wilson 3-1 Michael Holt
- Mark Davis 1-3 Mark Selby
- David Gilbert 3-0 Ricky Walden
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Mark Selby | 3 | |||||||
Michael Holt | 0 | |||||||
Mark Selby | 3 | |||||||
Kyren Wilson | 1 | |||||||
Kyren Wilson | 3 | |||||||
Mark Davis | 2 | |||||||
Grupa 6
Graeme Dott wycofał się z turnieju.
Miejsce | CAR | DAL | HOL | DAV | WIL | GOU | OBR | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Allister Carter | X | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 17-7 | 5-1 | 5 |
2 | Dominic Dale | 1 | X | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 15-11 | 4-2 | 4 |
3 | Michael Holt | 3 | 2 | X | 1 | 3 | 3 | 2 | 14-14 | 3-3 | 3 |
4 | Mark Davis | 0 | 3 | 3 | X | 2 | 3 | 3 | 13-13 | 3-3 | 3 |
5 | Kyren Wilson | 0 | 2 | 2 | 3 | X | 2 | 3 | 12-15 | 2-4 | 2 |
6 | Martin Gould | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | X | 2 | 11-16 | 2-4 | 2 |
7 | Fergal O’Brien | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | X | 10-16 | 2-4 | 2 |
- Mark Davis 2-3 Kyren Wilson
- Fergal O’Brien 3-2 Martin Gould
- Allister Carter 3-1 Dominic Dale
- Michael Holt 2-3 Fergal O’Brien
- Martin Gould 1-3 Allister Carter
- Dominic Dale 2-3 Mark Davis
- Kyren Wilson 2-3 Michael Holt
- Fergal O’Brien 2-3 Allister Carter
- Martin Gould 1-3 Dominic Dale
- Mark Davis 3-1 Michael Holt
- Michael Holt 3-2 Allister Carter
- Kyren Wilson 2-3 Dominic Dale
- Fergal O’Brien 1-3 Kyren Wilson
- Martin Gould 3-2 Mark Davis
- Allister Carter 3-0 Kyren Wilson
- Dominic Dale 3-2 Michael Holt
- Michael Holt 3-1 Martin Gould
- Fergal O’Brien 1-3 Mark Davis
- Fergal O’Brien 0-3 Dominic Dale
- Martin Gould 3-2 Kyren Wilson
- Allister Carter 3-0 Mark Davis
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Allister Carter | 3 | |||||||
Mark Davis | 0 | |||||||
Allister Carter | 3 | |||||||
Dominic Dale | 1 | |||||||
Dominic Dale | 3 | |||||||
Michael Holt | 0 | |||||||
Grupa 7
Miejsce | WEN | DAV | SEL | WIL | BIN | DAL | HOL | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liang Wenbo | X | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15-8 | 5-1 | 5 |
2 | Mark Davis | 0 | X | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14-10 | 4-2 | 4 |
3 | Matthew Selt | 3 | 3 | X | 3 | 2 | 0 | 3 | 14-11 | 4-2 | 4 |
4 | Kyren Wilson | 1 | 1 | 2 | X | 3 | 3 | 3 | 13-11 | 3-3 | 3 |
5 | Stuart Bingham | 2 | 0 | 3 | 1 | X | 3 | 3 | 12-13 | 3-3 | 3 |
6 | Dominic Dale | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | X | 3 | 9-14 | 2-4 | 2 |
7 | Michael Holt | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | X | 8-18 | 0-6 | 0 |
- Matthew Selt 3-0 Liang Wenbo
- Stuart Bingham 1-3 Kyren Wilson
- Mark Davis 2-3 Matthew Selt
- Michael Holt 2-3 Dominic Dale
- Liang Wenbo 3-2 Stuart Bingham
- Kyren Wilson 3-0 Michael Holt
- Matthew Selt 2-3 Stuart Bingham
- Dominic Dale 1-3 Mark Davis
- Liang Wenbo 3-1 Kyren Wilson
- Michael Holt 2-3 Mark Davis
- Dominic Dale 1-3 Kyren Wilson
- Stuart Bingham 0-3 Mark Davis
- Matthew Selt 0-3 Dominic Dale
- Liang Wenbo 3-2 Michael Holt
- Stuart Bingham 3-1 Dominic Dale
- Kyren Wilson 1-3 Mark Davis
- Matthew Selt 3-1 Michael Holt
- Liang Wenbo 3-0 Mark Davis
- Stuart Bingham 3-1 Michael Holt
- Liang Wenbo 3-0 Dominic Dale
- Matthew Selt 3-2 Kyren Wilson
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Liang Wenbo | 3 | |||||||
Kyren Wilson | 2 | |||||||
Liang Wenbo | 2 | |||||||
Matthew Selt | 3 | |||||||
Matthew Selt | 3 | |||||||
Mark Davis | 1 | |||||||
Grupa Zwycięzców
Miejsce | OSU | WIL | TRU | SELT | CAR | SELB | MAG | Frejmy W–L | Mecze W–L | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ronnie O’Sullivan | X | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15-11 | 5-1 | 5 |
2 | Mark Williams | 3 | X | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 12-8 | 4-2 | 4 |
3 | Judd Trump | 0 | 3 | X | 2 | 3 | 2 | 3 | 13-11 | 3-3 | 3 |
4 | Matthew Selt | 2 | 0 | 3 | X | 1 | 3 | 3 | 12-12 | 3-3 | 3 |
5 | Allister Carter | 2 | 0 | 1 | 3 | X | 3 | 3 | 12-13 | 3-3 | 3 |
6 | Mark Selby | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | X | 2 | 11-14 | 2-4 | 2 |
7 | Stephen Maguire | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | X | 11-17 | 1-5 | 1 |
- Ronnie O’Sullivan 3-0 Judd Trump
- Stephen Maguire 2-3 Mark Williams
- Mark Selby 2-3 Ronnie O’Sullivan
- Allister Carter 3-1 Matthew Selt
- Judd Trump 3-1 Stephen Maguire
- Mark Williams 3-0 Allister Carter
- Ronnie O’Sullivan 3-2 Stephen Maguire
- Matthew Selt 3-0 Mark Selby
- Judd Trump 3-0 Mark Williams
- Allister Carter 3-1 Mark Selby
- Matthew Selt 0-3 Mark Williams
- Stephen Maguire 3-2 Mark Selby
- Ronnie O’Sullivan 3-2 Allister Carter
- Judd Trump 3-1 Matthew Selt
- Stephen Maguire 1-3 Matthew Selt
- Mark Williams 0-3 Mark Selby
- Ronnie O’Sullivan 3-2 Allister Carter
- Judd Trump 2-3 Mark Selby
- Stephen Maguire 2-3 Allister Carter
- Judd Trump 2-3 Matthew Selt
- Ronnie O’Sullivan 0-3 Mark Williams
Półfinały Do 3 wygranych | Finał Do 3 wygranych | |||||||
Ronnie O’Sullivan | 3 | |||||||
Matthew Selt | 0 | |||||||
Ronnie O’Sullivan | 2 | |||||||
Judd Trump | 3 | |||||||
Mark Williams | 2 | |||||||
Judd Trump | 3 | |||||||
Brejki stupunktowe
- 147 Fergal O’Brien
- 144, 137, 131, 130, 129, 119, 114, 111, 110, 108, 105, 103, 102, 100, 100 Mark Williams
- 141, 121, 120, 112 Matthew Selt
- 140, 131, 117, 103 Neil Robertson
- 140, 101 Stuart Bingham
- 139, 138, 112, 110, 108, 102 Stephen Maguire
- 138, 133, 107, 106, 102 Ricky Walden
- 136, 135, 134, 133, 131, 129, 129, 123, 123, 123, 119, 116, 111, 107, 101, 101, 100 Mark Selby
- 136, 134, 133, 126, 120, 119, 117, 115, 106 Ronnie O’Sullivan
- 134, 103 Mark Davis
- 134, 103 Dominic Dale
- 133, 129, 107, 101 Liang Wenbo
- 131, 110 Robert Milkins
- 129 Graeme Dott
- 126, 122 Marco Fu
- 123, 122, 103, 100, 100 Allister Carter
- 117, 117 Michael White
- 111, 106, 102, 100, 100 Kyren Wilson
- 110, 105 Ryan Day
- 105 Martin Gould
- 104 Ben Woollaston
- 103, 103, 102 Judd Trump
- 101 David Gilbert
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona światowej federacji snookera
- p
- d
- e
Turnieje rankingowe | |
---|---|
Turnieje PTC | |
Inne ważne turnieje |
|