ATP-toernooi van Kopenhagen 1995
ATP-toernooi van Kopenhagen 1995 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Copenhagen Open | ||||||
Editie | 1995 (7e editie) | ||||||
Stad, land | Kopenhagen, Denemarken | ||||||
Datum | 6 - 12 maart 1996 | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP World Series | ||||||
Prijzengeld | $ 203.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | Tapijt, indoor | ||||||
Winnaar enkel | Martin Sinner | ||||||
Winnaars dubbel | Mark Keil Peter Nyborg | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Kopenhagen 1995 werd van 6 tot en met 12 maart gespeeld in de Deense hoofdstad Kopenhagen. De wedstrijden werden gespeeld in de K.B. Hallen op tapijt.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1 | Ctislav Doseděl | 29 | Tweede ronde | Andrej Olchovski |
2 | Alexander Volkov | 33 | Eerste ronde | Martin Sinner |
3 | Daniel Vacek | 45 | Eerste ronde | Pat Cash |
4 | Jan Siemerink | 53 | Kwartfinale | Karol Kučera |
5 | Karol Kučera | 57 | Halve finale | Andrej Olchovski |
6 | Tomás Carbonell | 65 | Tweede ronde | Anders Järryd |
7 | Jeremy Bates | 67 | Kwartfinale | Andrej Olchovski |
8 | Gianluca Pozzi | 72 | Eerste ronde | Frederik Fetterlein |
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Toernooischema
Finale
Finale | ||||
Andrej Olchovski | 7 | 68 | 3 | |
Martin Sinner | 63 | 7 | 6 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | Ctislav Doseděl | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | Patrik Langvardt | 4 | 4 | 1 | Ctislav Doseděl | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
Lars Rehmann | 64 | 2 | Andrej Olchovski | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Andrej Olchovski | 7 | 6 | Andrej Olchovski | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Kenneth Carlsen | 65 | 4 | 7 | Jeremy Bates | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
Sébastien Lareau | 7 | 6 | Sébastien Lareau | 610 | 5 | ||||||||||||||||||||
Jörn Renzenbrink | 2 | 65 | 7 | Jeremy Bates | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
7 | Jeremy Bates | 6 | 7 | Andrej Olchovski | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | Jan Siemerink | 6 | 6 | 5 | Karol Kučera | 2 | 0 | ||||||||||||||||||
David Prinosil | 4 | 4 | 4 | Jan Siemerink | 7 | 65 | 6 | ||||||||||||||||||
Cristiano Caratti | 4 | 65 | Jakob Hlasek | 65 | 7 | 1 | |||||||||||||||||||
Jakob Hlasek | 6 | 7 | 4 | Jan Siemerink | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | Joost Winnink | 4 | 3 | 5 | Karol Kučera | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | Peter Lundgren | 6 | 6 | Q | Peter Lundgren | 63 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | Stéphane Simian | 3 | 4 | 5 | Karol Kučera | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | Karol Kučera | 6 | 6 |
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
6 | Tomás Carbonell | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Guillaume Raoux | 0 | 4 | 6 | Tomás Carbonell | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Alexander Mronz | 4 | 2 | Anders Järryd | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Anders Järryd | 6 | 6 | Anders Järryd | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
Carl-Uwe Steeb | 63 | 2 | WC | Pat Cash | 1 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
Greg Rusedski | 7 | 6 | Greg Rusedski | 6 | 66 | 63 | |||||||||||||||||||
WC | Pat Cash | 7 | 4 | 7 | WC | Pat Cash | 3 | 7 | 7 | ||||||||||||||||
3 | Daniel Vacek | 61 | 6 | 66 | Anders Järryd | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||||||
8 | Gianluca Pozzi | 4 | 65 | Martin Sinner | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Frederik Fetterlein | 6 | 7 | WC | Frederik Fetterlein | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Paul Wekesa | 64 | 3 | Luiz Mattar | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
Luiz Mattar | 7 | WC | Frederik Fetterlein | 5 | 5 | ||||||||||||||||||||
Jean-Philippe Fleurian | 6 | 6 | Martin Sinner | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||
Q | Danny Sapsford | 3 | 4 | Jean-Philippe Fleurian | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
Martin Sinner | 6 | 65 | 6 | Martin Sinner | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | Alexander Volkov | 4 | 7 | 1 |
Dubbelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Spelers | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Cyril Suk Daniel Vacek | 56 | Eerste ronde | Guillaume Raoux & Greg Rusedski |
2. | Andrej Olchovski Jan Siemerink | 66 | Eerste ronde | Jakob Hlasek Anders Järryd |
3. | Tom Nijssen Menno Oosting | 80 | Halve finale | Mark Keil Peter Nyborg |
4. | Hendrik Jan Davids Sébastien Lareau | 90 | Halve finale | Guillaume Raoux Greg Rusedski |
Toernooischema
Externe links
- Enkel schema
- Dubbel schema