Magyarország a 2023. évi Európa-játékokon
Magyarország | |||||
Országkód | HUN | ||||
2023. évi Európa-játékok, Krakkó-Kis-lengyelországi vajdaság | |||||
Érmek 8. helyezés |
| ||||
|
Magyarország a lengyelországi Krakkóban és a Kis-lengyelországi vajdaságban megrendezett 2023. évi Európa-játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az ország a játékokon 28 sportágban 180 versenyzővel képviselte magát.[1]
Érmesek
Érem | Versenyző | Sportág | Versenyszám |
---|---|---|---|
Arany | Varga Ádám | Kajak-kenu | Férfi kajak egyes 500 m |
Arany | Bálint Martin | Kick-box | Férfi point fighting 74 kg |
Arany | Pekler Zalán | Sportlövészet | Férfi sportpuska összetett |
Arany | Hammerl Soma Pekler Zalán Péni István | Sportlövészet | Férfi légpuska csapat |
Arany | Hammerl Soma Pekler Zalán Péni István | Sportlövészet | Férfi sportpuska összetett csapat |
Arany | Mészáros Eszter Pekler Zalán | Sportlövészet | Vegyes csapat légpuska |
Arany | Bányik Csaba Katz Balázs | Teqball | Férfi páros |
Arany | Janicsek Zsanett Vasas Lea | Teqball | Női páros |
Arany | Katz Balázs Vasas Lea | Teqball | Vegyes páros |
Arany | Andrásfi Tibor Koch Máté Nagy Dávid Siklósi Gergely | Vívás | Férfi párbajtőr csapat |
Ezüst | Ecseki Nándor Madarász Dóra | Asztalitenisz | Vegyes páros |
Ezüst | Bartha-Kéri Bianka | Atlétika | Női 800 m |
Ezüst | Gazsó Alida Dóra | Kajak-kenu | Női kajak egyes 500 m |
Ezüst | Fésű Lajos Imre | Kick-box | Férfi light contact 79 kg |
Ezüst | Busa Andrea | Kick-box | Női point fighting 60 kg |
Ezüst | Koleszár Mihály Bálint Réti Kamilla | Öttusa | Vegyes váltó |
Ezüst | Balog Ádám Csuka Balázs Gyene Norbert Hajdu Péter John András Kovácsovics László Kun Attila Nahaj László Neukum Csanád Rozmán Bence Vizes Patrik Zakics Bence | Strandkézilabda | Férfi |
Ezüst | Márton Luana | Taekwondo | Női pehelysúly |
Ezüst | Pásztor Flóra | Vívás | Női egyéni tőr |
Ezüst | Büki Lili Kun Anna Muhari Eszter Wimmer Dorina | Vívás | Női párbajtőr csapat |
Bronz | Csipes Tamara Gazsó Alida Dóra | Kajak-kenu | Női kajak kettes 500 m |
Bronz | Kiss Ágnes | Kajak-kenu | Női kenu egyes 500 m |
Bronz | Bragato Giada Nagy Bianka | Kajak-kenu | Női kenu kettes 500 m |
Bronz | Száraz Gergő | Kick-box | Férfi light contact 63 kg |
Bronz | Veres Richárd | Kick-box | Férfi point fighting 63 kg |
Bronz | Czégényi Cintia | Kick-box | Női full contact 60 kg |
Bronz | Török Szonja Hajnalka | Kick-box | Női point fighting 50 kg |
Bronz | Kondár Anna | Kick-box | Női point fighting 70 kg |
Bronz | Kovács Richárd | Ökölvívás | Férfi 63,5 kg |
Bronz | Hámori Luca | Ökölvívás | Női 66 kg |
Bronz | Bőhm Csaba | Öttusa | Férfi egyéni |
Bronz | Barta Luca Gulyás Michelle Guzi Blanka | Öttusa | Női csapat |
Bronz | Bailey Kelen | Taekwondo | Férfi középsúly |
Bronz | Patakfalvy Luca | Taekwondo | Női harmatsúly |
Bronz | Bragmayer Zsanett Dobi Gergő Kiss Gergely Kropkó Márta | Triatlon | Vegyes csapat |
Bronz | Szilágyi Áron | Vívás | Férfi egyéni kard |
Bronz | Kun Anna | Vívás | Női egyéni párbajtőr |
Bronz | Battai Sugár Katinka Katona Renáta Pusztai Liza Szűcs Luca | Vívás | Női kard csapat |
Versenyzők
Sportág | Magyar résztvevő | ||
---|---|---|---|
Férfi | Nő | Össz. | |
Asztalitenisz | 3 | 2 | 5 |
Atlétika | 22 | 20 | 42 |
Cselgáncs | 6 | 5 | 11 |
Íjászat | 2 | 0 | 2 |
Kajak-kenu | 12 | 13 | 25 |
Karate | 2 | 0 | 2 |
Kosárlabda 3x3 | 0 | 4 | 4 |
BMX | 2 | 0 | 2 |
Hegyi-kerékpározás | 1 | 1 | 2 |
Kick-box | 4 | 5 | 9 |
Műugrás | 0 | 3 | 3 |
Muaythai | 0 | 1 | 1 |
Ökölvívás | 7 | 4 | 11 |
Öttusa | 4 | 4 | 8 |
Padel | 2 | 2 | 4 |
Sportlövészet | 5 | 9 | 14 |
Sportmászás | 1 | 0 | 1 |
Strandkézilabda | 12 | 0 | 12 |
Szinkronúszás | 0 | 12 | 12 |
Taekwondo | 4 | 7 | 11 |
Teqball | 2 | 2 | 4 |
Tollaslabda | 1 | 1 | 2 |
Triatlon | 3 | 3 | 6 |
Vívás | 13 | 14 | 27 |
Összesen |
Asztalitenisz
Bővebben: Asztalitenisz a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Egyenes kieséses szakasz | Helyezés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | 2. forduló | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Szudi Ádám | Egyes | Adrien Rassenfosse (BEL) 3–4 | Kiesett | |||||
Majoros Bence | Borgar Haug (NOR) 2–4 | Kiesett |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Egyenes kieséses szakasz | Helyezés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | 2. forduló | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |||
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Madarász Dóra | Egyes | Margo Degraef (BEL) 4–0 | Margaryta Pesotska (UKR) 4–2 | Xiaoxin Yang (MON) 0–4 | Kiesett | |||
Nagyváradi Mercédesz | Christina Källberg (SWE) 4–3 | Shao Jieni (POR) 0–4 | Kiesett | |||||
Bálint Bernadett Madarász Dóra Nagyváradi Mercédesz | Csapat | Csehország (CZE) 3–1 | Románia (ROM) 0–3 | Kiesett |
Vegyes
Versenyző | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | ||
Madarász Dóra Ecseki Nándor | Samuel Kulczycki / Katarzyna Wegrzyn (POL) 3–2 | Ľubomír Pištej / Barbora Balážová (SVK) 3–0 | Ovidiu Ionescu / Bernadette Szőcs (ROU) 3–0 | Dang Qiu / Nina Mittelham (GER) 0–3 |
Atlétika
Bővebben: Atlétika a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Döntő | Divíziók Össz. | |
---|---|---|---|---|
Idő | Helyezés | Eredmény | ||
Boros Bence | 100 m | 10,64 | 12. | 32. |
Wahl Zoltán | 200 m | 20,92 | 4. | 12. |
Molnár Attila | 400 m | 45,30 | 1. | 6. |
Huller Dániel | 800 m | 1:47,11 | 2. | 8. |
Szögi István | 1500 m | 3:43,30 | 5. | 16. |
Kovács Ferenc Soma | 5000 m | 14:12,28 | 9. | 19. |
Szeles Bálint | 110 m gát | 13,68 | 2. | 10. |
Bánóczy Árpád | 400 m gát | 51,69 | 7. | 23. |
Palkovits István | 3000 m akadály | 8:43,82 | 1. | 12. |
Bundschu Patrik Illovszky Dominik Szabó Dániel Boros Bence | 4 × 100 m | 39,67 | 3. | 15. |
Versenyző | Versenyszám | Döntő | Divíziók Össz. | |
---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | ||
Török Gergely | Magasugrás | 2,15 | 5. | 12. |
Nagy Marcell | Rúdugrás | 5,05 | 6. | 23. |
Pap Kristóf | Távolugrás | 7,67 | 5. | =13. |
Szenderffy Dániel | Hármasugrás | 15,50 | 6. | 19. |
Tóth Balázs | Súlylökés | 18,04 | 9. | =26. |
Szikszai Róbert | Diszkoszvetés | 59,80 | 7. | 14. |
Varga Donát | Kalapácsvetés | 73,75 | 2. | 6. |
Rivasz-Tóth Norbert | Gerelyhajítás | 78,25 | 4. | 10. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Döntő | Divíziók Össz. | |
---|---|---|---|---|
Idő | Helyezés | Eredmény | ||
Takács Boglárka | 100 m | 11,36 | 3. | =11. |
Sulyán Alexa | 200 m | 23,25 | 3. | 13. |
Molnár Janka | 400 m | 51,74 | 3. | 11. |
400 m gát | 56,86 | 3. | 13. | |
Bartha-Kéri Bianka | 800 m | 1:59,80 | 2. | |
Vindics-Tóth Lili Anna | 1500 m | 4:11,87 | 6. | 8. |
Wagner-Gyürkés Viktória | 5000 m | 15:34,70 | 3. | 10. |
Kozák Luca | 100 m gát | 12,89 | 1. | 5. |
Urbán Zita | 3000 m akadály | nem ért a célba | ||
Kozák Luca Takács Boglárka Sulyán Alexa Kocsis Anna | 4 × 100 m | 43,49 | 1. | 6. |
Versenyző | Versenyszám | Döntő | Divíziók Össz. | |
---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | ||
Fekete Fédra | Magasugrás | 1,84 | 7. | =14. |
Klekner Hanga | Rúdugrás | 4,45 | 2. | 8. |
Lesti Diana | Távolugrás | 6,48 | 4. | 9. |
Szabó Beatrix | Hármasugrás | 12,76 | 9. | 24. |
Tajti-Márton Anita | Súlylökés | 17,74 | 1. | 5. |
Kerekes Dóra | Diszkoszvetés | 54,10 | 5. | 12. |
Gyurátz Réka | Kalapácsvetés | 67,15 | 2. | 11. |
Moravcsik Angéla | Gerelyhajítás | 58,51 | 5. | 11. |
Vegyes
Versenyző | Versenyszám | Döntő | Divíziók Össz. | |
---|---|---|---|---|
Idő | Helyezés | Eredmény | ||
Rapai Fanni Simon Virág Wahl Zoltán Kovács Árpád | 4 × 100 m mix | 3:17,42 | 5. | 16. |
Divizió | Csapat | Pont | Helyezés |
---|---|---|---|
2. | Magyarország (HUN) | 456,5 | 1. |
Cselgáncs
Bővebben: Cselgáncs a 2023. évi Európa-játékokon |
Vegyes
Versenyző | Versenyszám | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Cirjenics Miklós Czerlau Jennifer Gercsák Szabina Gőz Roland Gyertyás Rózsa Pupp Réka Sárkány Péter Sági Nikolett Sipöcz Richárd Szabó Áron Szegedi Dániel | Csapat | Ukrajna (UKR) 4–1 | Lengyelország (POL) 4–1 | Németország (GER) 3–4 | Portugália (POR) 3–4 | Kiesett |
Íjászat
Bővebben: Íjászat a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | ||
Balogh Mátyás | 700 | 13. | Jeff Henckels (LUX) 7–3 | Senna Roos (NED) 2–6 | Kiesett | |||
Szíjártó László | 641 | 37. | Lukasz Przybylski (POL) 144–147 | Kiesett |
Kajak-kenu
Bővebben: Kajak-kenu a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Típus | Idő | Helyezés | |||
Hajdu Jonatán | Kenu egyes 200 m | 39,866 | 3. | 5. | erőnyerő | A | 40,594 | 6. | 6. | ||
Adolf Balázs | Kenu egyes 500 m | 1:51,564 | 5. | 8. | 1:50,477 | 2. | 2. | A | 1:48,264 | 7. | 7. |
Hajdu Jonatán Fekete Ádám | Kenu kettes 500 m | 1:41,313 | 4. | 6. | 1:43,273 | 1. | 1. | A | 1:40,728 | 4. | 4. |
Varga Ádám | Kajak egyes 200 m | 35,579 | 7. | 12. | 36,275 | 6. | 6. | Kiesett | |||
Kajak egyes 500 m | 1:40,085 | 1. | 1. | erőnyerő | A | 1:36,212 | 1. | ||||
Vajda Bence Szántói-Szabó Tamás | Kajak kettes 500 m | 1:29,900 | 2. | 4. | 1:31,581 | 4. | 4. | B | 1:31,176 | 1. | 10. |
Tótka Sándor Nádas Bence Csizmadia Kolos Kuli István | Kajak négyes 500 m | 1:21,238 | 1. | 2. | erőnyerő | A | 1:20,980 | 6. | 6. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Típus | Idő | Helyezés | |||
Balla Virág | Kenu egyes 200 m | 47,718 | 4. | 6. | 48,531 | 1. | 1. | A | 49,011 | 6. | 6. |
Lucz Anna | Kenu egyes 200 m | 39,865 | 2. | 2. | erőnyerő | A | 41,076 | 4. | 4. | ||
Kiss Ágnes | Kenu egyes 500 m | A | 2:04,576 | 3. | |||||||
Bragato Giada Nagy Bianka | Kenu kettes 500 m | 1:59,473 | 1. | 3. | erőnyerő | A | 1:59,163 | 3. | |||
Gazsó Alida Dóra | Kajak egyes 500 m | 1:54,001 | 1. | 1. | erőnyerő | A | 1:49,642 | 2. | |||
Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara | Kajak kettes 500 m | 1:41,250 | 3. | =3. | erőnyerő | A | 1:42,538 | 3. | |||
Fojt Sára Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Pupp Noémi | Kajak négyes 500 m | 1:34,078 | 1. | 3. | erőnyerő | A | 1:33,699 | 4. | 4. |
Vegyes
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Típus | Idő | Helyezés | |||
Nagy Bianka Fekete Ádám | Kenu kettes 200 m | 41,018 | 1. | 3. | erőnyerő | A | 40,741 | 4. | 4. | ||
Lucz Anna Varga Bence | Kajak kettes 200 m | 35,381 | 2. | 3. | 34,568 | 3. | 3. | A | 35,772 | 9. | 9. |
Szlalom
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező 1 | Selejtező 2 | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | |||
Rácz Koppány | Kajak egyes | nem indult |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező 1 | Selejtező 2 | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | |||
Lakner Zita | Kajak krossz | 90,53 | 35. | Kiesett | |||||
Kajak egyes | 270,25 | 44. | 166,03 | 23. | Kiesett | ||||
Seprenyi Sára Tímea | 133,25 | 39. | 127,49 | 20. | Kiesett |
Karate
Bővebben: Karate a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Nagy Botond | Kata | Ali Sofuoğlu (TUR) 41.00 – 42.70 | Mattia Busato (ITA) 39.50 – 41.40 | Maksymilian Szczypkowski (POL) 41.00 – 38.90 | 3. | Kiesett | ||
Tadissi Yves Martial | 67 kg | Tural Aghalarzada (AZE) 0–4 | Dionysios Xenos (GRE) 3–5 | Noah Pisino (SUI) 8–0 | 3. | Kiesett |
Kerékpár
Bővebben: Kerékpározás a 2023. évi Európa-játékokon |
BMX
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Kempf Zoltán | Szabadgyakorlat | 74,66 | 10. | 81,33 | 6. |
Ujváry Zoltán | 79,83 | 4. | 74,06 | 8. |
Hegyi-kerékpározás
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Buzsáki Virág | Női terepverseny | 1:27,06 | 30. |
Palumby Zsombor | Férfi terepverseny | 1:29,35 | 53. |
Kick-box
Bővebben: Kick-box a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Fésű Lajos Imre | Light-contact -79 kg | Anthony Stephenson (IRL) 3–0 | Recep Men (TUR) 3–0 | Al Amin Rmadan (GER) 3–0 | |
Száraz Gergő | Light-contact -63 kg | Albert Mederski (POL) 3–0 | Ivan Penzo (ITA) 0–3 | Kiesett | |
Bálint Martin | Pointfighting -74 kg | Ali Botonjic (SLO) 11–7 | Edoardo Bagarello (ITA) 16–11 | Nathan Tait (IRL) 15–5 | |
Veres Richárd | Pointfighting -63 kg | Luke McCann (IRL) 23–13 | Gabriele Lanzilao (ITA) 11–14 | Kiesett |
Női
Versenyző | Versenyszám | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Czégényi Cintia | Full-contact -60 kg | Busra Demiyarak (TUR) 2–1 | Mariell Straume (NOR) 0–3 | Kiesett | |
Nagy Rita Katalin | Light-contact -60 kg | Luna Mendy (ITA) 0–3 | Kiesett | ||
Busa Andrea | Pointfighting -60 kg | Nicole Bannon (IRL) 20–13 | Funda Gulec (TUR) 8–3 | Francesca Ceci (ITA) 4–7 | |
Kondár Anna | Pointfighting -70 kg | Nicole Bannon (AUT) 6–3 | Domenica Angelino (ITA) 8–9 | Kiesett | |
Török Szonja | Pointfighting -50 kg | Aybuke Kilinc (TUR) 8–4 | Federica Trovalusci (ITA) 6–12 | Kiesett |
Kosárlabda
Bővebben: Kosárlabda a 2023. évi Európa-játékokon |
Női 3x3
Versenyző | Csoportkör | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | ||
Bach Boglárka Jáhni Zsófia Anna Szabó Fanni Andrea Weninger Virág | Svédország (SWE)15–21 | Franciaország (FRA)8–22 | Lettország (LAT)20–8 | 3. | Kiesett |
Műugrás
Bővebben: Műugrás a 2023. évi Európa-játékokon |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Pont | Helyezés | ||
Kun Patricia | 1 m műugrás | 201,50 | 19. | Kiesett | |
Mosena Estilla | 185,05 | 23. | Kiesett | ||
Kun Patricia | 3 m műugrás | 199,20 | 24. | Kiesett | |
Mosena Estilla | 207,25 | 22. | Kiesett | ||
Kovács Eszter Mosena Estilla | 3 m szinkron műugrás | 218,01 | 7. |
Muaythai
Bővebben: Muaythai a 2023. évi Európa-játékokon |
Női
Versenyző | Versenyszám | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Nardelotti Sándorfi Ajsa Adél | 60 kg | Kubra Kocukas (TUR) 27–30 | Kiesett |
Ökölvívás
Bővebben: Ökölvívás a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező 1. forduló | Selejtező 2. forduló | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Akilov Plylyp | 80 kg | Vladimir Mironchikov (SRB) 2–3 | Kiesett | |||||
Bernáth Attila | 51 kg | David Alaverdian (ISR) 4–1 | Masud Yusifzada (AZE) 5–0 | Emilio Federico Serra (ITA) 0–5 | Kiesett | |||
Felföldi László | +92 kg | Jure Simunovic (SLO) 1–4 | Kiesett | |||||
Kiss Levente | 92 kg | Mateusz Bereznicki (POL) 2–3 | Kiesett | |||||
Kovács Richárd | 63,5 kg | Andriejus Lavrenovas (LTU) 5–0 | Narek Hovhannisyan (ARM) 4–1 | Aleksej Sendrik (SRB) 5–0 | Lasha Guruli (GEO) 0–5 | Kiesett | ||
Mester Soma | 67 kg | Aleksandr Trofimciuk (LTU) 0–5 | Kiesett | |||||
Veres Roland | 57 kg | Umid Rustamov (AZE) 5–0 | Murat Yildirim (GER) 4–1 | Nebil Ibrahim (SWE) RSC | Kiesett |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Hámori Luca | 66 kg | Markéta Tojnárová (CZE) 5–0 | Madeleine Angelsen (NOR) 5–0 | Luna Amaro Beeloo (NED) 5–0 | Oshin Derieuw (BEL) 0–5 | Kiesett | |
Lakotár Hanna | 54 kg | Claudia Totova (CZE) 4–1 | Hatice Akbaş (TUR) 0–5 | Kiesett | |||
Mezei Petra | 50 kg | Nina Radovanovic (SRB) 0–5 | Kiesett | ||||
Nagy Tímea | 75 kg | Davina-Myrha Michel (FRA) 0–5 | Kiesett |
Öttusa
Bővebben: Öttusa a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vívás | Úszás | Futás/Lövészet | Összesen | Vívás | Úszás | Futás/Lövészet | Összesen | Vívás | Úszás | Lovaglás | Futás/Lövészet | Összesen | ||||||||||||||||||||||
Eredmény | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | Eredmény | Bónusz | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | Eredmény | Bónusz | Pont | Idő | Pont | Pont | Idő | Pont | Összes pont | Helyezés | ||
Bőhm Csaba | Egyéni | 12 | 194 | 22. | 1:59,30 | 312 | 5. | 10:16,60 | 684 | 2. | 1190 | 7. | 19 | 220 | 220 | 1. | 1:58,70 | 313 | 1. | 10:21,60 | 679 | 10. | 1212 | 1. | 19 | 4 | 228 | 2:01,48 | 308 | 293 | 9:59,0 | 701 | 1530 | |
Demeter Bence | 15 | 215 | 13. | 2:01,62 | 307 | 10. | 10:28,10 | 672 | 11. | 1194 | 14. | 13 | 6 | 196 | 11. | 2:02,86 | 305 | 7. | 10:16,60 | 684 | 4. | 1185 | 11. | Kiesett | ||||||||||
Koleszár Mihály Bálint | 18 | 236 | 4. | 2:02,30 | 306 | 11. | 10:46,10 | 654 | 15. | 1196 | 2. | 15 | 4 | 204 | 10. | 2:02,89 | 305 | 8. | 10:18,80 | 682 | 7. | 1191 | 10. | Kiesett | ||||||||||
Szép Balázs | 13 | 201 | 20. | 2:04,85 | 301 | 17. | 10:17,90 | 683 | 3. | 1185 | 15. | 13 | 190 | 192 | 9. | 2:03,36 | 304 | 8. | 9:50,80 | 710 | 1. | 1206 | 9. | 13 | 2 | 194 | 2:05,30 | 300 | 286 | 10:25,6 | 675 | 1455 | 17. |
Versenyző | Versenyszám | Összesen | |
---|---|---|---|
Pont | Helyezés | ||
Bőhm Csaba Szép Balázs Koleszár Mihály Bálint | Csapat | 4176 | 5. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vívás | Úszás | Futás/Lövészet | Összesen | Vívás | Úszás | Futás/Lövészet | Összesen | Vívás | Úszás | Lovaglás | Futás/Lövészet | Összesen | ||||||||||||||||||||||
Eredmény | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | Eredmény | Bónusz | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | Eredmény | Bónusz | Pont | Idő | Pont | Pont | Idő | Pont | Összes pont | Helyezés | ||
Barta Luca | Egyéni | 13 | 201 | 18. | 2:19,75 | 271 | 19. | 13:02,60 | 585 | 18. | 1057 | 18. | 21 | 230 | 236 | 6. | 2:17,13 | 276 | 7. | 11:37,20 | 603 | 12. | 1115 | 4. | 21 | 1 | 232 | 2:16,99 | 277 | 300 | 12:07,3 | 573 | 1382 | 13. |
Gulyás Michelle | 18 | 236 | 7. | 2:10,02 | 290 | 1. | 12:01,70 | 579 | 7. | 1105 | 7. | 17 | 210 | 212 | 8. | 2:09,51 | 291 | 1. | 11:31,10 | 609 | 8. | 1112 | 2. | 17 | 0 | 210 | 2:09,55 | 219 | 299 | 11:25.8 | 614 | 1415 | 7. | |
Guzi Blanka | 10 | 180 | 25. | 2:14,94 | 281 | 6. | 10:57,80 | 643 | 10. | 1104 | 11. | 10 | 175 | 175 | 18. | 2:15,14 | 280 | 4. | 10:48,90 | 652 | 1. | 1107 | 6. | 10 | 0 | 175 | 2:19,30 | 272 | 175 | 11:00,7 | 640 | 1373 | 14. | |
Réti Kamilla | 14 | 208 | 16. | 2:27,53 | 255 | 25. | 13:17,40 | 579 | 20. | 1042 | 19. | Kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Összesen | |
---|---|---|---|
Pont | Helyezés | ||
Gulyás Michelle Barta Luca Guzi Blanka | Csapat | 4170 |
Vegyes
Versenyző | Versenyszám | Vívás | Lovaglás | Úszás | Futás/Lövészet | Összesen | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Bónusz | Pont | Hely. | Hibapont | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | ||
Réti Kamilla Koleszár Mihály Bálint | Vegyes váltó | 16 | 0 | 236 | 1. | 7 | 293 | 7. | 2:01,50 | 307 | 10. | 12:15,90 | 565 | 6. | 1401 |
Padel
Bővebben: Padel a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Szakács Olivér Urvölgyi Marcell | Páros | Németország (GER) Johannes Lindmeyer Matthias Wunner 1–6, 1–6 | kiesett | =17. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Andrejszki Dóra Juhász Pálma | Páros | Svédország (SWE) Ajla Behram Amanda Girdo 4–6, 2–6 | kiesett | =17. |
Sportlövészet
Bővebben: Sportlövészet a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Pekler Zalán | Sportpuska összetett | 593 | 3. | Jiří Přívratský (CZE) W | |
Péni István | 586 | 19. | Kiesett | ||
Pekler Zalán | Légpuska | 628,3 | 12. | Kiesett | |
Péni István | 627,9 | 15. | Kiesett | ||
Tátrai-Fejes Miklós | Légpisztoly | 567 | 33. | Kiesett | |
Bartók Csaba | Gyorstüzelő pisztoly | 282 | 23. | Kiesett | |
Hammerl Soma Pekler Zalán Péni István | Légpuska csapat | 628,3 | 1. | Horvátország (CRO) Josip Sikavica Miran Maričić Petar Gorša 16–2 | |
Sportpuska összetett csapat | 881 | 2. | Csehország (CZE) W |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Dénes Eszter | Légpuska | 627,8 | 10, | Kiesett | |
Mészáros Eszter | 624,3 | 29. | Kiesett | ||
Major Veronika | Légpisztoly | 566 | 22. | Kiesett | |
586 | 1. | 11 | 5. | ||
Sike Renáta | 579 | 11. | Kiesett | ||
Dénes Eszter | Sportpuska összetett | 582 | 16. | Kiesett | |
Mészáros Eszter | 586 | 11. | Kiesett | ||
Pongrátz Bianka | Skeet | 113 | 21. | Kiesett | |
Tomor-Tones Petra | Trap | 106 | 27. | Kiesett | |
Major Veronika Sike Renáta Jakó Miriam | Légpisztoly csapat | 564 | 5. | Kiesett | |
861 | 6. | Németország (GER) 12–16 | 4. | ||
Dénes Eszter Mészáros Eszter Bajos Gitta | Légpuska csapat | 626,2 | 4. | Lengyelország (POL) Aneta Stankiewicz Julia Piotrowska Natalia Kochanska 16–2 | 4. |
Dénes Eszter Mészáros Eszter Lovász Dorina | Sportpuska összetett csapat | 870 | 6. | Kiesett |
Vegyes
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Major Veronika Tátrai-Fejes Miklós | Légpisztoly | 573 | 13. | Kiesett | |
Sike Renáta Bartók Csaba | 555 | 28. | Kiesett | ||
Mészáros Eszter Pekler Zalán | Légpuska | 631,6 | 1. | Spanyolország (ESP) Paula Grande Martzinez Jesus Oviedo Berenguer 17–7 | |
Dénes Eszter Péni István | 626,8 | 13. | Kiesett | ||
Mészáros Eszter Pekler Zalán | Sportpuska összetett | 579 | 5.. | Kiesett | |
Dénes Eszter Péni István | 862 | 12.. | Kiesett |
Sportmászás
Bővebben: Sportmászás a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Idő | Helyezés | ||
Tusnády Nimród | Nehézségi mászás (Lead) | +34 | 10. | 8 | 0:39 | 10. |
Strandkézilabda
Bővebben: Strandkézilabda a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Csoportkör | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | ||
Balog Ádám Csuka Balázs Gyene Norbert Hajdu Péter John András Kovácsovics László Kun Attila Nahaj László Neukum Csanád Rozmán Bence Vizes Patrik Zakics Bence | Horvátország (CRO)0–2 | Németország (GER)2–1 | Portugália (POR)2–0 | 2. | Lengyelország (POL)2–1 | Portugália (POR)2–0 | Spanyolország (ESP)1–2 |
Szinkronúszás
Bővebben: Szinkronúszás a 2023. évi Európa-játékokon |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely | Pont | Hely | ||
Barbócz Blanka Bastianelli Angelika | Páros szabad program | 147,2792 | 11. | 124,0500 | 11. |
Páros rövid program | 170,7866 | 15. | |||
(Fábos Léna Dalma) Götz Lilien Hungler Szabina Mercédesz Kecskés Kira Olimpia Márialigeti Réka Rykovskaia Iulia Szórát Léna Taksonyi Blanka Uy Roxána Mercédesz Veréb Elina | Csapat akrobatikus program | 168,2534 | 6. |
Taekwondo
Bővebben: Taekwondo a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszágelődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Salim Sharif | Légsúly | Serghei Uscov (MDA) 2–1 | Cyrian Ravet (FRA) 0–2 | Kiesett | ||||
Józsa Levente | Pehelysúly | Otto Herlev Jørgensen (DEN) 0–2 | Kiesett | |||||
Bailey Kelen | Középsúly | Vladyslav Bondar (UKR) 2–1 | Patrik Divkovic (SLO) 0–2 | Enbiya Taha Biçer (TUR) 2–1 |
Női
Versenyző | Versenyszám | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszágelődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Csáki Hanna | Lena Stojković (CRO) 0–2 | Kiesett | Phoenix Goodman (GBR) 0–2 | Kiesett | ||||
Patakfalvy Luca | Harmatsúly | Louise Lingbaek (DEN) 2–0 | Jodie McKew (GBR) 2–1 | Alma María Pérez Parrado (ESP) 0–2 | Biana Lager (ISR) 2–0 | |||
Márton Luana | Pehelysúly | Raheleh Asemani (BEL) 2–1 | Faidra Kalteki (GRE) 2–0 | Hatice Kübra İlgün (TUR) 2–1 | Jade Jones (GBR) 0–2 | |||
Patakfalvy Csenge | Könnyűsúly | Julis Szpak (POL) 0–2 | Kiesett | |||||
Márton Viviana | Váltósúly | Magda Wiet-Hénin (FRA) 0–2 | Kiesett | |||||
Füredi Rebeka | Középsúly | Sude Uzuncavdar (TUR) 0–2 | Kiesett | Althéa Laurin (FRA) 0–2 | Kiesett | |||
Padla Orsolya | Nehézsúly | Nafia Kuş (TUR) 0–2 | Kiesett | Kalina Boyadzhieva (BUL) 0–2 | Kiesett |
Teqball
Bővebben: Teqball a 2023. évi Európa-játékokon |
Női
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Janicsek Zsanett | Egyéni | Antonija Vranic (CRO) 2–0 | Andrea Sommer (AUT) 2–0 | Anastasija Lemajic (SRB) 2–0 | 1. | Nanna Kristensen (DEN) 0–2 | Kiesett | ||
Janicsek Zsanett Vasas Lea | Páros | Ukrajna (UKR)2–0 | Portugália (POR)2–0 | 1. | Dánia (DEN)2–0 | Lengyelország (POL)2–0 | Románia (ROM)2–1 |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Bányik Csaba Katz Balázs | Páros | Montenegró (MNE)2–0 | Koszovó (KOS)2–0 | 1. | Ukrajna (UKR)2–0 | Lengyelország (POL)2–1 | Szerbia (SRB)2–1 |
Vegyes
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Vasas Lea Katz Balázs | Páros | Olaszország (ITA)2–0 | Ausztria (AUT)2–0 | Moldova (MDA)2–0 | 1. | Szlovákia (SVK)2–0 | Csehország (CZE)2–0 | Szerbia (SRB)2–0 |
Tollaslabda
Bővebben: Tollaslabda a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Pytel Gergő | Egyéni | Christo Popov (FRA) 0–2 | Matthew Abela (MLT) 2–0 | Filip Špoljarec (CRO) 2–0 | 2. | Toma Junior Popov (FRA) 0–2 | Kiesett |
Női
Versenyző | Versenyszám | Csoportkör | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Sándorházi Vivien | Egyéni | Lianne Tan (BEL) 0–2 | Nella Nyqvist (FIN) 2–0 | Yasmine Hamza (ITA) 2–0 | 2. | Kirsty Gilmour (GBR) 1–2 | Kiesett |
Triatlon
Bővebben: Triatlon a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Dobi Gergő | Egyéni | 1:49,06 | 24. |
Dévay Zsombor | feladta | ||
Kiss Gergely | 1:48,58 | 23. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Kropkó Márta | Egyéni | 1:59,18 | 15. |
Sárszegi Noémi | 2:03,58 | 31. |
Vegyes
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Bragmayer Zsanett Kropkó Márta Dobi Gergő Kiss Gergely | Csapat | 1:07,40 |
Vívás
Bővebben: Vívás a 2023. évi Európa-játékokon |
Férfi
Versenyző | Versenyszám | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Andrásfi Tibor | Párbajtőr | Svetlozar Iskrov (BUL) 15–6 | Alvaro Ibanez (ESP) 11–15 | Kiesett | ||||
Koch Máté | Jonathan Svensson (SWE) 15–8 | Max Heinzer (SUI) 15–11 | Filipe Frazao (POR) 14–15 | Kiesett | ||||
Nagy Dávid | Rafael Tulen (NED) 15–8 | Hadrien Favre (SUI) 15–8 | Tristan Tulen (NED) 8–9 | Kiesett | ||||
Siklósi Gergely | Topias Tauriainen (FIN) 13–15 | Kiesett | ||||||
Bagdányi Albert | Tőr | Laurenz Rieger (GER) 10–15 | Kiesett | |||||
Dósa Dániel | Marcus Mepstead (GBR) 13–15 | Kiesett | ||||||
Szemes Gergő | Leopold Kuchta (SVK) 15–7 | Jan Jurkiewicz (POL) 15–7 | Jonas Winterberg-Poulsen (DEN) 13–15 | Kiesett | ||||
Tóth Gergely | Lev Holý (CZE) 15–14 | Andrzej Rzadkowski (POL) 14–15 | Kiesett | |||||
Decsi Tamás | Kard | Jonathan Webb (GBR) W | Enver Yildirim (TUR) 11–15 | Kiesett | ||||
Gémesi Csanád | Razvan Ursachi (ROU) 13–15 | Kiesett | ||||||
Szatmári András | Oleksiy Statsenko (UKR) 15–10 | Sandro Bazadze (GEO) 9–15 | Sandro Bazadze (GEO) 9–15 | Kiesett | ||||
Szilágyi Áron | Inaki Bravo (ESP) 15–2 | Iulian Teodosiu (ROU) 15–11 | Lorenz Kempf (GER) 15–11 | Sandro Bazadze (GEO) 9–15 | ||||
Andrásfi Tibor Koch Máté Nagy Dávid Siklósi Gergely | Párbajtőr csapat | Dánia (DEN)45–32 | Spanyolország (ESP)37–32 | Olaszország (ITA)45–35 | Svájc (SUI)28–26 | |||
Dósa Dániel Németh András Szemes Gergő Tóth Gergely | Tőr csapat | Ausztria (AUT)45–31 | Olaszország (ITA)33–45 | Ukrajna (UKR)45–30 | Lengyelország (POL)29–45 | 6. | ||
Decsi Tamás Gémesi Csanád Szatmári András Szilágyi Áron | Kard csapat | Azerbajdzsán (AZE)45–25 | Grúzia (GEO)45–28 | Franciaország (FRA)42–45 | Németország (GER)28–45 | 4. |
Női
Versenyző | Versenyszám | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Kun Anna | Párbajtőr | Paulina Bajorunaite-Stauske (LTU) 15–7 | Ricarda Multerer (GER) 15–10 | Irina Embrich (EST) 15–11 | Renata Kapik-Miazga (POL) 15–11 | Martyna Swatowska-Wenglarczyk (POL) 10–15 | ||
Muhari Eszter | Aube Vandingenen (BEL) 15–7 | Susan Maria Sica (GBR) 15–12 | Pauline Brunner (SUI) 15–4 | Alexandra Ehler (GER) 12–15 | Kiesett | |||
Tóth Jázmin | Solane Beken (BEL) 13–10 | Nefeli Rodopoulou (GRE) 7–6 | Renata Kapik-Miazga (POL) 5–15 | Kiesett | ||||
Wimmer Dorina | Andjela Miličić (SRB) 15–9 | Irina Embrich (EST) 8–15 | Kiesett | |||||
Kondricz Kata | Tőr | Aleksandra Jeglinska (POL) 15–13 | Julia Walczyk-Klimaszyk (POL) 7–15 | Kiesett | ||||
Kreiss Fanni | Ariadna Castro (ESP) 15–12 | Hanna Lyczbinska (POL) 6–7 | Kiesett | |||||
Lupkovics Dóra | Andrea Bimova (CZE) 15–7 | Kate Beardmore (GBR) 9–15 | Kiesett | |||||
Pásztor Flóra | Ester Schreiber (SWE) 15–11 | Olivia Wohlgemuth (AUT) 15–4 | Hanna Lyczbinska (POL) 15–13 | Gili Kuritzky (ISR) 15–7 | Julia Walczyk-Klimaszyk (POL) 11–15 | |||
Battai Sugár Katinka | Kard | Kiesett | ||||||
Katona Renáta | Larissa Eifler (GER) 15–12 | Sabina Karimova (AZE) 15–12 | Eloisa Passaro (ITA) 9–15 | Kiesett | ||||
Pusztai Liza | Kiesett | |||||||
Szűcs Luca | Angelika Wator (POL) 13–15 | Kiesett | ||||||
Büki Lili Kun Anna Muhari Eszter Wimmer Dorina | Párbajtőr csapat | Spanyolország (ESP)38–35 | Lengyelország (POL)45–39 | Olaszország (ITA)38–31 | Franciaország (FRA)33–34 | |||
Kondricz Kata Kreiss Fanni Lupkovics Dóra Pásztor Flóra | Tőrcsapat | Moldova (MDA)45–23 | Spanyolország (ESP)45–28 | Olaszország (ITA)35–45 | Németország (GER)38–45 | 4. | ||
Battai Sugár Katinka Katona Renáta Pusztai Liza Szűcs Luca | Kardcsapat | Görögország (GRE)45–30 | Olaszország (ITA)40–45 | Bulgária (BUL)45–40 |
Jegyzetek
- ↑ III. Európa-Játékok, Krakkó 2023 (magyar nyelven). Magyar Olimpiai Bizottság. (Hozzáférés: 2023. június 13.)
Források
- Competition Schedule. european-games.org, 2023. június 21. (Hozzáférés: 2023. június 21.)