Groot-Brittannië op de Paralympische Zomerspelen 2020
Groot-Brittannië op de Paralympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Groot-Brittannië | ||||||||||||||||
IOC-landcode | GBR | ||||||||||||||||
Paralympische Zomerspelen 2020 in Tokio | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | |||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
|
Groot-Brittannië was een van de landen die deelnam aan de Paralympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Medailleoverzicht
Sport | Paralympiër | Onderdeel | Medaille | ||
---|---|---|---|---|---|
Atletiek | Jonathan Broom-Edwards | Hoogspringen, T64 (m) | |||
Hannah Cockroft | 100 m, T34 (v) | ||||
200 m, T34 (v) | |||||
Aled Davies | Kogelstoten, F63 (m) | ||||
Sophie Hahn | 100 m, T38 (v) | ||||
Owen Miller | 1500 m, T20 (m) | ||||
Daniel Pembroke | Speerwerpen, F13 (m) | ||||
Andrew Small | 100 m, T33 (m) | ||||
Thomas Young | 100 m, T38 (m) | ||||
Boccia | David Smith | Enkelspel, BC1 (g) | |||
Boogschieten | Phoebe Paterson Pine | Individueel, compound open (v) | |||
Judo | Christopher Skelley | -100 kg (m) | |||
Kanovaren | Charlotte Henshaw | Eenpersoons kayak, KL2 (v) | |||
Laura Sugar | Eenpersoons kayak, KL3 (v) | ||||
Emma Wiggs | Eenpersoons Va'a, VL2 (v) | ||||
Paardensport | Lee Pearson | Dressuur, verplichte kür, graad II (g) | |||
Dressuur, vrije kür, graad II (g) | |||||
Team | Dressuur, team, graad I-V (g) | ||||
Roeien | Team | Tweepersoons scull, PR2Mix2x (g) | |||
Team | Vierpersoons scull met stuur, PR3Mix4+ (g) | ||||
Rugby | Team | Team (g) | |||
Schermen | Piers Gilliver | Degen individueel, categorie A (m) | |||
Triatlon | Lauren Stedman | Individueel, PTS5 (v) | |||
Wielrennen | Kadeena Cox | 500 m tijdrit, C4-5 (v) | |||
Lora Fachie Piloot: Corrine Hall | Individuele achtervolging, B (v) | ||||
Neil Fachie Piloot: Matthew Rotherham | 1 km tijdrit, B (v) | ||||
Jaco van Gass | Individuele achtervolging, C3 (m) | ||||
Sarah Storey | Individuele achtervolging, C5 (v) | ||||
Wegwedstrijd, C4-5 (v) | |||||
Tijdrit, C4-5 (v) | |||||
Benjamin Watson | Wegwedstrijd, C1-3 (m) | ||||
Tijdrit, C3 (m) | |||||
Team | Teamsprint, C1-5 (g) | ||||
Zwemmen | Reece Dunn | 200 m vrije slag, S14 (m) | |||
200 m individuele wisselslag, SM14 (m) | |||||
Bethany Firth | 100 m rugslag, S14 (v) | ||||
Tully Kearney | 100 m vrije slag, S5 (v) | ||||
Hannah Russell | 100 m rugslag, S12 (v) | ||||
Maisie Summers-Newton | 100 m schoolslag, SB6 (v) | ||||
200 m individuele wisselslag, SM6 (v) | |||||
Team | 4 x 100 m vrije slag, S14 (g) | ||||
Atletiek | Kare Adenegan | 100 m, T34 (v) | |||
800 m, T34 (v) | |||||
Samantha Kinghorn | 400 m, T53 (v) | ||||
Richard Whitehead | 200 m, T61 (m) | ||||
Team | 4 x 100 m, Universele estafette (g) | ||||
Badminton | Daniel Bethell | Enkelspel, SL3 (m) | |||
Judo | Elliot Stewart | -90 kg (m) | |||
Kanovaren | Emma Wiggs | Eenpersoons kayak, KL2 (v) | |||
Paardensport | Natasha Baker | Dressuur, verplichte kür, graad III (g) | |||
Dressuur, vrije kür, graad III (g) | |||||
Sophie Wells | Dressuur, verplichte kür, graad V (g) | ||||
Schermen | Team | Floret team (m) | |||
Taekwondo | Beth Munro | -58 kg, K44 (v) | |||
Tafeltennis | William Bailey | Enkelspel, C7 (m) | |||
William Bailey Paul Karabardak | Team, C6-7 (m) | ||||
Tennis | Alfie Hewett Gordon Reid | Rolstoel dubbelspel (m) | |||
Lucy Shuker Jordanne Whiley | Rolstoel dubbelspel (v) | ||||
Triatlon | George Peasgood | Individueel, PTS5 (m) | |||
Wielrennen | James Ball Piloot: Lewis Stewart | 1 km tijdrit, B (m) | |||
Stephen Bate Piloot: Adam Duggleby | Individuele achtervolging, B (m) | ||||
Jody Cundy | 1 km tijdrit, C4-5 (m) | ||||
Lora Fachie Piloot: Corrine Hall | Tijdrit, B (v) | ||||
Finlay Graham | Individuele achtervolging, C3 (m) | ||||
Wegwedstrijd, C1-3 (m) | |||||
Crystal Lane-Wright | Individuele achtervolging, C5 (v) | ||||
Wegwedstrijd, C4-5 (v) | |||||
Tijdrit, C5 (v) | |||||
Aileen McGlynn Obe Piloot: Helen Scott | 1 km tijdrit, B (v) | ||||
Sophie Beth Unwin Piloot: Jenny Holl | Wegwedstrijd, B (v) | ||||
Zwemmen | Ellie Challis | 50 m rugslag, S3 (v) | |||
Stephen Clegg | 100 m vlinderslag, S12 (m) | ||||
Reece Dunn | 100 m vlinderslag, S14 (m) | ||||
Louis Fiddes | 100 m schoolslag, SB14 (v) | ||||
Bethany Firth | 200 m vrije slag, S14 (v) | ||||
200 m individuele wisselslag, SM14 (v) | |||||
Grace Harvey | 100 m schoolslag, SB5 (v) | ||||
Tully Kearney | 200 m vrije slag, S5 (v) | ||||
Rebecca Redfern | 100 m schoolslag, SB13 (v) | ||||
Atletiek | Hollie Arnold | Speerwerpen, F46 (v) | |||
Columba Blango | 400 m, T20 (m) | ||||
Olivia Breen | Verspringen, T38 (v) | ||||
Dan Greaves | Discuswerpen, F64 (m) | ||||
Harri Jenkins | 100 m, T33 (m) | ||||
Samantha Kinghorn | 100 m, T53 (v) | ||||
Maria Lyle | 100 m, T35 (v) | ||||
200 m, T35 (v) | |||||
Jonnie Peacock | 100 m, T64 (m) | ||||
Hannah Taunton | 1500 m, T20 (v) | ||||
Badminton | Krysten Coombs | Enkelspel, SH6 (m) | |||
Bankdrukken | Olivia Broome | -50 kg (v) | |||
Louise Sugden | -86 kg (v) | ||||
Michael Yule | -72 kg (m) | ||||
Basketbal | Mannenteam | ||||
Boogschieten | Victoria Rumary | Individueel, W1 (v) | |||
Roeien | Jeanette Chippington | Eenpersoons Va'a, VL2 (v) | |||
Rob Oliver | Eenpersoons kayak, KL3 (m) | ||||
Stuart Wood | Eenpersoons Va'a, VL3 (m) | ||||
Paardensport | Georgia Wilson | Dressuur, verplichte kür, graad II (g) | |||
Dressuur, vrije kür, graad II (g) | |||||
Schermen | Dimitri Coutya | Degen individueel, categorie B (m) | |||
Floret individueel, categorie B (m) | |||||
Team | Degen team (m) | ||||
Taekwondo | Amy Truesdale | +58 kg, K44 (v) | |||
Tafeltennis | Jack Hunter-Spivey | Enkelspel, C5 (m) | |||
Paul Karabardak | Enkelspel, C6 (m) | ||||
Thomas Matthews | Enkelspel, C1 (m) | ||||
Team | Team, C9 (m) | ||||
Team | Team, C4-5 (v) | ||||
Tennis | Gordon Reid | Rolstoel enkelspel (m) | |||
Jordanne Whiley | Rolstoel enkelspel (v) | ||||
Triatlon | Claire Cashmore | Individueel, PTS5 (v) | |||
Wielrennen | Jaco van Gass | 1 km tijdrit, C1-3 (m) | |||
George Peasgood | Tijdrit, C4 (m) | ||||
Sophie Beth Unwin Gids: Jenny Holl | Individuele achtervolging, B (v) | ||||
Zwemmen | Jessica-Jane Applegate | 200 m vrije slag, S14 (v) | |||
100 m rugslag, S14 (v) | |||||
Stephen Clegg | 100 m vrije slag, S12 (m) | ||||
100 m rugslag, S12 (m) | |||||
Reece Dunn | 100 m rugslag, S14 (m) | ||||
Louise Fiddes | 200 m individuele wisselslag, SM14 (v) | ||||
Scott Quin | 100 m schoolslag, SB14 (m) | ||||
Hannah Russell | 100 m vrije slag, S12 (v) | ||||
Toni Shaw | 400 m vrije slag, S9 (v) |
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen, (g) = gemengd
Atletiek
Zie Atletiek op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanonderdelen
Atleet | Onderdeel | Series | Halve finales | Finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | ||
Ola Abidogun | 100 m, T47 (m) | 0:11.17 | 9e | Niet van toepassing | Niet gekwalificeerd | ||
Columba Blango | 400 m, T20 (m) | 0:48.78 | 3e | 0:47.81 | |||
Shaun Burrows | 400 m, T38 (m) | 0:53.72 | 6e | 0:53.25 | 7e | ||
Richard Chiassaro | 400 m, T54 (m) | 0:47.88 | 11e | 0:47.37 | 7e | ||
800 m, T54 (m) | Niet gestart | DNS | Niet gekwalificeerd | ||||
1500 m, T54 (m) | 3:05.44 | 18e | |||||
David Devine | 5000 m, T13 (m) | Niet van toepassing | 14:38.00 | 4e | |||
James Freeman | 100 m, T33 (m) | 0:19.69 | 4e | ||||
Harri Jenkins | 100 m, T33 (m) | 0:18.55 | |||||
Nathan Maguire | 400 m, T54 (m) | 0:46.72 | 6e | 0:47.17 | 6e | ||
800 m, T54 (m) | 1:36.73 | 9e | Niet gekwalificeerd | ||||
Owen Miller | 1500 m, T20 (m) | Niet van toepassing | 3:54.57 | ||||
Luke Nuttall | 1500 m, T46 (m) | 4:02.65 | 9e | ||||
Jonnie Peacock | 100 m, T64 (m) | 0:10.87 | 3e | 0:10.79 | |||
Derek Rae | Marathon, T46 (m) | Niet van toepassing | 2:47:04 | 9e | |||
Ben Rowlings | 100 m, T34 (m) | 0:16.77 | 9e | ||||
800 m, T34 (m) | 1:48.21 | 8e | 1:48.63 | 8e | |||
Daniel Sidbury | 400 m, T54 (m) | Gediskwalificeerd | DSQ | Niet gekwalificeerd | |||
800 m, T54 (m) | |||||||
1500 m, T54 (m) | 2:56.26 | 6e | 2:51.11 | 6e | |||
5000 m, T54 (m) | 10:26.65 | 14e | Niet gekwalificeerd | ||||
Zak Skinner | 100 m, T13 (m) | 0:11.14 | 8e | 0:11.08 | 8e | ||
Andrew Small | 100 m, T33 (m) | Niet van toepassing | 0:17.73 | ||||
Johnboy Smith | Marathon, T54 (m) | 1:32:25 | 10e | ||||
Isaac Towers | 800 m, T34 (m) | 1:46.58 | 2e | 1:48.08 | 7e | ||
David Weir | 1500 m, T54 (m) | 2:55.84 | 4e | 2:53.84 | 10e | ||
5000 m, T54 (m) | 10:49.05 | 16e | Niet gekwalificeerd | ||||
Marathon, T54 (m) | Niet van toepassing | 1:29:45 | 5e | ||||
Richard Whitehead | 200 m, T61 (m) | 0:23.99 | |||||
Thomas Young | 100 m, T38 (m) | 0:11.22 | 2e | 0:10.94 | |||
Kare Adenegan | 100 m, T34 (v) | Niet van toepassing | Niet van toepassing | 0:17.03 | |||
800 m, T34 (v) | 1:59.85 | ||||||
Fabiene Andre | 100 m, T34 (v) | 0:19.14 | 5e | ||||
800 m, T34 (v) | 2:09.09 | 4e | |||||
Olivia Breen | 100 m, T38 (v) | 0:13.15 | 6e | 0:13.13 | 6e | ||
Libby Clegg Gids: Chris Clarke | 200 m, T11 (v) | 0:27.93 | 11e | Niet gekwalificeerd | |||
Hannah Cockroft | 100 m, T34 (v) | Niet van toepassing | Niet van toepassing | 0:16.39 | |||
800 m, T34 (v) | 1:48.99 | ||||||
Kadeena Cox | 400 m, T38 (v) | 1:02.51 | 5e | 1:01.16 | 4e | ||
Sophie Hahn | 100 m, T38 (v) | 0:12.38 | 1e | 0:12.43 | |||
Sophie Kamlish | 100 m, T64 (v) | 0:13.32 | 6e | 0:13.49 | 8e | ||
Samantha Kinghorn | 100 m, T53 (v) | Niet van toepassing | 0:16.53 | ||||
400 m, T53 (v) | 0:56.73 | 4e | 0:57.25 | ||||
800 m, T53 (v) | 1:50.83 | 2e | 1:47.94 | 4e | |||
Maria Lyle | 100 m, T35 (v) | 0:14.34 | 3e | 0:14.18 | |||
200 m, T35 (v) | Niet van toepassing | 0:30.24 | |||||
Ali Smith | 100 m, T38 (v) | 0:13.19 | 8e | 0:13.24 | 8e | ||
400 m, T38 (v) | 1:02.68 | 8e | 1:03.05 | 8e | |||
Hannah Taunton | 1500 m, T20 (v) | Niet van toepassing | 4:35.34 | ||||
Melanie Woods | 400 m, T54 (v) | 0:59.11 | 12e | Niet gekwalificeerd | |||
800 m, T54 (v) | 1:52.05 | 4e | 1:50.40 | 5e | |||
Libby Clegg Gids: Chris Clarke Nathan Maguire Jonnie Peacock Ali Smith | 4 x 100 m, Universele estafette (g) | 0:47.86 | 3e | Niet van toepassing | 0:47.50 |
Veldonderdelen
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jonathan Broom-Edwards | Hoogspringen, T64 (m) | 2.10 | |
Aled Davies | Kogelstoten, F63 (m) | 15.33 | |
Kyron Duke | Kogelstoten, F41 (m) | 4e | 12.29 |
Dan Greaves | Discuswerpen, F64 (m) | 53.56 | |
Daniel Pembroke | Speerwerpen, F13 (m) | 69.52 | |
Zak Skinner | Verspringen, T13 (m) | 4e | 6.91 |
Harrison Walsh | Discuswerpen, F64 (m) | DNS | Niet gestart |
Hollie Arnold | Speerwerpen, F46 (v) | 39.73 | |
Hetty Barlett | Verspringen, T38 (v) | 6e | 4.05 |
Olivia Breen | Verspringen, T38 (v) | 4.91 | |
Joanna Butterfield | Kegelwerpen, F51 (v) | 4e | 21.77 |
Lydia Church | Kogelstoten, F12 (v) | 8e | 11.41 |
Sabrina Fortune | Kogelstoten, F20 (v) | 5e | 13.56 |
Polly Maton | Verspringen, T47 (v) | 7e | 5.19 |
Anna Nicholson | Kogelstoten, F35 (v) | 6e | 8.03 |
Gemma Prescott | Kegelwerpen, F32 (v) | 7e | 18.28 |
Stef Reid | Verspringen, T64 (v) | 4e | 5.75 |
Vanessa Wallace | Kogelstoten, F34 (v) | 5e | 7.63 |
Badminton
Zie Badminton op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Groepsfase | Positie | Finalefase | Plaats | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wedstrijd I | Wedstrijd II | Wedstrijd III | Wedstrijd IV | Kwartfinale | Halve finale | (Troost)finale | ||||
Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | ||||
Daniel Bethell | Enkelspel, SL3 (m) | INA Ukun Rukaendi W met 2-0 | JPN Daisuke Fujihara W met 2-0 | Niet van toepassing | 1e | Niet van toepassing | IND Manoj Sarkar W met 2-0 | IND Pramod Bhagat V met 0-2 | ||
Krysten Coombs | Enkelspel, SH6 (m) | HKG Chu Man Kai V met 0-2 | GBR Jack Shephard W met 2-0 | Niet van toepassing | 2e | Niet van toepassing | IND Krishna Nagar V met 0-2 | BRA Vitor Goncalves Tavares W met 2-1 | ||
Martin Rooke | Enkelspel, WH2 (m) | CHN Mai Jianpeng V met 0-2 | THA Dumnern Junthong W met 2-1 | Niet van toepassing | 2e | HKG Chan Ho Yuen V met 0-2 | Uitgeschakeld | 5e | ||
Jack Shephard | Enkelspel, SH6 (m) | HKG Chu Man Kai W met 2-1 | GBR Krysten Coombs V met 0-2 | Niet van toepassing | 3e | Uitgeschakeld | 5e |
Bankdrukken
Zie Bankdrukken op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ali Jawad | -59 kg (m) | 6e | 164.0 |
Michael Yule | -72 kg (m) | 182.0 | |
Olivia Broome | -50 kg (v) | 107.0 | |
Zoe Newson | -41 kg (v) | 4e | 94.0 |
Louise Sugden | -86 kg (v) | 131.0 |
Basketbal
Zie Basketbal op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Billy Bridge | Mannenteam | Groep B(1e) GBR-ALG: 70-43 GER-GBR: 71-59 GBR-USA: 64-63 IRI-GBR: 57-69 AUS-GBR: 69-70 Kwartfinale GBR-CAN: 66-52 Halve finale JPN-GBR: 79-68 Bronzen finale ESP-GBR: 58-68 | |
Michaela Bell | Vrouwenteam | 7e | Groep A (4e) GBR-CAN: 54-73 JPN-GBR: 54-48 GBR-GER: 35-53 AUS-GBR: 38-75 Kwartfinale CHN-GBR: 47-33 Plaats 7/8 ESP-GBR: 43-62 |
Boccia
Zie Boccia op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Groepsfase | Positie | Finalefase | Plaats | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wedstrijd I | Wedstrijd II | Wedstrijd III | Wedstrijd IV | Kwartfinale | Halve finale | (Troost)finale | ||||
Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | ||||
Will Hipwell | Enkelspel, BC2 (g) | THA Worawut Saengampa V met 0-16 | SVK Robert Mezik V met 3-6 | BEL Francis Rombouts V met 1-8 | Niet van toepassing | 4e | Niet gekwalificeerd | 19e | ||
Jamie McCowan | Enkelspel, BC3 (g) | GBR Scott McCowan V met 1-7 | AUS Spencer Cotie V met 2-5 | ARG Stefania Ferrando V met 2-2 | Niet van toepassing | 4e | Niet gekwalificeerd | 19e | ||
Scott McCowan | Enkelspel, BC3 (g) | GBR Jamie McCowan W met 7-1 | ARG Stefania Ferrando W met 6-1 | AUS Spencer Cotie W met 4-3 | Niet van toepassing | 1e | BRA Evelyn de Oliveira W met 9-1 | GRE Grigorios Polychronidis V met 4-4 | AUS Daniel Michel V met 1-6 | 4e |
Stephen McGuire | Enkelspel, BC4 (g) | HKG Wong Kwan Hang V met 1-4 | JPN Shun Esaki W met 3-2 | COL Euclides Grisales V met 0-6 | Niet van toepassing | 3e | Niet gekwalificeerd | 13e | ||
Louis Saunders | Enkelspel, BC4 (g) | SVK Samuel Andrejcik V met 3-7 | THA Pornchok Larpyen V met 1-7 | THA Ritthikrai Somsanuk V met 0-9 | Niet van toepassing | 4e | Niet gekwalificeerd | 19e | ||
David Smith | Enkelspel, BC1 (g) | CHN Zhang Qi W met 7-1 | MEX Eduardo Sanchez Reyes V met 5-7 | ARG Mauricio Ibarbure W met 4-3 | JPN Takumi Nakamura W met 11-1 | 1e | THA Witsanu Huadpradit W met 6-1 | BRA Jose Carlos Chagas de Oliveira W met 7-4 | MAS Chew Wei Lun W met 4-2 | |
Claire Taggart | Enkelspel, BC2 (g) | ARG Luis Cristaldo V met 2-5 | KOR Lee Yongjin V met 2-3 | BRA Maciel Santos V met 1-8 | Niet van toepassing | 4e | Niet gekwalificeerd | 19e | ||
Evie Edwards Stephen McGuire Louis Saunders | Paren, BC4 (g) | SVK V met 0-8 | BRA W met 6-4 | POR V met 1-3 | CAN W met 5-2 | 3e | Niet gekwalificeerd | 5e | ||
Will Hipwell David Smith Claire Taggart | Team, BC1-2 (g) | THA V met 2-9 | CHN V met 7-11 | RPC V met 3-10 | ARG W met 6-4 | 4e | Niet gekwalificeerd | 7e | ||
Jamie McCowan Scott McCowan Bethany Moulam | Paren, BC3 (g) | GRE V met 2-4 | KOR V met 2-2 | FRA W met 7-0 | THA V met 3-7 | 4e | Niet gekwalificeerd | 7e |
Boogschieten
Zie Boogschieten op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Kwalificatie | 1e ronde | 2e ronde | 3e ronde | Kwartfinale | Halve finale | (troost)Finale | Rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Positie | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | |||
Nathan MacQueen | Individueel, compound open (m) | 680 | 22e | Bye | RPC Nail Gatin V met 142-138 | Uitgeschakeld | 17e | |||
David Phillips | Individueel, recurve open (m) | 582 | 26e | Niet van toepassing | FRA Guillaume Toucoullet W met 6-2 | IND Chhikara Vivek W met 7-3 | CHN Zhao Lixue V met 2-6 | Uitgeschakeld | 5e | |
John Stubbs | Individueel, compound open (m) | 682 | 19e | Bye | SVK Marian Marecak V met 138-138 | Uitgeschakeld | 17e | |||
Hazel Chaisty | Individueel, recurve open (v) | 571 | 12e | Niet van toepassing | LAT Ieva Melle W met 7-3 | RPC Margarita Sidorenko W met 6-5 | ITA Vincenza Petrilli V met 2-6 | Uitgeschakeld | 5e | |
Victoria Rumary | Individueel, W1 (v) | 590 | 6e | Niet van toepassing | BRA Rejane Candida W met 115-107 | ITA Asia Pellizzari W met 130-124 | CZE Sarka Musilova V met 107-127 | USA Lia Coryell W met 131-123 | ||
Phoebe Paterson Pine | Individueel, compound open (v) | 670 | 16e | Niet van toepassing | RPC Tatiana Andrievskaia W met 142-138 | GBR Jessica Stretton W met 141-140 | FRA Julie Chupin W met 141-139 | ITA Maria Andrea Virgilio W met 140-137 | CHI Mariana Elena Adelina Zuniga Varela W met 134-133 | |
Jessica Stretton | Individueel, compound open (v) | 694 | 1e | Niet van toepassing | Bye | GBR Phoebe Paterson Pine V met 140-141 | Uitgeschakeld | 9e | ||
Hazel Chaisty David Phillips | Team, recurve open (g) | 1153 | 10e | Niet van toepassing | TUR W met 5-1 | IRI V met 0-6 | Uitgeschakeld | 5e | ||
Nathan MacQueen Jessica Stretton | Team, compound open (g) | 1376 | 5e | Niet van toepassing | Bye | IRI V met 151-153 | Uitgeschakeld | 5e |
Judo
Zie Judo op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jackson Hodgson | +100 kg (m) | 9e | 1/8e finale: V van AZE Ilham Zakiyev |
Daniel Powell | -81 kg (m) | 7e | 1/8e finale: W van BRA Harlley Damiao Pereira Arruda Kwartfinale: V van AZE Huseyn Rahimli Herkansingen, finale: V van FRA Nathan Petit |
Christopher Skelley | -100 kg (m) | Kwartfinale: W van UZB Sharif Khalilov Halve finale: W van GER Oliver Upmann Finale: W van USA Benjamin Goodrich | |
Elliot Stewart | -90 kg (m) | Kwartfinale: W van UZB Shukhrat Boboev Halve finale: W van UKR Oleksandr Nazarenko Finale: V van IRI Vahid Nouri |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Atleet | Onderdeel | Heats | Halve finale | A/B finale | Eindresultaat | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | |||
Ian Marsden | Eenpersoons kayak, KL1 (m) | 0:55.601 | 7e | 0:52.806 | 6e QA | 0:52.848 | 8e | |
Rob Oliver | Eenpersoons kayak, KL3 (m) | 0:41.280 | 5e | 0:41.102 | 3e QA | 0:41.268 | 3e | |
David Phillipson | Eenpersoons kayak, KL2 (m) | 0:44.295 | 5e | 0:43.075 | 5e QA | 0:43.348 | 7e | |
Stuart Wood | Eenpersoons Va'a, VL3 (m) | 0:52.579 | 2e | 0:50.004 | 1e QA | 0:52.760 | 3e | |
Jeanette Chippington | Eenpersoons kayak, KL1 (v) | 1:02.826 | 9e | 1:01.762 | 7e | Niet gekwalificeerd | DNQ | 9e |
Eenpersoons Va'a, VL2 (v) | 1:03.854 | 3e | 1:01.167 | 2e QA | 1:02.149 | 3e | ||
Charlotte Henshaw | Eenpersoons kayak, KL2 (v) | 0:52.794 | 1e QA | Niet van toepassing | 0:50.760 | 1e | ||
Laura Sugar | Eenpersoons kayak, KL3 (v) | 0:50.347 | 1e QA | 0:49.582 | 1e | |||
Emma Wiggs | Eenpersoons kayak, KL2 (v) | 0:53.371 | 1e QA | 0:51.409 | 2e | |||
Eenpersoons Va'a, VL2 (v) | 0:58.084 | 1e QA | 0:57.028 | 1e |
Paardensport
Zie Paardensport op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Natasha Baker | Dressuur, verplichte kür, graad III (g) | 76.265% | |
Dressuur, vrije kür, graad III (g) | 77.614% | ||
Lee Pearson | Dressuur, verplichte kür, graad II (g) | 76.265% | |
Dressuur, vrije kür, graad II (g) | 82.447% | ||
Sophie Wells | Dressuur, verplichte kür, graad V (g) | 74.405% | |
Dressuur, vrije kür, graad V (g) | 4e | 73.560% | |
Georgia Wilson | Dressuur, verplichte kür, graad II (g) | 72.765% | |
Dressuur, vrije kür, graad II (g) | 76.754% | ||
Natasha Baker Lee Pearson Sophie Wells | Dressuur, team, graad I-V (g) | 229.905% |
Roeien
Zie Roeien op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Atleet | Onderdeel | Heats | Herkansingen | A/B finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | ||
Benjamin Pritchard | Eenpersoons sculls, PR1M1x (m) | 10:12.24 | 3e | 9:14.61 | 1e QA | 10:06.95 | 5e |
Lauren Rowless Laurence Whiteley | Tweepersoons sculls, PR2Mix2x (g) | 8:42.27 | 1e QA | Niet van toepassing | 8:38.99 | ||
Ellen Buttrick James Fox Giedre Rakauskaite Oliver Stanhope Stuur Erin Kennedy | Vierpersoons scull met stuur, PR3Mix4+ (g) | 7:09.44 | 1e QA | Niet van toepassing | 7:09.08 |
Rugby
Zie Rugby op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ayaz Bhuta | Team (g) | Groep A (2e) GBR-CAN: 50-47 GBR-NZL: 60-37 USA-GBR: 50-48 Halve finale JPN-GBR: 49-55 Finale USA-GBR: 49-54 |
Schermen
Zie Schermen op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dimitri Coutya | Degen individueel, categorie B (m) | Groep A W van IRQ Ammar Ali met 5-2 W van CAN Pierre Mainville met 5-1 W van RPC Alexander Kuzyukov met 5-3 W van UKR Anton Datsko met 5-2 W van FRA Yohan Peter met 5-1 W van JPN Michinobu Fujita met 5-4 Kwartfinale: W van UKR Anton Datsko met 15-13 Halve finale: V van BRA Jovane Silva Guissone met 12-15 Bronzen finale: W van BLR Andrei Pranevich met 15-11 | |
Floret individueel, categorie B (m) | Groep A V van CHN Feng Yanke met 3-5 W van UKR Oleg Naumenko met 5-0 W van FRA Maxime Valet met 5-3 W van RPC Alexander Kuzyukov met 5-1 W van BRA Vanderson Luis Chaves met 5-1 W van JPN Ryuji Onda met 5-1 Kwartfinale: W van FRA Maxime Valet met 15-8 Halve finale: V van CHN Feng Yanke met 14-15 Bronzen finale: W van RPC Albert Kamalov met 15-2 | ||
Piers Gilliver | Degen individueel, categorie A (m) | Groep A W van CHN Sun Gang met 5-1 W van RPC Artur Yusupov met 5-4 W van ITA Edoardo Giordan met 5-2 W van POL Dariusz Pender met 5-1 W van FRA Romain Noble met 5-4 W van UKR Artem Manko met 5-2 Kwartfinale: W van UKR Artem Manko met 15-2 Halve finale: W van CHN Sun Gang met 15-6 Finale: W van RPC Maxim Shaburov met 15-9 | |
Sabel individueel, categorie A (m) | 9e | Groep C V van CHN Tian Jianquan met 0-5 V van UKR Artem Manko met 2-5 W van RPC Nikita Nagaev met 5-2 W van FRA Romain Noble met 5-0 1/8e finale: V van CHN Li Hao met 12-15 | |
Dimitri Coutya Piers Gilliver Oliver Lam-Watson | Degen team (m) | Groep B W van POL met 45-30 W van UKR met 45-28 W van FRA met 45-29 Halve finale: V van RPC met 35-45 Bronzen finale: W van UKR met 45-38 | |
Floret team (m) | Groep B W van ITA met 45-37 W van UKR met 45-21 W van RPC met 45-44 Halve finale: W van FRA met 45-23 Finale: V van CHN met 38-45 | ||
Gemma Collis-McCann | Degen individueel, categorie A (v) | 9e | Groep C W van POL Kinga Drozdz met 5-4 V van RPC Alena Evdokimova met 4-5 V van CHN Rong Jing met 2-5 W van JPN Mieko Matsumoto met 5-2 V van HUN Amarilla Veres met 3-5 1/8e finale: V van UKR Yevheniia Breus met 5-15 |
Sabel individueel, categorie A (v) | 12e | Groep C V van ITA Andreea Mogos met 4-5 V van UKR Nataliia Morkvych met 1-5 V van POL Marta Fidrych met 1-5 V van HUN Eva Andrea Hajmasi met 1-5 |
Schietsport
Zie Schietsport op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie | ||
---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | ||
James Bevis | 10 m luchtgeweer, liggend SH2 (g) | 632.1 | 19e | Niet gekwalificeerd | |
50 m geweer, liggend SH2 (g) | 616.7 | 21e | |||
Ryan Cockbill | 10 m luchtgeweer, staand SH2 (g) | 629.1 | 10e | ||
10 m luchtgeweer, liggend SH2 (g) | 632.2 | 18e | |||
50 m geweer, liggend SH2 (g) | 624.4 | 4e | 122.6 | 8e | |
Tim Jeffery | 10 m luchtgeweer, staand SH2 (g) | 631.5 | 7e | 124.1 | 8e |
10 m luchtgeweer, liggend SH2 (g) | 636.7 | 5e | 146.5 | 7e | |
50 m geweer, liggend SH2 (g) | 623.4 | 5e | 163.3 | 6e | |
Matt Skelhon | 10 m luchtgeweer, liggend SH1 (g) | 631.2 | 16e | Niet gekwalificeerd | |
50 m geweer, liggend SH1 (g) | 615.8 | 13e | |||
Issy Bailey | 10 m luchtpistool, SH1 (v) | 468.0 | 18e | Niet gekwalificeerd | |
25 m pistool, SH1 (g) | 551.0 | 21e | |||
Lorraine Lambert | 10 m luchtgeweer, staand SH1 (v) | 608.3 | 20e | ||
50 m geweer, 3 posities SH1 (v) | 1121.0 | 15e | |||
50 m geweer, liggend SH1 (g) | 609.2 | 36e | |||
Lesley Stewart | 10 m luchtgeweer, staand SH1 (v) | 610.8 | 18e | ||
50 m geweer, 3 posities SH1 (v) | 1133.0 | 13e |
Taekwondo
Zie Taekwondo op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Joseph Jason Lane | +75 kg, K44 (m) | 9e | 1/8e finale: V van RPC Zainutdin Ataev met 5-36 Herkansingen, 1e ronde: V van LBA Mohamed Alsanousi Abidar met 18-23 |
Beth Munro | -58 kg, K44 (v) | 1/8e finale: W van NEP Palesha Goverdhan met 21-8 Kwartfinale: W van TUR Gamze Gurdal met 34-22 Halve finale: W van CHN Beth Munro met 34-25 Finale: V van DEN Lisa Gjessing met 14-32 | |
Amy Truesdale | +58 kg, K44 (v) | Kwartfinale: W van MAR Rajae Akermach met 42-27 Halve finale: V van UZB Guljonoy Naimova met 14-60 Bronzen finale: W van IRI Rayehe Shahab met 41-31 |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Groepsfase | Positie | Finalefase | Plaats | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wedstrijd I | Wedstrijd II | Wedstrijd III | 1/8e finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||
Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | ||||
William Bailey | Enkelspel, C7 (m) | POL Maksym Chudzicki W met 3-1 | THA Chalermpong Punpoo W met 3-0 | Niet van toepassing | 1e | Bye | GER Bjoern Schnake W met 3-0 | CHN Liao Keli W met 3-2 | CHN Yan Shuo V met 1-3 | |
Jack Hunter-Spivey | Enkelspel, C5 (m) | BEL Bart Brands W met 3-1 | TPE Cheng Ming-Chih W met 3-0 | 1e | Niet van toepassing | NOR Tommy Urhaug W met 3-2 | GER Valentin Baus V met 0-3 | Uitgeschakeld | ||
Paul Karabardak | Enkelspel, C6 (m) | ROM Bobi Simion W met 3-1 | AUS Trevor Hirth W met 3-0 | 1e | Bye | KOR Park Hong Kyu W met 3-2 | USA Ian Seidenfeld V met 0-3 | Uitgeschakeld | ||
Thomas Matthews | Enkelspel, C1 (m) | KOR Nam Kiwon W met 3-1 | RPC Dmitrii Lavrov W met 3-1 | 1e | Niet van toepassing | ITA Andrea Borgato W met 3-1 | KOR Kim Hyeon Uk V met 0-3 | Uitgeschakeld | ||
Aaron McKibbin | Enkelspel, C8 (m) | AUS Nathan Pellissier W met 3-0 | POL Piotr Grudzien V met 0-3 | 2e | SWE Linus Karlsson W met 3-2 | UKR Viktor Didukh V met 1-3 | Uitgeschakeld | 5e | ||
Billy Shilton | NGR Victor Farinloye W met 3-0 | UKR Viktor Didukh V met 0-3 | 2e | POL Piotr Grudzien W met 3-2 | CHN Zhao Shuai V met 0-3 | 5e | ||||
Joshua Stacey | Enkelspel, C9 (m) | AUS Ma Lin V met 0-3 | ITA Mohamed Amine Kalem W met 3-2 | MAS Chaoming Chee W met 3-0 | 2e | Niet van toepassing | RPC Iurii Nozdrunov V met 2-3 | 5e | ||
Ashley Facey Thompson | JPN Koyo Iwabuchi V met 2-3 | UKR Lev Kats V met 1-3 | RPC Iurii Nozdrunov W met 3-2 | 3e | Niet gekwalificeerd | 9e | ||||
Ross Wilson | Enkelspel, C8 (m) | FRA Clement Berthier W met 3-0 | CHN Peng Weinan V met 2-3 | Niet van toepassing | 2e | SWE Emil Andersson W met 3-0 | UKR Maxym Nikolenko V met 1-3 | Uitgeschakeld | 5e | |
William Bayley Paul Karabardak | Team, C6-7 (m) | Niet van toepassing | Bye | AUS W met 2-0 | ESP W met 2-1 | CHN V met 0-2 | ||||
Aaron McKibbin Billy Shilton Ross Wilson | Team, C8 (m) | Niet van toepassing | HUN W met 2-0 | CHN V met 0-2 | Uitgeschakeld | |||||
Joshua Stacey Ashley Facey Thompson | Team, C9 (m) | ESP W met 2-0 | CHN V met 0-2 | Uitgeschakeld | 5e | |||||
Susan Bailey | Enkelspel, C4 (v) | SRB Borislava Peric-Rankovic V met 0-3 | TPE Lu Pi-Chun V met 1-3 | Niet van toepassing | 3e | Niet gekwalificeerd | 11e | |||
Megan Shackleton | CHN Zhou Ying V met 0-3 | IND Bhavinaben Hasmukhbhai Patel V met 1-3 | 3e | 11e | ||||||
Susan Bailey Megan Shackleton | Team, C4-5 (v) | Niet van toepassing | JOR W met 2-1 | CHN V met 0-2 | Uitgeschakeld |
Tennis
Zie Tennis op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | 1e ronde | 2e ronde | 3e ronde | Kwartfinale | Halve finale | (troost)Finale | Rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | |||
Dermot Bailey | Rolstoel enkelspel (m) | ESP Daniel Caverzaschi Arzola V met 0-2 (2-6, 0-6) | Uitgeschakeld | 33e | ||||
Antony Cotterill | Quad enkelspel | Niet van toepassing | AUS Heath Davidson V met 0-2 (1-6, 0-6) | Uitgeschakeld | 9e | |||
Alfie Hewett | Rolstoel enkelspel (m) | Bye | POL Kamil Fabisiak W met 2-0 (6-1, 6-2) | NED Ruben Spaargaren W met 2-1 (6-1, 2-6, 6-3) | FRA Nicolas Peifer W met 2-0 (6-3, 6-4) | NED Tom Egberink V met 0-2 (4-6, 6-7) | GBR Gordon Reid V met 1-2 (4-6, 6-3, 5-7) | 4e |
Andy Lapthorne | Quad enkelspel | Niet van toepassing | CAN Robert Shaw W met 2-0 (6-4, 6-1) | NED Niels Vink V met 0-2 (4-6, 2-6) | Uitgeschakeld | 5e | ||
Gordon Reid | Rolstoel enkelspel (m) | Bye | RSA Leon Els W met 2-0 (6-2, 6-1) | JPN Takashi Sanada W met 2-0 (2-6, 1-6) | ARG Gustavo Fernández W met 2-1 (7-5, 3-6, 6-1) | JPN Shingo Kunieda V met 0-2 (3-6, 2-6) | GBR Alfie Hewett W met 2-1 (6-4, 3-6, 7-5) | |
Antony Cotterill Andy Lapthorne | Quad dubbelspel | Niet van toepassing | KOR Kim Kyu-Seung Kim Myung Je W met 2-0 (6-2, 6-0) | NED Sam Schröder Niels Vink V met 0-2 (0-6, 2-6) | JPN Mitsuteru Moroishi Koji Sugeno V met 1-2 (5-7, 6-3, 5-7) | 4e | ||
Alfie Hewett Gordon Reid | Rolstoel dubbelspel (m) | Niet van toepassing | Bye | AUT Thomas Flax Nico Langmann W met 2-0 (6-0, 6-0) | BEL Joachim Gerard Jef Vandorpe W met 2-0 (6-2, 6-2) | JPN Shingo Kunieda Takashi Sanada W met 2-0 (6-2, 6-1) | FRA Stephane Houdet Nicolas Peifer V met 1-2 (5-7, 6-0, 6-7) | |
Lucy Shuker | Rolstoel enkelspel (v) | Niet van toepassing | TUR Busra Un W met 2-0 (6-0, 6-0) | CHN Zhu Zhenzhen V met 0-2 (6-7, 2-6) | Uitgeschakeld | 9e | ||
Jordanne Whiley | Rolstoel enkelspel (v) | Niet van toepassing | COL Angélica Bernal W met 2-0 (6-0, 6-3) | JPN Manami Tanaka W met 2-0 (6-1, 6-0) | USA Dana Mathewson W met 2-1 (6-3, 3-6, 7-5) | NED Diede de Groot V met 0-2 (4-6, 2-6) | NED Aniek van Koot W met 2-1 (6-4, 6-7, 6-4) | |
Lucy Shuker Jordanne Whiley | Rolstoel dubbelspel (v) | Niet van toepassing | Bye | RSA Kgothatso Montjane Mariska Venter W met 2-0 (6-2, 6-0) | CHN Wang Ziying Zhu Zhenzhen W met 2-0 (6-4, 6-2) | NED Diede de Groot Aniek van Koot V met 0-2 (0-6, 1-6) |
Triatlon
Zie Triatlon op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
David Ellis Gids: Luke Pollard | Individueel, PTVI (m) | DNF | Niet gefinisht |
George Peasgood | Individueel, PTS5 (m) | 0:58:55 | |
Michael Taylor | Individueel, PTS4 (m) | 8e | 1:08:11 |
Frances Brown | Individueel, PT2 (v) | 4e | 1:19:42 |
Claire Cashmore | Individueel, PTS5 (v) | 1:07:36 | |
Alison Peasgood Gids: Nikki Bartlett | Individueel, PTVI (v) | 4e | 1:11:47 |
Melissa Reid Gids: Hazel MacLeod | Individueel, PTVI (v) | 7e | 1:14:24 |
Lauren Steadman | Individueel, PTS5 (v) | 1:04:46 |
Wielrennen
Baan
Zie Baanwielrennen op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Atleet | Onderdeel | Heats | (Bronzen) Finale | ||
---|---|---|---|---|---|
Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | ||
James Ball Piloot: Lewis Stewart | 1 km tijdrit, B (m) | Niet van toepassing | 0:59.503 | ||
Individuele achtervolging, B (m) | Niet gefinisht | DNF | Niet gekwalificeerd | ||
Stephen Bate Piloot: Adam Duggleby | Individuele achtervolging, B (m) | 4:02.497 | 2e QG | Ingehaald door tegenstander | |
Jody Cundy | 1 km tijdrit, C4-5 (m) | Niet van toepassing | 1:01.847 | ||
Neil Fachie Piloot: Matthew Rotherham | 1 km tijdrit, B (m) | 0:58.038 | |||
Individuele achtervolging, B (m) | 4:42.630 | 11e | Niet gekwalificeerd | ||
Jaco van Gass | 1 km tijdrit, C1-3 (m) | Niet van toepassing | 1:05.569 | ||
Individuele achtervolging, C3 (m) | 3:17.593 | 1e QG | 3:20.987 | ||
Finlay Graham | Individuele achtervolging, C3 (m) | 3:19.780 | 2e QG | 3:22.000 | |
Kadeena Cox | 500 m tijdrit, C4-5 (v) | Niet van toepassing | 0:34.433 | ||
Lora Fachie Piloot: Corrine Hall | 1 km tijdrit, B (v) | Niet van toepassing | 1:08.232 | 4e | |
Individuele achtervolging, B (v) | 3:19.483 | 1e QG | 3:19.560 | ||
Crystal Lane-Wright | Individuele achtervolging, C5 (v) | 3:35.061 | 2e QG | Ingehaald door tegenstander | |
Aileen McGlynn Obe Piloot: Helen Scott | 1 km tijdrit, B (v) | Niet van toepassing | 1:06.743 | ||
Individuele achtervolging, B (v) | 3:35.858 | 8e | Niet gekwalificeerd | ||
Sarah Storey | Individuele achtervolging, C5 (v) | 3:27.057 | 1e QG | Tegenstander ingehaald | |
Sophie Beth Unwin Piloot: Jenny Holl | 1 km tijdrit, B (v) | Niet van toepassing | 1:08.701 | 5e | |
Individuele achtervolging, B (v) | 3:22.670 | 3e QB | 3:23.446 | ||
Kadeena Cox Jody Cundy Jaco van Gass | Team sprint, C1-5 (g) | 0:48.524 | 2e QG | 0:47.579 |
Weg
Zie Wegwielrennen op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Paralympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Stephen Bate Piloot: Adam Duggleby | Wegwedstrijd, B (m) | DNS | Niet gestart |
Tijdrit, B (m) | DNF | Niet gefinisht | |
Jaco van Gass | Wegwedstrijd, C1-3 (m) | 5e | 2:11:06 |
Tijdrit, C3 (m) | 6e | 36:45.31 | |
Finlay Graham | Wegwedstrijd, C1-3 (m) | 2:05:43 | |
Tijdrit, C3 (m) | 4e | 36:20.86 | |
George Peasgood | Wegwedstrijd, C4-5 (m) | 6e | 2:20:11 |
Tijdrit, C4 (m) | 46:08.93 | ||
Benjamin Watson | Wegwedstrijd, C1-3 (m) | 2:04:23 | |
Tijdrit, C3 (m) | 35:00.82 | ||
Lora Fachie Piloot: Corrine Hall | Wegwedstrijd, B (v) | 5e | 2:40:26 |
Tijdrit, B (v) | 48:32.06 | ||
Crystal Lane-Wright | Wegwedstrijd, C4-5 (v) | 2:21:58 | |
Tijdrit, C5 (v) | 37:40.89 | ||
Sarah Storey | Wegwedstrijd, C4-5 (v) | 2:21:51 | |
Tijdrit, C5 (v) | 36:08.90 | ||
Sophie Beth Unwin Piloot: Jenny Holl | Wegwedstrijd, B (v) | 2:36:00 | |
Tijdrit, B (v) | 5e | 49:59.85 |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Paralympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Atleet | Onderdeel | Series | Finale | ||
---|---|---|---|---|---|
Resultaat | Rang | Resultaat | Rang | ||
Jordan Catchpole | 200 m vrije slag, S14 (m) | 1:56.81 | 1e | 1:56.33 | 5e |
100 m rugslag, S14 (m) | 1:01.50 | 7e | 1:00.96 | 4e | |
100 m vlinderslag, S14 (m) | 0:59.16 | 16e | Niet gekwalificeerd | ||
200 m individuele wisselslag, SM14 (m) | 2:16.35 | 9e | |||
Stephen Clegg | 100 m vrije slag, S12 (m) | 0:53.84 | 1e | 0:53.43 | |
100 m rugslag, S12 (m) | Niet van toepassing | 1:01.27 | |||
100 m vlinderslag, S12 (m) | 0:59.13 | 2e | 0:57.87 | ||
Reece Dunn | 200 m vrije slag, S14 (m) | 1:57.30 | 2e | 1:52.40 | |
100 m rugslag, S14 (m) | 1:00.37 | 2e | 0:59.97 | ||
100 m vlinderslag, S14 (m) | 0:55.99 | 1e | 0:55.12 | ||
200 m individuele wisselslag, SM14 (m) | 2:12.61 | 2e | 2:08.02 | ||
Thomas Hammer | 200 m vrije slag, S14 (m) | Niet gestart | DNS | Niet gekwalificeerd | |
Louis Lawler | 100 m rugslag, S14 (m) | 1:01.43 | 5e | 1:01.80 | 8e |
Lyndon Longhorn | 50 m vrije slag, S4 (m) | 0:45.78 | 17e | Niet gekwalificeerd | |
100 m vrije slag, S4 (m) | 1:34.27 | 8e | 1:33.30 | 7e | |
200 m vrije slag, S4 (m) | 3:25.07 | 9e | Niet gekwalificeerd | ||
50 m rugslag, S4 (m) | 0:50.12 | 11e | |||
50 m schoolslag, SB3 (m) | 0:58.79 | 12e | |||
150 m individuele wisselslag, SM4 (m) | 2:52.76 | 12e | |||
Corner Morrison | 100 m schoolslag, SB14 (m) | 1:08.01 | 6e | 1:08.01 | 8e |
Andrew Mullen | 50 m vrije slag, S5 (m) | 0:36.01 | 13e | Niet gekwalificeerd | |
50 m rugslag, S5 (m) | 0:37.99 | 7e | 0:37.96 | 7e | |
50 m vlinderslag, S5 (m) | 0:39.01 | 11e | Niet gekwalificeerd | ||
William Perry | 100 m vrije slag, S6 (m) | 1:14.75 | 18e | ||
100 m schoolslag, SB6 (m) | 1:30.44 | 14e | |||
200 m individuele wisselslag, SM6 (m) | 3:01.50 | 13e | |||
Scott Quin | 100 m schoolslag, SB14 (m) | 1:06.20 | 3e | 1:05.91 | |
Jessica-Jane Applegate | 200 m vrije slag, S14 (v) | 2:10.83 | 3e | 2:09.53 | |
100 m rugslag, S14 (v) | 1:08.41 | 2e | 1:07.93 | ||
100 m vlinderslag, S14 (v) | 1:07.57 | 4e | 1:07.69 | 6e | |
200 m individuele wisselslag, SM14 (v) | 2:31.48 | 3e | 2:30.43 | 4e | |
Ellie Challis | 50 m vrije slag, S4 (v) | 0:54.94 | 13e | Niet gekwalificeerd | |
100 m vrije slag, S3 (v) | 1:53.63 | 4e | 1:54.84 | 4e | |
50 m rugslag, S3 (v) | 0:55.86 | 2e | 0:55.11 | ||
50 m schoolslag, SB3 (v) | 1:10.37 | 11e | Niet gekwalificeerd | ||
Louise Fiddes | 200 m vrije slag, S14 (v) | 2:11.62 | 4e | 2:11.20 | 4e |
100 m schoolslag, SB14 (v) | 1:18.64 | 6e | 1:15.93 | ||
100 m vlinderslag, S14 (v) | 1:07.68 | 5e | 1:07.24 | 5e | |
200 m individuele wisselslag, SM14 (v) | 2:33.17 | 5e | 2:29.21 | ||
Bethany Firth | 200 m vrije slag, S14 (v) | 2:10.58 | 2e | 2:03.99 | |
100 m rugslag, S14 (v) | 1:07.16 | 1e | 1:05.92 | ||
200 m individuele wisselslag, SM14 (v) | 2:27.16 | 2e | 2:23.19 | ||
Grace Harvey | 400 m vrije slag, S6 (v) | 5:33.78 | 6e | 5:36.86 | 7e |
100 m rugslag, S6 (v) | 1:31.10 | 12e | Niet gekwalificeerd | ||
100 m schoolslag, SB5 (v) | 1:42.09 | 1e | 1:42.22 | ||
50 m vlinderslag, S6 (v) | 0:41.18 | 11e | Niet gekwalificeerd | ||
200 m individuele wisselslag, SM6 (v) | 3:05.84 | 5e | 3:05.58 | 6e | |
Suzanna Hext | 100 m vrije slag, S5 (v) | 1:21.69 | 2e | 1:22.49 | 4e |
200 m vrije slag, S5 (v) | 2:59.05 | 3e | 2:59.55 | 4e | |
50 m rugslag, S5 (v) | Niet gestart | DNS | Niet gekwalificeerd | ||
100 m schoolslag, SB4 (v) | Niet gestart | DNS | |||
Tully Kearney | 100 m vrije slag, S5 (v) | 1:19.60 | 1e | 1:14.39 | |
200 m vrije slag, S5 (v) | 2:52.30 | 1e | 2:46.53 | ||
Stephanie Millward | 100 m vrije slag, S9 (v) | 1:08.19 | 16e | Niet gekwalificeerd | |
100 m rugslag, S9 (v) | 1:15.13 | 8e | 1:15.49 | 8e | |
Zara Mullooly | 50 m vrije slag, S10 (v) | 0:28.82 | 7e | 0:28.73 | 7e |
100 m vrije slag, S10 (v) | 1:02.18 | 7e | 1:01.71 | 7e | |
400 m vrije slag, S10 (v) | Niet van toepassing | 4:44.50 | 4e | ||
Rebecca Redfern | 50 m vrije slag, S13 (v) | 0:29.62 | 21e | Niet gekwalificeerd | |
100 m schoolslag, SB13 (v) | 1:15.46 | 2e | 1:14.10 | ||
Eleanor Robinson | 50 m vrije slag, S6 (v) | Niet gestart | DNS | Niet gekwalificeerd | |
50 m vlinderslag, S6 (v) | 0:37.24 | 4e | 0:37.08 | 5e | |
Hannah Russell | 50 m vrije slag, S13 (v) | 0:27.96 | 7e | 0:27.58 | 6e |
100 m vrije slag, S12 (v) | 1:01.81 | 4e | 1:00.25 | ||
100 m rugslag, S12 (v) | Niet van toepassing | 1:08.44 | |||
Toni Shaw | 100 m vrije slag, S9 (v) | 1:03.59 | 2e | 1:03.42 | 4e |
400 m vrije slag, S9 (v) | 4:46.19 | 2e | 4:39.32 | ||
100 m vlinderslag, S9 (v) | 1:10.41 | 4e | 1:08.87 | 4e | |
Eleanor Simmonds | 400 m vrije slag, S6 (v) | 5:27.64 | 4e | 5:27.99 | 5e |
100 m schoolslag, SB6 (v) | 1:39.95 | 4e | 1:39.94 | 4e | |
200 m individuele wisselslag, SM6 (v) | 3:07.63 | 6e | 3:04.37 | 5e | |
Maisie Summers-Newton | 400 m vrije slag, S6 (v) | 5:27.91 | 5e | 5:24.42 | 4e |
100 m schoolslag, SB6 (v) | 1:33.12 | 1e | 1:32.34 | ||
200 m individuele wisselslag, SM6 (v) | 3:00.15 | 3e | 2:56.68 | ||
Grace Harvey Stephanie Millward Zara Mullooly Toni Shaw | 4 x 100 m vrije slag, 34 punten (v) | Niet van toepassing | Gediskwalificeerd | DSQ | |
Stephanie Millward Zara Mullooly Toni Shaw Maisie Summers-Newton | 4 x 100 m wisselslag, 34 punten (v) | Niet van toepassing | 4:58.76 | 4e | |
Jessica-Jane Applegate Jordan Catchpole Reece Dunn Bethany Firth | 4 x 100 m vrije slag, S14 (g) | Niet van toepassing | 3:40.63 | ||
Ellie Challis Tully Kearney Lyndon Longhorn Andrew Mullen William Perry Eleanor Robinson | 4 x 50 m vrije slag, 20 punten (g) | 2:42.42 | 7e | 2:48.34 | 8e |