Interlands Jamaicaans voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Jamaicaans voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
11 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) | Jamaica [2] | 2 – 0 | Bermuda | Montego Bay Sports Complex, Montego Bay Scheidsrechter: Rubiel Vazquez (USA) |
Jourdaine Fletcher 42' Kemar Beckford 79' |
| ||||
14 november Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+3) | Saoedi-Arabië [3] | 3 – 0[4] | Jamaica[5] | Prins Faisal bin Fahdstadion, Riyad Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Ahmed Eisa Mohamed (VAE) |
Salem Al-Dawsari 10' Saleh Al-Shehri 44' Firas Al-Buraikan 77' |
| ||||
17 november Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+3) | Saoedi-Arabië | 1 – 2 | Jamaica | Prins Faisal bin Fahdstadion, Riyad Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Yahya Almulla (QAT) |
Abdullah Al-Hamdan 29' | 34' Daniel Johnson 64' Javon East |
2021
| ||||
25 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:30 uur (UTC+1) | Verenigde Staten [7] | 4 – 1 | Jamaica[8] | Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Christian-Petru Ciochirca (AUT) |
Sergiño Dest 34' Brenden Aaronson 52' Sebastian Lletget 83' Sebastian Lletget 90' | 70' Jamal Lowe |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+9) | Servië [9] | 1 – 1 | Jamaica[10] | Miki Atletiekstadion, Miki Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Yudai Yamamoto (JPN) |
Strahinja Pavlović 61' | 29' Andre Gray |
CONCACAF Gold Cup 2021 |
---|
| ||||
12 juli Gold Cup Groep C «onderlinge duels» 18:30 uur (UTC−4) | Jamaica | 2 – 0 | Suriname[11] | Exploria Stadium, Orlando Toeschouwers: 6.403 Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM) |
Shamar Nicholson 6' Bobby Decordova-Reid 26' |
| ||||
16 juli Gold Cup Groep C 18:30 uur (UTC−4) | Guadeloupe | 1 – 2 | Jamaica | Exploria Stadium, Orlando Toeschouwers: 6.527 Scheidsrechter: Bryan López (GUA) |
Amari'i Bell 4' (e.d.) | 14' Cory Burke 87' Junior Flemmings |
| ||||
20 juli Gold Cup Groep C «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−4) | Costa Rica [12] | 1 – 0[13] | Jamaica[14] | Exploria Stadium, Orlando Toeschouwers: 10.264 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) |
Bryan Ruiz 53' |
| ||||
25 juli Gold Cup Kwartfinale «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−5) | Verenigde Staten | 1 – 0 | Jamaica | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 41.318 Scheidsrechter: César Arturo Ramos (MEX) |
Matthew Hoppe 83' |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) | Mexico | 2 – 1 | Jamaica[15] | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 0[16] Scheidsrechter: Selvin Brown (HON) |
Alexis Vega 50' Henry Martín 89' | 65' Shamar Nicholson |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−5) | Jamaica [17] | 0 – 3 | Panama | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV) |
14' Andrés Andrade 39' Rolando Blackburn 81' Cecilio Waterman |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−6) | Costa Rica | 1 – 1 | Jamaica | Estadio Nacional, San José Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) |
Jimmy Marín 3' | 47' Shamar Nicholson |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 18:30 uur (UTC−5) | Verenigde Staten | 2 – 0 | Jamaica | Q2 Stadium, Austin Toeschouwers: 20.500 Scheidsrechter: Reon Radix (GRN) |
Ricardo Pepi 49' Ricardo Pepi 62' |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−5) | Jamaica | 0 – 0 | Canada | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 18:05 uur (UTC−6) | Honduras [18][19] | 0 – 2 | Jamaica | Estadio Olímpico Metropolitano, San Pedro Sula Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Bryan López (GUA) |
38' Kemar Roofe 79' Oniel Fisher |
| ||||
12 november WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−6) | El Salvador | 1 – 1 | Jamaica | Estadio Cuscatlán, San Salvador Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: José Raúl Torres Rivera (PUR) |
Alex Roldan 90' | 82' Michail Antonio |
| ||||
16 november WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−5) | Jamaica [20] | 1 – 1 | Verenigde Staten | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 4.100 Scheidsrechter: Juan Gabriel Calderón (CRC) |
Michail Antonio 22' | 11' Timothy Weah |
2022
| ||||
20 januari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) | Peru [21] | 3 – 0 | Jamaica[22][23] | Estadio Nacional, Lima Toeschouwers: 12.906 Scheidsrechter: Fernando Echenique (ARG)[24] |
Luis Iberico 48' Alex Valera 66' Yoshimar Yotún 82' |
| ||||
27 januari WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) | Jamaica | 1 – 2[25] | Mexico | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV) |
Daniel Johnson 50' | 81' Henry Martín 83' Alexis Vega |
| ||||
30 januari WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 17:05 uur (UTC−5) | Panama | 3 – 2[26] | Jamaica[27] | Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Selvin Brown (HON) |
Javain Brown 43' (e.d.) Eric Davis 51' Azmahar Ariano 69' | 5' (pen.) Michail Antonio 87' Andre Gray |
| ||||
2 februari WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) | Jamaica | 0 – 1[28] | Costa Rica | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Marco Ortiz (MEX) |
62' Joel Campbell |
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 18:05 uur (UTC−5) | Jamaica [29] | 1 – 1 | El Salvador | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Fernando Hernández (MEX) |
Andre Gray 72' | 21' Eriq Zavaleta |
| ||||
27 maart WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 16:05 uur (UTC−4) | Canada [30] | 4 – 0 | Jamaica[31] | BMO Field, Toronto Toeschouwers: 29.122 Scheidsrechter: Fernando Guerrero (MEX) |
Cyle Larin 13' Tajon Buchanan 44' Junior Hoilett 83' Adrian Mariappa 88' (e.d.) |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie Finaleronde «onderlinge duels» 20:05 uur (UTC−5) | Jamaica | 2 – 1 | Honduras[32][33] | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) |
Leon Bailey 39' (pen.) Ravel Morrison 45+2' | 18' (pen.) Ángel Tejeda |
| ||||
25 mei Vriendschappelijk 18:45 uur (UTC+2) | Catalonië | 6 – 0[34] | Jamaica | Estadi Montilivi, Girona Toeschouwers: 6.124 Scheidsrechter: Víctor García Verdura (ESP) |
Gerard Deulofeu 4' Gerard Deulofeu 29' Marc Bartra 34' Gerard Deulofeu 45' Ferran Jutglà 78' Javi Puado 89' (pen.) |
| ||||
4 juni CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−3) | Suriname | 1 – 1 | Jamaica[35] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 3.032 Scheidsrechter: Selvin Brown (HON) |
Amal Knight 84' (e.d.) | 39' Junior Flemmings |
| ||||
7 juni CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) | Jamaica [36] | 3 – 1 | Suriname | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) |
Ravel Morrison 16' Junior Flemmings 43' Jamal Lowe 70' | 21' Yanic Wildschut |
| ||||
14 juni CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) | Jamaica [37][38] | 1 – 1 | Mexico | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Bryan López (GUA) |
Leon Bailey 4' | 45+3' Luis Romo |
| ||||
26 augustus Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+2) | Qatar [39] | 1 – 1[40] | Jamaica[41] | Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt Scheidsrechter: Sebastian Gishamer (AUT) |
Khalid Muneer 83' | 70' Jourdaine Fletcher |
| ||||
27 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−4) | Argentinië | 3 – 0 | Jamaica[42] | Red Bull Arena, Harrison Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Marco Ortíz (MEX) |
Julián Álvarez 13' Lionel Messi 86' Lionel Messi 89' |
| ||||
9 november Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) | Kameroen [43] | 1 – 1[44] | Jamaica[45] | Olembestadion, Yaoundé Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Jean Ngambo (DRC) |
Djawal Kaiba 74' | 60' Justin McMaster |
2023
| ||||
11 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC−5) | Jamaica [46] | 0 – 1 | Trinidad en Tobago | Montego Bay Sports Complex, Montego Bay Scheidsrechter: Ken Pennyfeather (ANT) |
67' Reon Moore |
| ||||
14 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−5) | Jamaica [47] | 0 – 0 | Trinidad en Tobago[48] | Independence Park, Kingston Scheidsrechter: Hector Vergara (PAN) |
| ||||
26 maart CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−6) | Mexico | 2 – 2 | Jamaica[49] | Aztekenstadion, Mexico-Stad Scheidsrechter: Ismail Elfath (USA) |
Orbelín Pineda 17' Hirving Lozano 45+2' (pen.) | 8' Bobby Decordova-Reid 33' (e.d.) Edson Álvarez |
| ||||
15 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Jamaica [50] | 1 – 2[51] | Qatar[52][53] | Sonnenseestadion, Ritzing Scheidsrechter: Stefan Ebner (AUT) |
Shamar Nicholson 61' (pen.) | 31' Homan Al Amin 39' Mohammed Muntari |
| ||||
19 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+2) | Jamaica [54] | 1 – 2[55] | Jordanië | Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
Cory Burke 39' (pen.) | 56' Mahmoud Al Mardi 63' Ali Olwan |
CONCACAF Gold Cup 2023 |
---|
| ||||
24 juni Gold Cup Groep A «onderlinge duels» 21:06 uur (UTC−5) | Verenigde Staten | 1 – 1 | Jamaica[56] | Soldier Field, Chicago Toeschouwers: 36.666 Scheidsrechter: César Arturo Ramos (MEX) Video-assistent: Erick Miranda (MEX) |
Brandon Vázquez 88' | 13' Damion Lowe |
| ||||
28 juni Gold Cup Groep A «onderlinge duels» 18:30 uur (UTC−5) | Jamaica | 4 – 1 | Trinidad en Tobago | CityPark, Saint Louis Toeschouwers: 21.216 Scheidsrechter: Fernando Guerrero (MEX) Video-assistent: Benjamín Pineda (CRC) |
Demarai Gray 14' Leon Bailey 18' Demarai Gray 30' Dujuan Richards 90+2' | 49' Andre Rampersad |
| ||||
2 juli Gold Cup Groep A «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC−7) | Jamaica [57] | 5 – 0 | Saint Kitts en Nevis | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 60.347 Scheidsrechter: Adonai Escobedo (MEX) Video-assistent: Selvin Brown (HON) |
Julani Archibald 30' (e.d.) Jon Russell 45+2' Di'Shon Bernard 49' Daniel Johnson 72' Cory Burke 74' |
| ||||
9 juli Gold Cup Kwartfinale «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−4) | Guatemala | 0 – 1 | Jamaica | TQL Stadium, Cincinnati Toeschouwers: 24.979 Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) Video-assistent: Edvin Jurisevic (USA) |
51' Amari'i Bell |
| ||||
12 juli Gold Cup Halve finale «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC−7) | Jamaica | 0 – 3 | Mexico | Allegiant Stadium, Paradise Toeschouwers: 29.886 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) Video-assistent: Ricardo Montero (CRC) |
2' Henry Martín 30' Luis Chávez 90+3' Roberto Alvarado |
| ||||
8 september CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) | Jamaica [58] | 1 – 0 | Honduras | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 3.800 Scheidsrechter: Daniel Quintero (MEX) |
Demarai Gray 64' |
| ||||
12 september CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) | Jamaica | 2 – 2[59] | Haïti[60] | Independence Park, Kingston Scheidsrechter: César Arturo Ramos (MEX) |
Ricardo Adé 51' (e.d.) Bobby Decordova-Reid 83' (pen.) | 12' Louicius Don Deedson 15' Louicius Don Deedson |
| ||||
12 oktober CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−4) | Grenada | 1 – 4 | Jamaica[61] | Kirani James Atletiekstadion, Saint George's Toeschouwers: 4.394 Scheidsrechter: Joe Dickerson (USA) |
Trevon Williams 30' | 12' Kevon Lambert 22' Shamar Nicholson 74' Demarai Gray 87' Bobby Decordova-Reid |
| ||||
15 oktober CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−4) | Haïti | 2 – 3 | Jamaica | Hasely Crawfordstadion, Port of Spain (Trinidad en Tobago)[62] Toeschouwers: 1.060 Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) |
Frantzdy Pierrot 15' Frantzdy Pierrot 87' | 18' Demarai Gray 57' Shamar Nicholson 66' Leon Bailey |
| ||||
11 november Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) | Guatemala [63] | 0 – 0 | Jamaica[64] | Red Bull Arena, Harrison Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Benjamín Pineda (CRC) |
| ||||
18 november[65] CONCACAF Nations League Kwartfinale «onderlinge duels» 10:30 uur (UTC−5) | Jamaica | 1 – 2 | Canada | Independence Park, Kingston Scheidsrechter: Tori Penso (USA) |
Shamar Nicholson 56' | 45+1' Jonathan David 86' Stephen Eustáquio |
| ||||
21 november CONCACAF Nations League Kwartfinale «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC−5) | Canada | 2 – 3[66] | Jamaica[67] | BMO Field, Toronto Toeschouwers: 17.588 Scheidsrechter: César Arturo Ramos (MEX) |
Alphonso Davies 25' Ismaël Koné 69' | 63' Shamar Nicholson 66' Shamar Nicholson 78' (pen.) Bobby Decordova-Reid |
2024
| ||||
1 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC−4) | Trinidad en Tobago | 0 – 1 | Jamaica[68] | Hasely Crawfordstadion, Port of Spain Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Nikolai Nyron (TTO) |
58' Kaheim Dixon |
| ||||
3 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC−4) | Trinidad en Tobago | 0 – 0 | Jamaica[69] | Larry Gomesstadion, Arima Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Cecile Hinds (TTO) |
| ||||
21 maart CONCACAF Nations League Halve finale «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−5) | Verenigde Staten [70] | 3 – 1 (n.v.) | Jamaica | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 40.926 Scheidsrechter: Selvin Brown (HON) Video-assistent: Ricardo Montero (CRC) |
Cory Burke 90+6' (e.d.) Haji Wright 96' Haji Wright 109' | 1' Greg Leigh |
| ||||
24 maart CONCACAF Nations League Troostfinale «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−5) | Panama | 0 – 1 | Jamaica | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 59.471 Scheidsrechter: Tori Penso (USA) Video-assistent: Edvin Jurisevic (USA) |
42' Dexter Lembikisa |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» 15:30 uur (UTC−5) | Jamaica | 1 – 0[71][72] | Dominicaanse Republiek | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 9.266 Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) |
Shamar Nicholson 17' |
| ||||
9 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC−4) | Dominica | 2 – 3[73] | Jamaica | Windsor Park, Roseau Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Fernando Guerrero (MEX) |
Javid George 83' Troy Jules 89' | 31' Shamar Nicholson 43' Kaheim Dixon 80' (pen.) Shamar Nicholson |
Copa América 2024 |
---|
| ||||
22 juni Copa América Groep B «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) | Mexico | – | Jamaica | NRG Stadium, Houston Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: Ismail Elfath (USA) Video-assistent: Armando Villarreal (USA) |
| ||||
26 juni Copa América Groep B «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC−7) | Ecuador | – | Jamaica | Allegiant Stadium, Paradise Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
30 juni Copa América Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) | Jamaica | – | Venezuela | Q2 Stadium, Austin Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
6 september CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−5) | Jamaica | – | Cuba | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 september CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−6) | Honduras | – | Jamaica | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 oktober CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−6) | Nicaragua | – | Jamaica | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 oktober CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−5) | Jamaica | – | Honduras | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
2025
| ||||
7 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−4) | Britse Maagdeneilanden | –[74] | Jamaica | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−5) | Jamaica | – | Guatemala | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|