Adam Chromý
Adam Chromý | |
---|---|
Fotografie | |
Datum narození | 24. června 1988 (36 let) |
Místo narození | Brno |
Povolání | student, programátor, kartograf |
Sportovní kariéra | |
Klub | KOS TJ Tesla Brno Kalevan Rasti |
Status | trenér |
Některá data mohou pocházet z datové položky. |
Přehled medailí | ||
---|---|---|
Akademické mistrovství světa | ||
bronz | Alicante 2012 | klasika |
bronz | Alicante 2012 | krátká |
Mistrovství světa juniorů | ||
zlato | Dubbo 2007 | štafety |
stříbro | Tenero-Contra 2005 | štafety |
Adam Chromý (* 24. června 1988 Brno) je bývalý český reprezentant v orientačním běhu. Mezi jeho největší úspěch patří první místo ze štafet z juniorského mistrovství světa 2007 v australském Dubbo. V současnosti běhá za český klub KOS TJ Tesla Brno a současně je členem finského klubu Kalevan Rasti, za který startuje ve Skandinávii.[1]
Sportovní kariéra
Umístění na MS a ME
Přehled úspěchů na Mistrovství světa | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Trondheim 2010 | X | Kval. | X | X |
Savojsko 2011 | X | 36. místo | X | 12. místo |
Přehled úspěchů na Mistrovství Evropy | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství Evropy | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Primorsko 2010 | X | 34. místo | X | 13. místo |
Přehled úspěchů na Mistrovství světa juniorů | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa juniorů | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Göteborg 2008 | X | X | 8. místo | X |
Dubbo 2007 | X | 5. místo | X | 1. místo |
Druskininkai 2006 | 10. místo | X | X | X |
Tenero 2005 | X | X | X | 2. místo |
Umístění na Akademické mistrovství světa v orientačním běhu | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rok | Sprint | Middle | Long | Štafety | Mix štafety | |||
Borlänge 2010 | X | 11. místo | 10. místo | X | X | |||
Alicante 2012 | X | 3. místo | 3. místo | X | X | |||
Olomouc 2014 | X | 25. místo | 11. místo | X | X |
Umístění na MČR
Umístění na Mistrovství České republiky v orientačním běhu | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ročník | Kategorie | Klasická | Krátká | Sprint | Dlouhá | Noční | Ranking | Členství v klubu | Štafety | Kluby | Sprint. štafety |
MČR 2002 | H16 – mladší dorostenci | 19. místo | 3. místo | 6. místo | SK Žabovřesky Brno | ||||||
MČR 2002 | H18 – starší dorostenci | SK Žabovřesky Brno | 5. místo | 7. místo | |||||||
MČR 2003 | H16 – mladší dorostenci | 6. místo | 2. místo | SK Žabovřesky Brno | |||||||
MČR 2003 | H18 – starší dorostenci | SK Žabovřesky Brno | 5. místo | 6. místo | |||||||
MČR 2004 | H16 – mladší dorostenci | 1. místo | 1. místo | 1. místo | 554. místo | SK Žabovřesky Brno | |||||
MČR 2004 | H18 – starší dorostenci | 7. místo | SK Žabovřesky Brno | 4. místo | 1. místo | ||||||
MČR 2005 | H18 – starší dorostenci | 1. místo | 2. místo | 7. místo | 1. místo | 4. místo | 295. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 1. místo | |
MČR 2006 | H18 – starší dorostenci | 1. místo | 1. místo | 2. místo | 891. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | 1. místo | |||
MČR 2007 | H20 – junioři | 2. místo | 2. místo | 2. místo | 1. místo | 1. místo | 27. místo | SK Žabovřesky Brno | 2. místo | ||
MČR 2007 | H21 – muži | SK Žabovřesky Brno | 7. místo | ||||||||
MČR 2008 | H20 – junioři | 2. místo | 1. místo | 1. místo | 1. místo | 11. místo | SK Žabovřesky Brno | ||||
MČR 2008 | H21 – muži | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 9. místo | |||||||
MČR 2009 | H21 – muži | 4. místo | 12. místo | 112. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 2. místo | ||||
MČR 2010 | H21 – muži | 7. místo | 1. místo | 3. místo | 4. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 4. místo | |||
MČR 2011 | H21 – muži | 9. místo | 5. místo | 4. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 2. místo | ||||
MČR 2012 | H21 – muži | 4. místo | 2. místo | 9. místo | disk | 2. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | |||
MČR 2013 | H21 – muži | 6. místo | 2. místo | 1. místo | 2. místo | SK Žabovřesky Brno | 2. místo | 3. místo | |||
MČR 2014 | H21 – muži | 13. místo | 8. místo | 4. místo | 5. místo | SK Žabovřesky Brno | 2. místo | 4. místo | |||
MČR 2015 | H21 – muži | 17. místo | 3. místo | 22. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 2. místo | ||||
MČR 2016 | H21 – muži | 20. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | 1. místo | ||||||
MČR 2017 | H21 – muži | 8. místo | 30. místo | KOS TJ Tesla Brno | 41. místo | 29. místo | 11. místo | ||||
MČR 2018 | H21 – muži | 42. místo | 6. místo | 36. místo | KOS TJ Tesla Brno | 45. místo | 31. místo | 13. místo | |||
MČR 2019 | H21 – muži | 13. místo | 7. místo | 48. místo | KOS TJ Tesla Brno | 5. místo | 6. místo | 14. místo | |||
MČR 2020 | H21 – muži | 53. místo | KOS TJ Tesla Brno |
Odkazy
Reference
- ↑ Adam Chromý (profil) [online]. runners.worldofo.com [cit. 2010-05-13]. Dostupné online. (anglicky)
Související články
Externí odkazy
- Výsladky Adama Chromého v systému ORIS
- Profil Adama Chromého na World of O
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2013) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Haldin (Halden SK) • Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) • Dana Šafka Brožková (Sportcentrum Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Ivana Bochenková (Sportcentrum Jičín) • Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Michaela Gomzyk Omová (TJ Turnov) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Tereza Novotná (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2012) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) • Dana Šafka Brožková (Sportcentrum Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Klechová (Halden SK) |
Reprezentace ČR C-tým: | Ženy : Ivana Bochenková (Sportcentrum Jičín) • Michaela Gomzyk Omová (TJ Turnov) • Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Lenka Poklopová (Univerzita Olomouc) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2011) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy :Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Zvěřinová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR C-tým: | Ženy : Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Spurná (Praga Praha) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2010) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy: Dana Brožková (SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy: Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Klechová (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy: Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Simona Karochová (Kotlářka Praha) • Věra Mádlová (SK Žabovřesky Brno) • Jana Panchártková (OK99 Hradec Králové) • Tereza Petrželová (Slávia Hradec Králové) • Šárka Svobodná (OOB Kotlářka Praha) • Martina Spurná (SK Praga) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2009) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková(SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Zdenka Kozáková (Tesla Brno) • Jana Panchártková (OK99 Hradec Králové) • Šárka Svobodná (OOB Kotlářka Praha) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy : Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Simona Karochová (Kotlářka Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Kristýna Kovářová (OOB Kotlářka Praha) • Lucie Krafková (OK Jiskra Nový Bor) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Tento článek je příliš stručný nebo postrádá důležité informace. Pomozte Wikipedii tím, že jej vhodně rozšíříte. Nevkládejte však bez oprávnění cizí texty. |